Extreme Trackdays 2012 Μέγαρα

Re: Extreme Trackdays 2012 Μέγαρα  

  Από: dimchrist στις 29/02/2012 2:24 μμ.

dimchris"Επιτέλους ξεκινάνε τα trackdays και για τον Σωτήρη Ζαφειρόπουλο (Extreme Trackdays).

Το πρώτο trackday της χρονιάς στα Μέγαρα θα γίνει παραμονή της καθαράς Δευτέρας

ΚΥΡΙΑΚΗ 26 Φεβρουαρίου - ΟΛΟΗΜΕΡΟ

και το επόμενο θα είναι

ΚΥΡΙΑΚΗ 11 Μαρτίου - ΟΛΟΗΜΕΡΟ"


Τελικά το επόμενο Κυριακάτικο θα είναι την παραπάνω Κυριακή 18 Μαρτίου με διαδικασία Superpole (ενημερώθηκε και η αρχική σελίδα)

Ταυτόχρονα ξεκινάνε trackdays τις καθημερινές.

Την Τετάρτη 14 Μαρτίου μετά τη 13:00

&
Τετάρτης στις 28 Μαρτίου μετά τη 13:00



Αναλυτικά για το trackday της Κυριακής 18 Μαρτίου:


Το ολοήμερο trackday μας θα ξεκινήσει στις 9:00 και θα ολοκληρωθεί όπως πάντα με την δύση του ηλίου στις -18:00

Θα διατίθενται λάστιχα σε προνομιακές τιμές οι οποίες θα ανακοινωνθούν σύντομα από την ιστοσελίδα μας.

Όπως πάντα οι έμπειροι πλοηγοί της EXTREME TRACKDAYS θα είναι στην διάθεσή σας να λύσουν την όποια απορία σας πάνω στην οδήγηση της μοτοσυκλέτας.

Πάντα με τους πιστοποιημένους από την FIM κριτές μας.

Με τον φοβερό Ιωσήφ Βάγγερ πίσω από την κάμερα για να αποτυπώνει όλες τις στιγμές δράσης μέσα και έξω από την πίστα.

Κόστος Συμμετοχής: 55ευρώ.

Ενοικίαση εξοπλισμού (φόρμα, μπότες, γάντια) κατόπιν συννενόησης για το μέγεθος και κόστος μόλις 35ευρώ.

3 Κατηγορίες αναβατών:
- Αρχάριοι
- Ενδιάμεσοι
- Γρήγοροι

Για κρατήσεις θέσεων όπως επικοινωνήσετε στα τηλέφωνα:


210-6523948
6947-263005
6988-052737



http://www.facebook.com/events/239214432839380/

http://www.extremetrackdays.gr/

Triple Way

Re: Extreme Trackdays 2012 Μέγαρα  

  Από: kpfotiadis στις 29/02/2012 8:02 μμ.

doohan"Ωραία ήταν την Κυριακή! Μετά από 5 μήνες ξαναείδα τον ΚαΤουΜα στο φυσικό του περιβάλλον.... Εγώ δεν μπήκα γιατί πονάνε ακόμα οι κοκκάλες μου Μπράβο στον Θύμιο για το βάψιμο που έκανε... μέσα στην πίστα φαινόταν το bmw πανέμορφο .... Μπορώ να πω οτι επιτέλους άρχισε να δουλεύει το σώμα του περισσότερο τεχνικά και πιστεύω σύντομα θα φανεί όλη του η δουλειά τόσο καιρό τώρα ..το ΚΤΜ έκανε και αυτό πολύ καλή εντύπωση μέσα στην πίστα τόσο απο θέμα εμφάνισης (πραγματικά εξωτική) αλλά και σε χρόνους με οδηγό τον Κώστα ο οποίος ειχε πολύ σταθερά γυρολόγια με πολύ καλή τεχνική οδήγησης....οι λιγοστοί θεατές αλλα και συναθλητές απλά απολάμβαναν κάθε πέρασμα του με πολύ καλά σχόλια μπορώ να πω ... Όσο για το R1 είναι εκ των πραγμάτων είναι όμορφο.. αλλά μάλλον την αίγλη του την επισκιάζει ο καγκουρό-οδηγός του. ... αλλά τώρα που θα ετοιμαστεί (τουμπανιαστεί) σιγά σιγά και θα βαφτεί απο τα χεράκια του Θύμιου νομίζω οτι θα έχει και αυτό την τιμητική του όπως του αρμόζει και του αξίζει....

Γενικά ήταν υπέροχα! "




Να και ένας πραγματικός φίλος ρεεεεεεεεεεεεεεεεε

Την Κυριακή παγκόσμιε, την Κυριακή.-

Ευχαριστώ ρε Πέτρο για τα καλά σου λόγια.

Τον παγκόσμιο θα τον μαμήσω με τις προσβολές που είπε
και στο τηλέφωνο σήμερα μου το έπαιζε φίλος ο μινάρας

Re: Extreme Trackdays 2012 Μέγαρα  

  Από: doohan στις 01/03/2012 6:35 μμ.

Πώς προέκυψε το κόκκινο χαλί;
Γνωρίζεται ότι...
Το στρώσιμο ενός χαλιού για την υποδοχή σημαντικών προσώπων είναι αρχαία παράδοση. Ο σκοπός ήταν τα τιμώμενα πρόσωπα να αποφύγουν να πατήσουν σε χώματα ή λάσπες. Στην τραγωδία του Αισχύλου «Αγαμέμνων» στρώνεται ένα κόκκινο χαλί για τον Αγαμέμνονα, τον ήρωα και νικητή του Τρωικού πολέμου. Το κόκκινο χρώμα είναι το χρώμα του αίματος και της ζωής, αλλά και ένα βασιλικό χρώμα. Ένα χρώμα που ταιριάζει στον Βασιλιά Λεωνίδα και τους συντρόφους του..........Ο Καιρός πέρασε δυσκολα μπορώ να πω...με πολύ πόνο στο σώμα και στην ψυχή....Μα το κόκκινο χαλί στρώθηκε ξανά για πάρτι μου...

Το κόκκινο χαλί μετά από καιρό βγήκε από το ντουλάπι που ηταν κλειδωμένο σκόπιμα περιμένοντας τους άρχοντες αφέντες του να μαζευτούν ξανά...Ξαναστρώθηκε λοιπόν με μεγάλη ευλάβια και μαστοριά έτοιμο να υποδεχθεί τους αφέντες του.... Γυαλισμένοι και φρεσκοβαμμένοι με τα χρώματα του πολέμου στήθηκαν αρχοντικά πάνω περιμένοντας να κάνουν αυτό που ξέρει το είναι τους να κάνει καλύτερα.... τέρμα το γκάζι και μέσα στην στροφή με όσα.....

Συναισθήματα περίεργα....μα το χαμόγελο πλέον σχηματίζεται ολοκάθαρα στο πρόσωπο μου....οι υπόλοιποι ιδρωμένοι απο την προσπάθεια και την αδρεναλίνη αλλά το ίδιο χαμογελαστοί και περήφανοι για το κόκκινο χαλί που τους δέχεται αρχοντικά μετά απο κάθε προσπάθεια....στάντ- κουβέρτες- ρεύματα- όλα έτοιμα κάθε φορά που επιστρέφει κάποιος άρχοντας μετά απο κάθε μάχη.... ευλαβικά με τρεμάμενα χέρια τους υποδέχομαι και τους βάζω στην θέση τους πάνω στο πορφυρό αναπαυτήριο που με τόση χάρη έχει στηθεί

Έτσι φαίνεται στα μάτια μου το κόκκινο χαλί......
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Re: Extreme Trackdays 2012 Μέγαρα  

  Από: kpfotiadis στις 01/03/2012 6:56 μμ.

doohan"Πώς προέκυψε το κόκκινο χαλί;
Γνωρίζεται ότι...
Το στρώσιμο ενός χαλιού για την υποδοχή σημαντικών προσώπων είναι αρχαία παράδοση. Ο σκοπός ήταν τα τιμώμενα πρόσωπα να αποφύγουν να πατήσουν σε χώματα ή λάσπες. Στην τραγωδία του Αισχύλου «Αγαμέμνων» στρώνεται ένα κόκκινο χαλί για τον Αγαμέμνονα, τον ήρωα και νικητή του Τρωικού πολέμου. Το κόκκινο χρώμα είναι το χρώμα του αίματος και της ζωής, αλλά και ένα βασιλικό χρώμα. Ένα χρώμα που ταιριάζει στον Βασιλιά Λεωνίδα και τους συντρόφους του..........Ο Καιρός πέρασε δυσκολα μπορώ να πω...με πολύ πόνο στο σώμα και στην ψυχή....Μα το κόκκινο χαλί στρώθηκε ξανά για πάρτι μου...

Το κόκκινο χαλί μετά από καιρό βγήκε από το ντουλάπι που ηταν κλειδωμένο σκόπιμα περιμένοντας τους άρχοντες αφέντες του να μαζευτούν ξανά...Ξαναστρώθηκε λοιπόν με μεγάλη ευλάβια και μαστοριά έτοιμο να υποδεχθεί τους αφέντες του.... Γυαλισμένοι και φρεσκοβαμμένοι με τα χρώματα του πολέμου στήθηκαν αρχοντικά πάνω περιμένοντας να κάνουν αυτό που ξέρει το είναι τους να κάνει καλύτερα.... τέρμα το γκάζι και μέσα στην στροφή με όσα.....

Συναισθήματα περίεργα....μα το χαμόγελο πλέον σχηματίζεται ολοκάθαρα στο πρόσωπο μου....οι υπόλοιποι ιδρωμένοι απο την προσπάθεια και την αδρεναλίνη αλλά το ίδιο χαμογελαστοί και περήφανοι για το κόκκινο χαλί που τους δέχεται αρχοντικά μετά απο κάθε προσπάθεια....στάντ- κουβέρτες- ρεύματα- όλα έτοιμα κάθε φορά που επιστρέφει κάποιος άρχοντας μετά απο κάθε μάχη.... ευλαβικά με τρεμάμενα χέρια τους υποδέχομαι και τους βάζω στην θέση τους πάνω στο πορφυρό αναπαυτήριο που με τόση χάρη έχει στηθεί

Έτσι φαίνεται στα μάτια μου το κόκκινο χαλί...... "







Γεια σου ρε μάγειρα

Re: Extreme Trackdays 2012 Μέγαρα  

  Από: HelenKoR στις 01/03/2012 7:01 μμ.

Ρε Πέτρο... με συγκινείς...
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Extreme Trackdays 2012 Μέγαρα  

  Από: kpfotiadis στις 01/03/2012 8:04 μμ.

dimchris"
dimchris"Επιτέλους ξεκινάνε τα trackdays και για τον Σωτήρη Ζαφειρόπουλο (Extreme Trackdays).

Το πρώτο trackday της χρονιάς στα Μέγαρα θα γίνει παραμονή της καθαράς Δευτέρας

ΚΥΡΙΑΚΗ 26 Φεβρουαρίου - ΟΛΟΗΜΕΡΟ

και το επόμενο θα είναι

ΚΥΡΙΑΚΗ 11 Μαρτίου - ΟΛΟΗΜΕΡΟ"


Τελικά το επόμενο Κυριακάτικο θα είναι την παραπάνω Κυριακή 18 Μαρτίου με διαδικασία Superpole (ενημερώθηκε και η αρχική σελίδα)

Ταυτόχρονα ξεκινάνε trackdays τις καθημερινές.

Την Τετάρτη 14 Μαρτίου μετά τη 13:00

&
Τετάρτης στις 28 Μαρτίου μετά τη 13:00



Αναλυτικά για το trackday της Κυριακής 18 Μαρτίου:


Το ολοήμερο trackday μας θα ξεκινήσει στις 9:00 και θα ολοκληρωθεί όπως πάντα με την δύση του ηλίου στις -18:00

Θα διατίθενται λάστιχα σε προνομιακές τιμές οι οποίες θα ανακοινωνθούν σύντομα από την ιστοσελίδα μας.

Όπως πάντα οι έμπειροι πλοηγοί της EXTREME TRACKDAYS θα είναι στην διάθεσή σας να λύσουν την όποια απορία σας πάνω στην οδήγηση της μοτοσυκλέτας.

Πάντα με τους πιστοποιημένους από την FIM κριτές μας.

Με τον φοβερό Ιωσήφ Βάγγερ πίσω από την κάμερα για να αποτυπώνει όλες τις στιγμές δράσης μέσα και έξω από την πίστα.

Κόστος Συμμετοχής: 55ευρώ.

Ενοικίαση εξοπλισμού (φόρμα, μπότες, γάντια) κατόπιν συννενόησης για το μέγεθος και κόστος μόλις 35ευρώ.

3 Κατηγορίες αναβατών:
- Αρχάριοι
- Ενδιάμεσοι
- Γρήγοροι

Για κρατήσεις θέσεων όπως επικοινωνήσετε στα τηλέφωνα:


210-6523948
6947-263005
6988-052737



http://www.facebook.com/events/239214432839380/

http://www.extremetrackdays.gr/
"




Τι κόστος έχει τις Τετάρτες, ξέρεις ρε παγκόσμιε?

Re: Extreme Trackdays 2012 Μέγαρα  

  Από: jimdom στις 01/03/2012 8:41 μμ.

λειπει ο γατος,χορευουν οι ποντικαραδες

Θυμιο για το χρωμα στα ειπα απο κοντα αλλα θα στο ξαναπω απλα κορυφαιο.

Παγκοσμιε ερχεται η ωρα σου....

τελος για τον τραμαυτια να πω οτι εισαι τυχερος που απεχεις γιατι ο αρχοντας θα γελαγε μαζι σου καθε φορα

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Extreme Trackdays 2012 Μέγαρα  

  Από: dimchrist στις 01/03/2012 10:53 μμ.

doohan"Πώς προέκυψε το κόκκινο χαλί;
.......
.......
......
Έτσι φαίνεται στα μάτια μου το κόκκινο χαλί...... "

Το κόκκινο χαλί πάντα θα σε περιμένει!

kpfotiadis"Τι κόστος έχει τις Τετάρτες, ξέρεις ρε παγκόσμιε? "

Πέρυσι, που τις Κυριακές χρεώνανε 60 ευρώ, είχε 50 ευρώ τις Τετάρτες. Τώρα δεν ξέρω αν θα το μειώσουν τα extreme trackdays.
Από ότι άκουσα πάντως του Σοφούλη (Team65) θα πάει φέτος στα 40 ευρώ τις καθημερινές (συνήθως είναι από τις 12:30-13:00 και μετά).

jimdom"Παγκοσμιε ερχεται η ωρα σου...."

Μέχρι να έρθει θα το έχω γυρίσει στο χώμα!

Triple Way

Re: Extreme Trackdays 2012 Μέγαρα  

  Από: kpfotiadis στις 02/03/2012 7:42 μμ.

dimchris"Μέχρι να έρθει θα το έχω γυρίσει στο χώμα! "


Μόνο για εκεί είσαι

Re: Extreme Trackdays 2012 Μέγαρα  

  Από: johnygalan στις 03/03/2012 12:38 μμ.

kpfotiadis"
Τι κόστος έχει τις Τετάρτες"

Kαι ο Ζαφειρόπουλος και ο Σοφούλης για φέτος 40 ευρω τις καθημερινές
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Extreme Trackdays 2012 Μέγαρα  

  Από: dimchrist στις 13/03/2012 1:52 μμ.

dimchris"... ξεκινάνε trackdays τις καθημερινές.
...
Την Τετάρτη 14 Μαρτίου μετά τη 13:00"


Το αυριανό track day ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ λόγω καιρικών συνθηκών.

Της Κυριακής 18 Μαρτίου ισχύει κανονικά με διαδικασία superpole.
Θα τα πούμε εκεί!

Triple Way

Re: Extreme Trackdays 2012 Μέγαρα  

  Από: kpfotiadis στις 13/03/2012 7:21 μμ.

dimchris"
dimchris"... ξεκινάνε trackdays τις καθημερινές.
...
Την Τετάρτη 14 Μαρτίου μετά τη 13:00"


Το αυριανό track day ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ λόγω καιρικών συνθηκών.

Της Κυριακής 18 Μαρτίου ισχύει κανονικά με διαδικασία superpole.
Θα τα πούμε εκεί!"


Είσαι σίγουρος για την superpole? γιατί εμένα μου είπε στο τηλέφωνο ο Ζαφειρόπουλος ότι δεν θα έχει!

Τσέκαρετο αν μπορείς

Re: Extreme Trackdays 2012 Μέγαρα  

  Από: denthnpalevw στις 13/03/2012 7:36 μμ.

διασημος εισαι κωστα... σε ολα τα φορα λενε για σενα με το μαμα r1 που ριχνεις στα αυτια σε κοσμο.....
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Extreme Trackdays 2012 Μέγαρα  

  Από: ΛΑΜΔΑ στις 13/03/2012 8:47 μμ.

Μέσα κι εγώ την Κυριακή,σεμνά και ταπεινά,με το κλιπονάτο

Re: Extreme Trackdays 2012 Μέγαρα  

  Από: kpfotiadis στις 13/03/2012 9:20 μμ.

denthnpalevw"διασημος εισαι κωστα... σε ολα τα φορα λενε για σενα με το μαμα r1 που ριχνεις στα αυτια σε κοσμο..... "




Αλήθεια τι λένε για μένα;

Παγκόσμιε από εδώ και πέρα θα παίρνεις τηλέφωνο την γραμματέα μου, να τσεκάρει τα ραντεβού μου για να δω αν θα μπορώ να σου μιλήσω!!!