New Kawasaki Versys 1000

Re: New Kawasaki Versys 1000  

  Από: john doufexis στις 15/11/2011 4:28 μμ.

φιλικα παντα !!! δεν αναφερομαι σε ολους εδω μεσα ειναι ξεκαθαρο νομιζω, απλα η επαναλαμβανομενη πετσα γνωσεων κ ειρωνειας 2-3 ατομων για τα παντα εδω μεσα εχει παρει διαστασεις επιτιδευμενης βλακειας, να μου πεις κ γτ σχολιαζεις κ δεν προσπερνας η γινε πιο συγκεκριμενος΄, ε αυτο δεν μπορω να το εξηγησω . φιλικα παντα !!!
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: New Kawasaki Versys 1000  

  Από: alexandros.s στις 15/11/2011 4:32 μμ.

ειναι απλα ενα φορουμ και τιποτα αλλο!σε ολα τα φορουμ το ιδιο γινεται.

Re: New Kawasaki Versys 1000  

  Από: john doufexis στις 15/11/2011 4:37 μμ.

ενοειται...παντου υπαρχουν !!!
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: New Kawasaki Versys 1000  

  Από: madbiker στις 16/11/2011 1:32 πμ.

[quote:101ulg80]ρε γμτ αυτο που δν εχω καταλαβει ακομα εδω μεσα ειναι γτ ορισμενοι δεν εχουν γινει CEO's σχεδιασμου η μηχανικοι σε μεγαλες εταιρειες ωστε να δωσουν τα φωτα τους στους δυσμοιρους ασχετους κ γνκ χωρις καμια γνωση επανω σε μηχανες ΙΑΠΩΝΕΣ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ ΙΤΑΛΟΥΣ ΑΓΓΛΟΥΣ ΑΡΕΙΑΝΟΥΣ ΚΛΠ ? (κ ναι το σχολιο ειναι ειρωνικο)[/quote:101ulg80]
john doufexis"ενοειται...παντου υπαρχουν !!!"


γιαννη παιδι μου φτου κακα στο στομα...μη...μη το ξανακουσω απο σενα αλοιμονο σου...σα δε ντρεπεσαι να κριτικαρεις τον κοσμο που κριτικαρει μια τοσο αθλια πανασχημη κακογουστη και ελλατωμματικη μηχανη, που βαζω στοιχημα καθε 100 χλμ θα θελει συμπληρωμα λαδιου, αερα στα λαστιχα, τσιμουχες, αλλαγη μπαταριας και καλου κακου οσοι το παρετε ας εχετε μαζι σας 2-3 μπουζι, just in case, δεν ξερεις τι γινεται...

ρε πατε καλα???
πρωτον...
μερικοι εχουν μπερδεψει τι σημαινει καβαλαω μηχανη...ΚΑΒΑΛΑΩ ΜΗΧΑΝΗ σημαινει την καβαλαω και πιανω το τιμονι ενω αυτη βρισκεται σε κινηση και οχι σταθμευμενη σε καποιο παρκινγκ η στα πιτς(για τους πισταδορους )
2.ρε παιδια υπαρχουν ανθρωποι που αυτη η μηχανη θα τους αρεσει κ θα την παρουν...δεν εχουν ολοι τα ιδια γουστα ουτε τις ιδιες αναγκες...κ ποιος κρινει σαν αποτυχημενο ενα μοντελο τοσο διαδεδομενο οπως το versys?ποσωπικα μιλωντας ο συμφορουμιτης και κουμπαρος μου χρηστος προτιμησε το versyw απο το 800αρι...και ειναι πολυ ικανοποιημενος...
τελος παντων μη το τραβαω αλλο.ειναι και αργα.παω μια βολτα με τη σουπερ μοναδικη μηχαναρα μου που δεν παθαινει τιποτα και ειναι πιο τελεια και απο τον Τοκο, που αγγιζει την τελειοτητα...(να θυμηθω να παρω μαζι, πιστονια, λαδια, οκ ολα εδω εφυγα)
[size=150:19cvyl53] its better to burn out, than to fade away

Re: New Kawasaki Versys 1000  

  Από: ΛΑΜΔΑ στις 17/11/2011 12:14 πμ.

Σταύρο μια μόνο παρατήρηση προς χάριν της καλής συζήτησης.Όταν λες κάτι για κάποιον καλό θα είναι να αναφέρεις συγκεκριμένα για ποιόν μιλάς,έτσι ώστε να μπορεί να σου απαντήσει.Χωρίς κανένα ίχνος ειρωνείας και πάντα φιλικά