ΔΟΧΕΙΟ ΥΠΕΡΧΥΛΙΣΗΣ ΨΥΚΤΙΚΟΥ

Re: ΔΟΧΕΙΟ ΥΠΕΡΧΥΛΙΣΗΣ ΨΥΚΤΙΚΟΥ  

  Από: gran tiger στις 23/05/2010 11:14 πμ.

epistimon"λετε να τα κανω και τα δυο?αγιασμο και οφθαλμιατρο παρεα?η εγγυηση τα καλυπτη? "



πιστευω οτι πραγματι θες οφθαλμιατρο.ΔΕΝ ειδες το ποιο βασικο. Τα λαδια στο μοτερ ειναι ΚΑΤΑΜΑΥΡΑ.

Re: ΔΟΧΕΙΟ ΥΠΕΡΧΥΛΙΣΗΣ ΨΥΚΤΙΚΟΥ  

  Από: epistimon στις 23/05/2010 6:39 μμ.

κιομως χωρις πλακα και τα υγρα των φρενων ηταν μαυρα και τα νευρα του δοχειου ειχαν ενα καφετι χρωμα στο κατω μερος του δοχειου.αν νομιζεται οτι κανω πλακα και ετσι τα λεω παω πασο και δεν ειμαι ασχετος με το θεμα γιατι εχω τελειωσει μηχανολογια και γενικα ασχολουμε με τα μηχανικα καμποσα χρονια.

Re: ΔΟΧΕΙΟ ΥΠΕΡΧΥΛΙΣΗΣ ΨΥΚΤΙΚΟΥ  

  Από: ATN PANOS στις 23/05/2010 6:43 μμ.

σε πιστευουμε φιλε
ομως δεν εχουμε καποια απαντηση να δωσουμε κ για αυτο
απανταμε με εμφαση στο χιουμορ.
η καλυτερη λυση ειναι οτι βλεπεις με παραξενο χρωμα να το αλλαζεις

αληθεια ο μηχανικος σου τι ειπε οτι ειναι?
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: ΔΟΧΕΙΟ ΥΠΕΡΧΥΛΙΣΗΣ ΨΥΚΤΙΚΟΥ  

  Από: epistimon στις 24/05/2010 1:28 πμ.

δεν χρειαστηκε να την παω στο μηχανικο.εκρινα απο μονος μου οτι τα υγρα πρεπει να αλλαχτουν.εξαλλου δεν ειναι κατι το δυσκολο που θα πρεπει να το παω σε μηχανικο.αυτο ομως που με παραξενεψε ειναι οτι τη μηχανη την πηρα καινουργια και δεν εχω κανει πολλα χιλιομετρα για να δω τα υγρα των φρενων μαυρισμενα και στο δοχειο με το παραφλου αυτο το καφε χρωμα.μηπως οταν συναρμολογητε η μηχανη δεν βαζουν και την καλυτερη ποιοτητα σε αναλοσημα υλικα κυριος υγρα(παραφλου και υγρα φρενων)?λεω εγω τωρα.οχι οτι ετσι γινεται απλα μια υποθεση εκανα.

Re: ΔΟΧΕΙΟ ΥΠΕΡΧΥΛΙΣΗΣ ΨΥΚΤΙΚΟΥ  

  Από: denthnpalevw στις 24/05/2010 9:09 πμ.

πολυ πιθανον ειναι αυτο. εχω ακουσει και αλλη περιπτωση που τα υγρα των παραφλου ειχαν μαυρισει μετα απο λιγα χλμ. καλα εκανες και τα αλλαξες. Και αφου πιανουν τα χερια σου και το κανε και μονος σου ακομα καλυτερα....
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: ΔΟΧΕΙΟ ΥΠΕΡΧΥΛΙΣΗΣ ΨΥΚΤΙΚΟΥ  

  Από: epistimon στις 24/05/2010 12:16 μμ.

για τα παραφλου και τα υγρα των φρενων τα εγραψα περισσοτερο για να τα παρατηρισουν στις δικες τους μηχανες οσοι θελουν,οπως εχω κανει και εγω βεβαια στη δικια μου,διαβαζοντας αρκετα ποστ απο εδω μεσα με διαφορα που εχουν τυχει στον καθε ενα και οντος με εχουν βοηθησει αρκετα.για τα παραφλου οποιος θελει να τα δει μπορει ευκολα να ξεβιδωσει τις πλαινες βιδες στο καπακι και να δει το δοχειο αν στο κατω μερος ειχε αυτο το καφετι χρωμα και καλο ειναι να μην ξαναβαλει παραφλου αυτα τα πρασινα τα αρεομενα τα ετοιμα.

Re: ΔΟΧΕΙΟ ΥΠΕΡΧΥΛΙΣΗΣ ΨΥΚΤΙΚΟΥ  

  Από: ATN PANOS στις 24/05/2010 3:14 μμ.

καλα εκανες και τα αλλαξες

απλα εγω σου ειπα για τον μηχανικο,ωστε αν αργοτερα παρουσιασει καποιο προβλημα
να ξερει και αυτος οτι το παραφλου
και τα υγρα των φρενων ηθελαν αλλαγμα!!!

πιο πολυ για ενημερωση,κ οτι ισως σου εδινε καποια εξηγηση για το
χρωμα!
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.