Εθεάθησαν

Re: Εθεάθησαν  

  Από: dimchrist στις 12/03/2012 10:02 μμ.

iger1050koridallos"...Προσπαθουσα να ακολουθησω η αληθεια ειναι.. Το στριβεις λιγακι το εργαλειο ε??? Νομιζα οτι εβλεπα 600αρι με την ευκολια που αλλαζες κατευθυνσεις!! "

Η αλήθεια είναι ότι το παραπάει.
Να σας δω πως θα τον ακολουθήσετε στο κυνήγι της Γαλατόπιτας!

Triple Way

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Dennis G. στις 15/03/2012 11:34 μμ.

Υπερβολές..............

Απλά τα πολλά επαγγελματικά ταξίδια με το αεροπλάνο..........
και με το τετράτροχο κουτί........

μου δημιουργούν μια πελώρια λαχτάρα για μοτοσυκλέτα.........

οπότε κάθε στιγμή που βρίσκομαι πάνω της.......κοιτάω να την ευχαριστιέμαι .......

Re: Εθεάθησαν  

  Από: leonithastz στις 18/03/2012 9:25 πμ.

πολλά tiger, street εε και μερικά daytona sprint, κάποια αλλοδαπά cb fazer, είχαμε και speed? κάπου προς τα Μετέωρα δεν λέω ακριβώς που!!! μην δίνουμε και στόχο. ήτανε κανείς από εδώ???
[size=200:1w8ajxcf]μη σκας για ότι μπορείς να διορθώσεις και για ότι, δεν μπορείς να διορθώσεις

Re: Εθεάθησαν  

  Από: petros1479 στις 18/03/2012 7:16 μμ.

σημερα, ενα μαυρο tiger 1050 στις Μυκήνες. Στο αρχαιολογικο παρκινκ!!!!!!!!!...
HIGHWAY TO HELL.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Bladerunner στις 21/03/2012 1:53 πμ.

Tiger 800 μαύρο, κατά τις 9.00 το βράδυ, περνούσε δικάβαλο από βενζινάδικο ΕΚΟ στη Νέα Χαλκηδόνα με τη συνοδεία γλυκιάς μελωδίας από το arrow τελικό του!
Άργησα να σε καταλάβω γιατί πλήρωνα τη λυπητερή για τον ανεφοδιασμό!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Visk στις 21/03/2012 3:43 πμ.

Bladerunner"Tiger 800 μαύρο, κατά τις 9.00 το βράδυ, περνούσε δικάβαλο από βενζινάδικο ΕΚΟ στη Νέα Χαλκηδόνα με τη συνοδεία γλυκιάς μελωδίας από το arrow τελικό του!
Άργησα να σε καταλάβω γιατί πλήρωνα τη λυπητερή για τον ανεφοδιασμό! "


Χααα εγω ημουν και η αληθεια ειναι οτι ουτε εσυ περασες απαρατηρητος, η κοκκινη κουκλα σου μου εβγαλε τα ματια με το που πηρα την στροφη. Μην λυπασαι για τις βενζινες, τα παθη και τα λαθη πληρονονται και εφτυχως
σε αυτην την περιπτωση μιλαμε για ΠΑΘΟΣ
Νασαι καλα φιλε μου, καλες βολτες και παντα ΟΡΘΙΟΣ.
Εγω Ποτε θα Μαθω να Κανω Σουζες?

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Bladerunner στις 22/03/2012 1:15 πμ.

Ευχαριστώ για τα κοπλιμέντα και ανταποδίδω!
Καλά χλμ και σε σένα φίλε!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Bladerunner στις 22/03/2012 9:35 μμ.

Daytona 675 μαύρο, να κατευθύνεται με παντιλίκια προς το σταθμό του Περισσού κατά τις 8.00 το βράδυ σήμερα!

Ήμουνα με το αυτοκίνητο και μου έφτιαξες τη διάθεση αδερφέ!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: efthvag στις 23/03/2012 μεσάνυχτα

Tiger 1050 χρυσαφί, Τρίτη απόγευμα γύρω στις 4, στην Ε2 στο λιμάνι του Πειραιά, ψιλοροκάνιζε το κόκκινο φανάρι, ερχόμουν από Αγ. Διονύση και σου έκοψα τη φόρα. Σου κόρναρα αλλά ...

Σήμερα, Πέμπτη μεσημέρι, 3 παρά, tiger 1050 μαύρο με light smoke ζελατίνα στο κράνος ανηφόριζε το S-άκι στον Αγ. Διονύση (Πειραιά) προς Αγ. Δημητρίου-καράμπαμπα..εγώ αντίθετο ρεύμα προς λιμάνι..σου κόρναρα αλλά ...εσύ βέβαια δικαιολογημένος-σε ξάφνιασα

Κι άμα ξαναχαιρετήσω εγώ τίγρη να μου καεί η κόρνα, έχω που έχω κόψει παρτίδες με ξεκράνωτους, θα κόψω και με τους άλλους
Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 23/03/2012 12:08 πμ.

συχναζουν τραιουμφαδες στο Alligator???
λευκος τιγρης κ μαυρο στριτακι, 2 βραδια τις προαλλες...
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: leonithastz στις 25/03/2012 9:38 μμ.

στην 40 εκκλησιών, κάτω κάτω, στο περίπτερο απέξω, μαύρος τίγρης 1050 τούμπανο χθες το μεσημεράκι και λίγο παραπάνω στην αγ λαύρας sprint μπλε, είχε και αυτό τα καλούδια του.
παιδιά χάρηκα που σας γνώρισα !!!
[size=200:1w8ajxcf]μη σκας για ότι μπορείς να διορθώσεις και για ότι, δεν μπορείς να διορθώσεις

Re: Εθεάθησαν  

  Από: teo_street3 στις 25/03/2012 10:27 μμ.

Σημερα στον Ωρωπο 2 tiger 1050 παρεα με ενα z750 το πρωι προς μεσημερι και το απογευμα στη χαλκιδα 2 streetακια, ενα μαυρο κι ενα λαχανι! Κανεις απο εδω;

Re: Εθεάθησαν  

  Από: triplelover στις 26/03/2012 9:49 πμ.

εχθες 25/3/12 στο Π.Ραφτη δυο triumph παρεουλα, το ενα μαυρο boneville και το αλλο γκρι streettriple r. Περασατε απο διπλα μου, εγω ποδαρατος... κανεις απο εδω?

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Savvas Drakakis στις 26/03/2012 5:31 μμ.

riplelover"εχθες 25/3/12 στο Π.Ραφτη δυο triumph παρεουλα, το ενα μαυρο boneville και το αλλο γκρι streettriple r. Περασατε απο διπλα μου, εγω ποδαρατος... κανεις απο εδω?"

τα ειδα κ εγω...
επινα cafe στα Floca
[size=150:hzlp5hbd]Me:Dear God, will I ever get another motorcycle?
[size=150:hzlp5hbd]God:Keep the Faith son.....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: johnygalan στις 26/03/2012 6:16 μμ.

Χθές το μεσημέρι μπλε τιγράκι στο Παράλιο Αστρος και το απόγευμα μετά τον ισθμό με προσπέρασε
λευκό street, ήμουν με τη γυναίκα για αυτό
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"