Συνιώρης... Καλό δρόμο εκεί ψηλά...

Re: Συνιώρης... Καλό δρόμο εκεί ψηλά...  

  Από: ATN PANOS στις 19/07/2011 4:03 μμ.

chris34"
ATN PANOS"βλεπω δεν εχουμε αλλα θεματα να συζητησουμε και μας πειραζουν και οι αποντες απο την ζωη.. "


Οι αποντες δεν μας πειραζουν Πανο μου, οι βλακες μας πειραζουν που τωρα με την ζεστη ξεσαλωσαν!!!"


το ιδιο πραγμα λεμε.
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Αφιέρωμα στον Άλκη Συνιώρη – Ένας χρόνος απουσίας  

  Από: tharis στις 24/07/2011 9:54 μμ.

dimchris" Στο τέλος του Ιουλίου, ο Σάκης θα διοργανώσει στη μνήμη του Άλκη, ένα δωρεάν διήμερο οδήγησης στην πίστα των Σερρών. Η ημερομηνία θα ανακοινωθεί τις προσεχείς ημέρες*.

http://bikeit.gr

[i]*edit: Η ημερομηνία είναι Παρασκευή 29/07/2011
"


Για το trackday αυτο δηλωνεις καπου συμμετοχη ? Ξερει κανεις τπτ ?
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Συνιώρης... Καλό δρόμο εκεί ψηλά...  

  Από: dimchrist στις 24/07/2011 11:27 μμ.

Δεν ξέρω να σου πω. Δεν παίρνεις ένα τηλέφωνο στην πίστα να σου πούνε?

Triple Way

Re: Συνιώρης... Καλό δρόμο εκεί ψηλά...  

  Από: tharis στις 24/07/2011 11:53 μμ.

Καλα λες.. θα παρω ενα τηλ εκει να μαθω.
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

3ο Memorial Άλκης Συνιώρης 21/9 Σέρρες  

  Από: dimchrist στις 11/09/2012 2:06 μμ.

3ο Memorial Άλκης Συνιώρης 21/9 Σέρρες

Την Παρασκευή πριν από τον 4ο Αγώνα του Πανελληνίου

Την Παρασκευή 21 Σεπτεμβρίου, παραμονή του 4ου Αγώνα της χρονιάς για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας Μοτοσυκλετών που διοργανώνει ο Σ.Ο.Α.Μ., στην πίστα των Σερρών, θα αφιερωθεί η μέρα στη μνήμη του Άλκη Συνιώρη.

Στη διάρκεια του 3ου Memorial Άλκης Συνιώρης, η πίστα θα παρέχεται δωρεάν σε αγωνιζόμενους και ιδιώτες, ενώ οι ιδιώτες που θα βρεθούν εκεί θα έχουν την ευκαιρία να κερδίσουν δώρα ύστερα από κλήρωση.

Θυμόμαστε πάντα τον Άλκη και λείπει!

http://www.motograndprix.gr/

Triple Way

Re: Συνιώρης... Καλό δρόμο εκεί ψηλά...  

  Από: dimchrist στις 16/09/2012 7:44 μμ.

Τελικά το 3ο Memorial θα γίνει Δευτέρα 24 (και ΟΧΙ Παρασκευή 21) Σεπτεμβρίου στη φρεσκοστρωμένη πίστα των Σερρών.
Αναλυτικά:

Αθήνα, 14 Σεπτεμβρίου 2012
Δελτίο Τυπου SIN1ORIS RACING

3ο ΑΛΚΗΣ ΣΥΝΙΩΡΗΣ MEMORIAL

Καλό χειμώνα σε όλους τους μοτοσικλετιστές και φίλους του μηχανοκίνητου αθλητισμού. Σας Ανακοινώνουμε ότι την Δευτέρα 24 Σεπτεμβρίου 2012 η φρεσκοστρωμένη πίστα των Σερρών θ’ ανοίξει για όλους τους φίλους της μοτοσυκλέτας προς τιμήν του αδελφού μου Άλκη.
Όσοι παρευρεθούνε θα μπορούν να χαρούν την οδήγηση της μοτοσυκλέτας τους χωρίς καμία χρηματική επιβάρυνση. Το μεσημέρι θα έχουν την ευκαιρία να κερδίσουν δώρα από τους χορηγούς του S1 στην κλήρωση που θα γίνει στη γνωστή καφετέρια του φίλου Ολύμπιου μέσα στην πίστα.
Την προηγούμενη μέρα Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου θα διεξαχθεί ο 4ος αγώνας του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος ταχύτητας.

Να λοιπόν μία καλή ευκαιρία για μία εξαιρετική εκδρομή.
Θα χαρούμε να σας δούμε όλους στην πίστα των Σερρών.

Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς
Σάκης Συνιώρης

Triple Way

Re: Συνιώρης... Καλό δρόμο εκεί ψηλά...  

  Από: dimchrist στις 27/09/2012 10:19 πμ.

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ SIN1ORIS RACING

Την Κυριακη 23 Σεπτεμβριου πραγματοποιηθηκε ο 4ος αγωνας ταχυτητας στην πιστα των Σερρων.

Η ομαδα Boutos-Fragos R&D- Sin1oris Racing κατεκτησε την πρωτη θεση στην κατηγορια SS 600 με οδηγο τον Ακη Συνιωρη σε εναν πολυ δυνατο αγωνα.


Την επομενη ημερα εγινε το 3ο Αλκης Συνιωρης Memorial που πλεον εχει γινει θεσμος. Η ανταποκρiση του κοσμου ηταν μεγαλη. Πανω απο 105 μοτοσυκλετιστες εδωσαν το παρων, χαρηκαν την οδηγηση των μοτοσυκλετων τους μεσα στην φρεσκοστρομενη πιστα, ενω το μεσημερι καποιοι κερδισαν τα δωρα που κληρωσαν οι χορηγοι του Sin1oris Racing.

Εκτος των χορηγων (φωτο), στην πραγματοποιηση του Memorial συνεβαλε η οικογενεια Συνιωρη, η διοικηση της πιστας και ο πολυ καλος μας φιλος Χριστοφορος. Τους ευχαριστουμε θερμα ολους.


Σημερα Πεμπτη 26 Σεπτεμβριου, η ομαδα αναχωρει για Τουρκια μετα απο προσκληση φιλων και συναθλητων απο την γειτονικη χωρα, για να αγωνιστει στον 6o αγωνα πρωταθληματος Τουρκιας στην πιστα του Istanbul Park.

Μετα τη νικη μασ στον αγωνα των Σερρων και με την ψυχολογια να ειναι ανεβασμενη ειμαστε προετοιμασμενοι να δωσουμε το μεγιστο των δυνατοτητων μας.

Ευχαριστουμε τον κοσμο που τιμησε με την παρουσια του ολους τους αγωνιζομενους στον αγωνα και τον Αλκη στο 3ο Memorial.

Σάκης Συνιώρης



Triple Way

Re: Συνιώρης... Καλό δρόμο εκεί ψηλά...  

  Από: dimchrist στις 24/07/2013 11:29 πμ.

Το 4ο μεμόριαλ στην μνήμη του αδελφού μου και όχι μόνο, θα πραγματοποιηθεί στην πίστα των Μεγάρων και σύντομα θα αναρτήσω και την ημερομηνία.

Sakis Sinioris

Triple Way

Re: Συνιώρης... Καλό δρόμο εκεί ψηλά...  

  Από: dimchrist στις 23/08/2013 6:15 μμ.

4ο Άλκης Συνιώρης Memorial


Το 4ο Άλκης Συνιώρης memorial στην μνήμη του αδελφού μου και όχι μόνο, θα πραγματοποιηθεί στην πίστα των Μεγάρων, καθώς η πίστα των Σερρών δεν είναι σε λειτουργία. Έτσι, στις 6 Σεπτεμβρίου ημέρα Παρασκευή σας περιμένουμε στα Μέγαρα για ένα ολοήμερο δωρεάν track day. Οι συμμετοχές θα περιοριστούν στις 100 (4 group, αρχάριοι, μεσαίοι, γρήγοροι και τέλος αγωνιζόμενοι) για λόγους ασφαλείας και οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν στο 6987165041 με την κα. Θάνια για να κλείσουν θέση.

Για την πραγματοποίηση του 4ου κατά σειρά Άλκης Συνιώρης μεμόριαλ, ευχαριστώ την οικογένεια μου, τον Σωτήρη Ζαφειρόπουλο, τους μηχανικούς μου κύριο Χρήστο Φράγκο και κύριο Μανώλη Φασουλάκη καθώς επίσης και πολλούς καλούς φίλους. Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους μου τους σπόνσορες για τα χρήσιμα δώρα που θα κληρώσουμε στο event.

Σας περιμένουμε λοιπόν στις 6 Σεπτεμβρίου.

Με σεβασμό,
Σάκης Συνιώρης

Triple Way

Re: Συνιώρης... Καλό δρόμο εκεί ψηλά...  

  Από: dimchrist στις 16/07/2015 9:40 μμ.

Σαν σήμερα έφυγε ο Άλκης.
Παρακάτω ένα μίνι αφιέρωμα από συνάδελφό του και φίλο.

http://bikeit.gr/specials/riders/3144-a ... usias.html

Triple Way