triumph tiger 1200

Re: triumph tiger 1200  

  Από: Sprinter στις 17/10/2010 8:57 μμ.

Ρε αλητάκο, ακόμα εδώ είσαι? Δεν έφυγες?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: triumph tiger 1200  

  Από: Tigrisss στις 17/10/2010 11:34 μμ.

After"
Sprinter"Μπράβο ρε παπαράκο, μπράβο ρε μάγκα, αυτομπαν(ι)αρίσου γιατί αλητείες δε γουστάρουμε εδώ μέσα."



Eισαι πολυ μικρος για να με πεις αλητη, υποαναπτυκτε ΝεοΕλληνα
Για σημαια σου εχεις το ''Ξερεις ποιο ειμαι εγω?'', ως γνησιο τεκνο του τραμπουκισμου, ΕΥΓΕ!
Κοιτα να προσεχεις τα πρασινα Versys κατα Πορτο Ραφτη μερια ομως, απλα προσεχε....ςςςςςςςςςςςςςςς ...."



φτανει.....
εκτιθεσαι ανεπανορθωτα.
χεσμενα τα εχουμε τα πρασινα versus, μαλιστα τα versus μας φερνουν κατι απο τραβεστι.
ουστ

Re: triumph tiger 1200  

  Από: chris34 στις 18/10/2010 9:02 πμ.

Tigrisss"
φτανει.....
εκτιθεσαι ανεπανορθωτα.
χεσμενα τα εχουμε τα πρασινα versus, μαλιστα τα versus μας φερνουν κατι απο τραβεστι.
ουστ"



Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: triumph tiger 1200  

  Από: Cpt. Haddock στις 18/10/2010 9:58 πμ.

Πάλι για ψάρεμα πήγε ο μπαρμπας το ΣΚ....
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: triumph tiger 1200  

  Από: After στις 18/10/2010 12:38 μμ.

ΣΑΣ ΕΧΩ ΟΤΙ ΩΡΑ ΘΕΛΩ ΣΚΑΤΟΚΟΥΛΑΔΟΙ


Θα τα πουμε στους δρομους και στις πιστες, εως τοτε ρουφηχτε το αυγο σας φλωρακια

Re: triumph tiger 1200  

  Από: mixalakis στις 18/10/2010 1:08 μμ.

Κώστα νομίζω ότι μπορείς να διαγράψεις αυτόν τον καραγκιόζη, που κουβαλάει τόσα συμπλέγματα που θα έδινε 20 διδακτορικά και 40 μάστερ σε ψυχιάτρους και ψυχολόγους!!!!

Re: triumph tiger 1200  

  Από: Sprinter στις 18/10/2010 1:11 μμ.

Θα αρχίσω τα αρχαία πάλι ρε πστη μου... Σκατά έχουμε εδώ μέσα και κολλάνε όλες οι σκατόμυγες? Ελεος
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: triumph tiger 1200  

  Από: Costas στις 18/10/2010 1:27 μμ.

Δε νομίζω οτι υπάρχει λόγος να τον διαγράψω.Ο καθένας κρίνεται από αυτά που γράφει.Αν αυτός είναι εντάξει με την εικόνα που δείχνει και έχει μούτρα να ξαναγράψει ας έρθει.

Re: triumph tiger 1200  

  Από: chris34 στις 18/10/2010 1:44 μμ.

After"ΣΑΣ ΕΧΩ ΟΤΙ ΩΡΑ ΘΕΛΩ ΣΚΑΤΟΚΟΥΛΑΔΟΙ


Θα τα πουμε στους δρομους και στις πιστες, εως τοτε ρουφηχτε το αυγο σας φλωρακια"



Σαν τι εχουμε να πουμε ρε φιλαρακο οταν ξεφτιλιζεις ετσι τον εαυτο σου;
Μαθε να σεβεσαι πρωτα και μετα τα λεμε........
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: triumph tiger 1200  

  Από: epistimon στις 18/10/2010 2:16 μμ.

[quote="Sprinter"]Θα αρχίσω τα αρχαία πάλι ρε πστη μου...

χωσε sprinter χωσε ετσι να γουσταρουμε

Re: triumph tiger 1200  

  Από: Barkos στις 18/10/2010 3:15 μμ.

βρε βρε τελικά το after ηταν συμβολικό...

sprinter εισαι θεός για ακόμη μια φορά

επίσης κώστα αν γίνεται διοργάνωσε μια λαχειοφόρο αγορά,
για ενα βαρέλι με ξύδι στο φίλο με τον χρυσομπούρπουλα.

Re: triumph tiger 1200  

  Από: Native στις 18/10/2010 3:19 μμ.

Χαχαχαχαχαχα.....πίσσα και πούπουλα, πάνω στην ράγα του τραίνου.....και στον Καιάδα
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: triumph tiger 1200  

  Από: Tpap στις 18/10/2010 5:30 μμ.

@Sprinter και λοιποί: δεν είστε χθεσινοί. Γιατί τσιμπάτε, δεν καταλαβαίνω. Βρίζετε πίσω, κάποιον που βρίζει...??!!:bahaha:
Σοβαρευτείτε και ψυχραιμία.

@costas: σαφέστατα και συμφωνώ με την επιλογή σου. Ο καθένας μας κρίνεται από την συμπεριφορά του.
Όπως και ο κύριος Sprinter που το ''έχασε'' για λίγο το παιχνίδι.

Re: triumph tiger 1200  

  Από: Sprinter στις 18/10/2010 5:52 μμ.

Tpap"@Sprinter και λοιποί: δεν είστε χθεσινοί. Γιατί τσιμπάτε, δεν καταλαβαίνω. Βρίζετε πίσω, κάποιον που βρίζει...??!!:bahaha:
Σοβαρευτείτε και ψυχραιμία.

@costas: σαφέστατα και συμφωνώ με την επιλογή σου. Ο καθένας μας κρίνεται από την συμπεριφορά του.
Όπως και ο κύριος Sprinter που το ''έχασε'' για λίγο το παιχνίδι."


Κύριε tpap σοβαρά τα λές τώρα αυτά ή μας δουλεύεις? Τον κύριο τον ξέρεις φαντάζομαι, το θρεντ το διάβασες? Αν αφήσεις τον κάθε σπαμμερ / ψυχάκια χωρίς να τον βάλεις στη θέση του, σε λίγο εδώ μέσα θα είναι μπάχαλο. Δεν είναι τσίμπημα αυτό, τσίμπημα θα ήταν να καθόμαστε να τσακωνόμαστε π.χ. για το τί ειναι χώμα ή όχι από τη στιγμή που έγινε προφανές πως σοβαρή συζήτηση δε γίνεται.

Δεν ειναι ο πρώτος εδώ μέσα και ούτε θα είναι ο τελευταίος, και όλοι αυτοί την ίδια αντιμετώπιση χρειάζονται που κατα την γνώμη μου δεν είναι μόνο να τους αγνοήσεις, είναι να τους πάρεις ομαδικώς με τις πέτρες (μεταφορικώς για να μην παρεξηγούμαστε). Πρός το παρόν αυτό το σύστημα έχει δουλέψει επιτυχώς και πολλές φορές, ελλείψει (καλώς IMO) άλλου τύπου moderation. Για το μέλλον βλέπουμε.

Για τα μπαν, και εγώ είμαι ο πρώτος που είμαι εναντίον, όπως θα δείς και σε αυτό το θρεντ και σε παλαιότερα πόστς.

[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: triumph tiger 1200  

  Από: Tpap στις 18/10/2010 6:23 μμ.

Εντάξει λοιπόν, αγαπητέ μου.
Αντιλαμβάνομαι ότι έιναι ένας τρόπος και αυτός, ενδεχομένως (μπορεί και σίγουρα) αποτελεσματικός.
Απλά εγώ διαφωνώ.


Παρακαλώ, συνεχίστε. Μην δίνετε σημασία σε αυτά που έγραψα.