Εξοπλισμος αναβατη

Εξοπλισμος αναβατη  

  Από: tasosbob στις 06/08/2020 4:29 μμ.

Καλημερα σε ολους...Υπαχουν καποια πραγματα δικα μου και του αδερφου μου προς πωληση οποιος ενδιαφερεται με παιρνει τηλ στο εξηνταεννια304700δεκαοχτω Τασος.Βρισκομαι Εδεσσα και η αγγελια υπαρχει και αλλου,βαζω τα λινκ απο το καρ γιατι δεν μου ανεβαζει απο imgur Μποτες Alpinestars toucan goretex No 44.5 του αδερφου μου( υπαρχει τανκ μπαγκ givi και revit sand jacket) στο "σφυρι" και οι κορυφαιες (μαζι με τις sidi adventure) travel enduro μποτες....Οι φωτο μιλανε απο μονες τους!!!!Αψογη κατασταση ισα που τις σκονισε αν μου εκαναν δεν θα τις εδινα(αν υπαρχει καποιος για ανταλλαγη με τις ιδιες σε μισο-ενα νουμερο πανω τις ανταλλασω)...Τιμη 240   REVIT SAND ΜΠΟΥΦΑΝ Προς πώληση το μπουφαν του τίτλου σε μέγεθος L.Το μπουφάν είναι πιο πολύ φορεμένο και θέλει ένα φρεσκαρισματακι είναι σε αρίστη κατάσταση λειτουργικά(το μόνο που είδα ήταν ότι λείπει ένα κουμπι από την αδιάβροχη επένδυση αλλά δεν εχει σημασία γιατί εχει φερμουάρ και δεν ενοχλεί).Εχει ολες τις επενδύσεις(αδιαβροχη+θερμικη) φερμουάρ κτλ λειτουργούν και είναι όπως πρεπει.Τιμη 120

  ΜΠΟΤΑΚΙΑ REVIT TAYLOR No46

προς πωληση τα μποτακια του τιτλου. Τα φορεσα μονο περσι και αυτό ελαχιστα γιατι εχω κοψει τις βολτες δυστυχως….Αριστη κατασταση χωρις βρωμιες μυρωδιες κτλ. Mποτάκια Taylor από την κορυφαία Ολλανδική Rev'IT! Άνετο και κατάλληλο την καλοκαιρινή περίοδο χάρη στα υλικά τελευταίας γενιάς που χρησιμοποιεί η εταιρεία. Δώστε στυλ στην καθημερινότητά σας, χωρίς να χρειάζεται να θυσιάσετε κάτι από την ασφάλεια ή την λειτουργικότητα. Είναι κατασκευασμένο από έναν ισορροπημένο συνδυασμό μαλακού δέρματος αγελάδας και εξαιρετικά εξαερωτικού πλέγματος Dynax. Χαρακτηριστικά: Κατασκευασμένο εξωτερικά από αναπνέον ύφασμα και δερμάτινες λεπτομέρειες Προστατευτικά στην περιοχή των αστραγάλων και των δακτύλων Η περιοχή του αστραγάλου είναι σχεδιασμένη για άνεση και να υποστηρίζει την σωστή θέση του ποδιού Ανατομικός πάτος εσωτερικά για άνεση στο περπάτημα Δικτυωτό πλέγμα υψηλής αντοχής το οποίο εξασφαλίζει πολύ καλό αερισμό Κλείσιμο με κορδόνια Αντιολισθητική σόλα


  REVIT CONNECTOR ΦΩΣΦΟΡΙΖΟΝ ΓΙΛΕΚΟ Καλημέρα προς πώληση το γιλέκο του τίτλου έκανα λάθος από την αρχή και παρήγγειλα με τον αδερφό μου το XL Θεωρώντας ότι αφού φοράω XL μπουφάν Θα πάρω και XL γιλεκο... Δυστυχώς το XL αντιστοιχεί από 2xl και πάνω Οπότε κάνει για παιδάκια που τρώνε το φαγητό τους.. Δεν είναι μόνο για revit μπουφάν προσαρμόζεται σε όλα τα μπουφάν..Αρχικη τιμη 40 ευρω



Re: Εξοπλισμος αναβατη  

  Από: tasosbob στις 27/08/2020 4:11 μμ.

Μείωση τιμής Στα 220 για τις μποτες και 110 για το μπουφαν... Και οι ανταλλαγές ισχύουν!!!!

Re: Εξοπλισμος αναβατη  

  Από: tasosbob στις 27/08/2020 10:41 μμ.

Το γιλέκο της Revit πουλήθηκε!!!!

Re: Εξοπλισμος αναβατη  

  Από: tasosbob στις 05/09/2020 7:03 μμ.

Πουλήθηκαν και οι μπότες της alpinestars....

Re: Εξοπλισμος αναβατη  

  Από: tasosbob στις 22/10/2020 12:34 μμ.

Καλημέρα πουλήθηκε το μπουφάν της revit το sand
Εξακολουθούν να υπάρχουν το tank bag και τα revit Taylor μποτάκια...
 Τελευταία διόρθωση από: tasosbob στις 22 Οκτ 2020 12:35, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.