Ακουστε να καραφλιασετε!!!!

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: ΔΙΚΑΣΤΗΣ στις 07/07/2010 7:30 μμ.

jzer40"Κουμπάρε...ξέσκισέ το να σου βγάλει ότι είναι στην εγγύηση....

... "

ουτε στο ονειρο μου......δεν το εκανα στα νιατα μου τωρα ειναι αργα........

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: jzer40 στις 07/07/2010 7:52 μμ.

παντως εξακολουθω να πιστευω(η ελπίδα βλέπεις) οτι πανικοβάλεσαι άδικα.....
Ασε που με πηρες στο λαιμό σου....

Πάρτο είδηση....το μηχανάκι είναι σαν την καλή πουτανα...Μπορεί να κοστίζει ακριβά αλλά όταν την καβαλάς το χαίρεσαι....
ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ
Πάντως με μια πρόχειρη ματιά στο google δεν βρήκα αναφορές για σπασμένα μοτέρ..στο εξωτερικό....

Επείδή δε όλη η συζήτηση είναι λίγο μου είπε ο ένας και ό άλλος και έμαθα για την τάδε παρτίδα κλπ....
Υπάρχει από ότι ξέρω επαγγελματίας στο φόρουμ που ασχολείται με την φίρμα..

Μπορεί υπέυθυνα να μας πεί αν όντως υπάρχει πρόβλημα και σε ποιές χρονολογίες?

Υπάρχει καποιος που να γνωριζει υπεύθυνα τις υποχρεώσεις των αντιπροσωπειών σε σχέση με τον χρόνο παράδοσης των ανταλλακτικών?
Αν δηλαδή πάθει κάτι η μηχανή μου και κάνουν 2 και 3 μήνες να φέρουν ανταλλακτικά....αν τους πάω εξώδικο εξ αρχής που θα τους ενημερώνω ότι θα νοικιάσω μηχανή ισάξια αν δεν μου παραχωρήσουν αυτοί για τον χρόνο της επισκευής που οφείλεται στην κακή λειτουργία της αντιπροσωπείας......θα αποζημιωθώ??

Αν όλοι μαζί βάλουμε πληρωμένη δημοσίευση στον ειδικό τυπο που να ζητούμε την επίσημη απάντηση της εταιρείας σχετικά με το αν όντως υπαρχει πρόβλημα με τις μίζες και τα πιστόνια και ζητούμε την εκ των προτέρων αντικατάστασή τους ,δεν θα αναγκαστούν να απαντήσουν??

Να είστε σίγουροι ότι τους πονάει πολύ η δυσφήμηση...Καί την εταιρεία,και τα συνεργεία,και τα καταστήματα πώλησης.....Αν γίνει κάτι μαζίκα και κυκλοφορήσει θα συμορφωθούν....

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: jzer40 στις 07/07/2010 8:03 μμ.

[quote:3u4ykh52]ουτε στο ονειρο μου......δεν το εκανα στα νιατα μου τωρα ειναι αργα........ [/quote:3u4ykh52]

υπάρχει και άλλη λύση....Πλύνε την καλά....και ανέβασε την στο σαλόνι....

Πάρε και ένα παπί και είσαι σένιος...

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: johnygalan στις 07/07/2010 8:25 μμ.

ΔΙΚΑΣΤΗΣ"


μακαρι φιλε μου..... ..στο στρατο φωναζαμε...την πρωτη μου την γκομενα την λεγανε Μ1....."

Δικαστή είχες Μ1 οταν υπηρέτησες;

Πρέπει να τα έχεις τα χρονάκια σου σείρα με τον τον Sprinter έ...
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: ΔΙΚΑΣΤΗΣ στις 07/07/2010 8:34 μμ.

johnygalan"
ΔΙΚΑΣΤΗΣ"


μακαρι φιλε μου..... ..στο στρατο φωναζαμε...την πρωτη μου την γκομενα την λεγανε Μ1....."

Δικαστή είχες Μ1 οταν υπηρέτησες;

Πρέπει να τα έχεις τα χρονάκια σου σείρα με τον τον Sprinter έ... "


κοιτα στο προφιλ να δεις τι μηχανη εχω... μονο σειρα μου το γνωριζει.......στο κεντρο εκπαιδεισης ειχα Μ1 και BAR...στον εβρο που ημουν για 2 χρονια FN PARA......... TO ΑΠΟΛΥΤΟ ΟΠΛΟ

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: Aris. στις 07/07/2010 8:47 μμ.

Δυσκολευτηκα να βρω φωτο...



================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:44, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: xristosxal στις 07/07/2010 8:49 μμ.

Hρθαν τα ανταλλακτικά.Η τηλεφωνήτρια μου τα έστειλε!

Και τώρα αρχίζω τις κολοτούμπες!!Συγνώμη για την αναστάτωση με τις καθυστερήσεις τελικά δεν υφήστατε!!
Θα κρεμάσω μια μεγάλη ταμπέλα στο λαιμό μου που θα λέει η TRIUMPH εξυπηρετεί άμεσα τους πελάτες της χωρίς καθυστερήσεις και θα βγώ στο πιο κεντρικό σημείο της πόλης για να εξηλεωθώ!!

Α και που είστε!!χαλαρά το κράξιμο ε!!

Ετοιμάσου τιγράκι μου να ξαναζεστάνουμε τις σχέσεις μας

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: Sprinter στις 07/07/2010 9:46 μμ.

Royal Enfield όμως είχε?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: ΔΙΚΑΣΤΗΣ στις 07/07/2010 10:02 μμ.

Sprinter"Royal Enfield όμως είχε?"


ειχα ...μετα το κεντρο εκπαιδευσης εκανα 2 μηνες μενιδι....εκει το ειχα...καθε μπαμ και οπλισμα με το χερι.....

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: Sprinter στις 07/07/2010 10:04 μμ.

Μαύρος ήσουνα?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: ΔΙΚΑΣΤΗΣ στις 07/07/2010 10:06 μμ.

Sprinter"Μαύρος ήσουνα?"


ευτυχως και μιλαμε για θεματα γυρω απο τις μηχανες ......οχι...μηχανικο

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: Sprinter στις 07/07/2010 10:08 μμ.

Μη σε νοιάζει το ελέγχουμε το πράμα. Πότε ήσουν εκεί ρε?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: ΔΙΚΑΣΤΗΣ στις 07/07/2010 10:12 μμ.

Sprinter"Μη σε νοιάζει το ελέγχουμε το πράμα. Πότε ήσουν εκεί ρε?"

175 σειρα με 2 χρονια αναβολη....1984 αν θυμαμαι καλα....

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: Sprinter στις 07/07/2010 10:12 μμ.

Είσαι νέος εσύ... 163 αλλά παίζει και να συμπέσαμε.. στην ΑΒΥΠ ήσουνα ή στα πυρομαχικά?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: ΔΙΚΑΣΤΗΣ στις 07/07/2010 10:16 μμ.

Sprinter"Είσαι νέος εσύ... 163 αλλά παίζει και να συμπέσαμε.. στην ΑΒΥΠ ήσουνα ή στα πυρομαχικά?"


ισως..... 163 ημουν πηρα αναβολη 2 χρονια δεν σου ειπα??......6 σειρες το χρονο παιρνει το πεζικο και πηγα 175.....Η.Ζ....ΗΛΕΚΤΡΟΠΑΡΑΓΩΓΑ ΖΕΥΓΗ....τα ξερεις??