ΤΕΣΤ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ TIGER 800 ,50000 χλμ

Re: ΤΕΣΤ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ TIGER 800 ,50000 χλμ  

  Από: Cpt. Haddock στις 15/04/2013 12:15 πμ.

Theozed"[...]Βοήθησέ με και η ερώτησή σου θα συναντήσει την απάντησή της "


Ο λόγος που χρησιμοποιώ τα εμότικονς ειναι ακριβως για να γινεται κατανοητο το ύφος όσων γραφω.

Τουτων δοθεντων, να υπενθυμισω οτι το τοπικ αφορά το 800αρι και οχι το 1050 και οτι ναι μεν ο απΑπΑν εχει περισσοτερα χλμ απο μενα, αλλα εγω τα εχω με τα αρχικα πιστόνια
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: ΤΕΣΤ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ TIGER 800 ,50000 χλμ  

  Από: Theozed στις 15/04/2013 11:36 μμ.

Cpt. Haddock"
Theozed"[...]Βοήθησέ με και η ερώτησή σου θα συναντήσει την απάντησή της "


Ο λόγος που χρησιμοποιώ τα εμότικονς ειναι ακριβως για να γινεται κατανοητο το ύφος όσων γραφω.

Τουτων δοθεντων, να υπενθυμισω οτι το τοπικ αφορά το 800αρι και οχι το 1050 και οτι ναι μεν ο απΑπΑν εχει περισσοτερα χλμ απο μενα, αλλα εγω τα εχω με τα αρχικα πιστόνια "


Η απάντησή μου: Σαφώς και δεν είναι πολλά όταν τα συγκρίνει κανείς με περιπτώσεις σαν τη δικιά σου και του Βαγγέλη. Ούτε και είπα ποτέ ότι είναι πολλά!

Προφανώς και έχεις γράψει τόσα χλμ και έχεις ακόμα τα αρχικά πιστόνια, γιατί το πας κι εσύ σαν "κυρία"! Πάρε να έχεις και κανα-δυο emoticons τώρα, μπας και καταλάβεις πως κι εγώ αρέσκομαι στις πλακίτσες



Και για να μην ξεφεύγουμε εντελώς από το αρχικό θέμα, είναι επίσης προφανές πως ο οδηγός του 800 στο τεστ διαρκείας δεν πρέπει να φημίζεται και πολύ για το πολύ γερό δεξί του χέρι! Σαν καινούριο είναι το μηχανάκι! Μέσα κι έξω!

Μπράβο Triumph! Τελικά, απ'ότι φαίνεται, μόνο η ελληνική βενζίνα κατάφερε να σε ξεφτιλίσει! Αν είναι...

Φιλάκια Captain
Darkness makes it easier to find the "Light"!