Σερρες καθημερινη καποια απο 23 μεχρι 27 Μαιου

Re: Σερρες καθημερινη καποια απο 23 μεχρι 27 Μαιου  

  Από: tharis στις 28/05/2011 10:58 πμ.

Ιδιαιτερα εποικοδομητικη εβδομαδα θα ελεγα..
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Σερρες καθημερινη καποια απο 23 μεχρι 27 Μαιου  

  Από: denthnpalevw στις 28/05/2011 2:29 μμ.

Οντως ετσι ειναι.... Μαθαμε πολλα..... ΑΝ καποιος θελει μαθηματα εντουρο μπορω να παραδωσω καποια.....

Σε γενικες γραμμες ειχαμε αρκετα πραγματα. Βελτιωση του Χαρη και δικη μου αλλα και μια μικρη πτωση μου που μπορουσε να εξελιχθει πολυ ασχημα αλλα η τυχη ηταν με το μερος μου.... Εγω προσωπικα εκτος απο τον θιγμενο εγωισμο μου δεν επαθα τιποτα. Οσο για ζημιες πιο πολλες εχουν τα δερματινα παρα το μηχανακι. Αν το δει καποιος δεν θα πιστευει οτι επεσε......

Τελικα το medium με το soft δεν νομιζω οτι εχει ιδιαιτερες διαφορες στον δικο μας ρυθμο. Μονο η φθορα αλλαζει με το medium φυσικα να διαρκει αρκετα περισσοτερο.
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Σερρες καθημερινη καποια απο 23 μεχρι 27 Μαιου  

  Από: tharis στις 28/05/2011 4:36 μμ.

Η αληθεια ειναι οτι η μερα ειχε τα στραβα της.. Εγω ειχα καποια γλυστρηματακια προς το τελος μιας και το λαστιχο ειχε φτασει κι αυτο στο τελος του και τελειωσα τη μερα με μια μικρη εξοδο στη Κ12 ..

Ο Στεφανος τελικα δε καταλαβε πως εφυγε στο χορταρι αλλα ηταν κι αυτος πολυ τυχερος μιας και δεν επαθε τπτ ουτε αυτος ουτε το μηχανακι.. Σημειωτεον οτι γυρισε μεχρι και 32'':9 οποτε τι να λεμε τωρα...

Παρεα κι ο ατσατσος αυτη τη φορα, κι αυτος πολυ γρηγορος!

Εν αναμονη για το trackbike και τον Θυμιο με τον Πετρο..
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Σερρες καθημερινη καποια απο 23 μεχρι 27 Μαιου  

  Από: johnygalan στις 28/05/2011 9 μμ.

Στέφανε αφού είσαι εσύ καλά όλα τα υπόλοιπα δεν έχουν σημασία,
ελπίζω να είναι η τελευταία φίλε μου!
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Σερρες καθημερινη καποια απο 23 μεχρι 27 Μαιου  

  Από: Thimios στις 28/05/2011 9:33 μμ.

Αφού δεν έπαθες τίποτα όλα καλά.

32:9

Πάντως και εσύ tharis έμαθα τα πήγες πολύ καλά.

Δεν βλέπω την ώρα με τον μάγειρα να έρθουμε επάνω

Re: Σερρες καθημερινη καποια απο 23 μεχρι 27 Μαιου  

  Από: denthnpalevw στις 28/05/2011 10:33 μμ.

παντως εχω σκεφτει κανα 2 πραγματακια που μπορει να εφταιξαν.....
Πρεπει να βελτιωσω καποια πραγματα αλλιως την επομενη φορα ισως να μην ειμαι τοσο τυχερος!!!!!
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Σερρες καθημερινη καποια απο 23 μεχρι 27 Μαιου  

  Από: dimchrist στις 30/05/2011 5:32 μμ.

Ευχυχώς όλα καλά Στέφανε! Πάλι καλά που δεν είχατε τίποτα άλλα... Κάθε πτώση σε χαλάει όπως και να 'χει.
Το 32,9' είναι σούπερ!!! Σκέψου αν βγάλεις λίγο καλύτερα το σώμα σου θα είσαι ακόμα πιο ασφαλής.
Ότι και να διάβασες για το 1098 δεν είναι ανασταλτικός παράγοντας αν η χρήση του είναι η πίστα των Σερρών!
Είναι ότι καλύτερο μπορείς να πάρεις για αυτή την πίστα.
Αν έμενα πάνω θα το είχα παρει χτες!

Triple Way

Re: Σερρες καθημερινη καποια απο 23 μεχρι 27 Μαιου  

  Από: HelenKoR στις 30/05/2011 5:39 μμ.


ευτυχως δεν επαθες τιποτα! lucky you!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Σερρες καθημερινη καποια απο 23 μεχρι 27 Μαιου  

  Από: denthnpalevw στις 30/05/2011 6:53 μμ.

Παιδες επλυνα το μηχανακι απο τα πολλα χωματα και οντως δεν το πιστευα με τι ελαχιστα πραγματα την εβγαλα. Μονο ο λεβιες των ταχυτητων και 3 γρατζουνιες στο καπακι του κινητηρα.

Οσο για το ατυχημα. φταινε καποια πραγματα που θα αναφερω αλλα οχι δεν ειναι και αυτη η σειρα τους. οπως μου ρχονται στο μυαλο.
- Ενα νουμερο μικροτερο παντελονι με αποτελεσμα να μην εχω πολυ καλη ελευθερια κινησεων.
- σταση σωματος με αποτελεσμα περισσοτερο βαρος απο αυτο που θα πρεπε αναλογει στο πισω μερος της μηχανης με αποτελεσμα το μεγαλυτερο φορτο εργασιας σε πισω αναρτηση και λαστιχο. Αυτο σε ενα μερος οφειλεται και στο τιμονι αφου με clip ons θα ταν καλυτερη η κατασταση.
- ενα κλικ μεγαλυτερο sag πισω απο αυτο που θα πρεπε (εν γνωση μου) που δεν επηρεαζε πολυ στα 35+ αλλα μαλλον επηρεασε χαμηλοτερα.


σιγουρα την επομενη φορα θα προσπαθησω να βελτιωσω καποια απο αυτα. Ισως και ολα. Θα ναι μια καλη αρχη να προσπαθησω να αλλαξω αυτο το λαθος στυλ που χω. επισης και τεστ να δω αν μπορω να το ξεπερασω ευκολα.(μαλλον μπορω )
Btw εξησα πρωτη φορα προχθες!!!!!! εκει καταλαβα οτι ειμαι ελαφρως επικυνδυνος.... Κ6 2 φορες και Κ8 μια.

ΘΕΛΩ ΦΟΡΜΑ>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Σερρες καθημερινη καποια απο 23 μεχρι 27 Μαιου  

  Από: torpedo στις 02/06/2011 1:34 μμ.

1:32 με το Street???? κατάλαβα.... όταν έρχεσαι από πίσω στο trackbike να κορνάρεις για να κάνω στην άκρη! οκ????

Re: Σερρες καθημερινη καποια απο 23 μεχρι 27 Μαιου  

  Από: denthnpalevw στις 03/06/2011 12:05 πμ.

rped"1:32 με το Street???? κατάλαβα.... όταν έρχεσαι από πίσω στο trackbike να κορνάρεις για να κάνω στην άκρη! οκ???? "


ΕΕΕ μην το λες για τον χρονο. Μολις και με τα βιας τον ακουμπησα σε ενα γυρο.... 34αρια ομως και στις καλες μου 33αρια τα χα. Αν και μετα την ψιλοπτωση να δουμε πως θα τα παμε....
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Σερρες καθημερινη καποια απο 23 μεχρι 27 Μαιου  

  Από: denthnpalevw στις 03/06/2011 12:10 πμ.

ΑΑΑ και για να μην το ξεχασω......

Το δηλωνω απο τωρα,,,,, συντομα λιγοτερο απο εξαμηνο το Γκανιαν θα με περασει..... Παει καλα, πολυ καλα....
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Σερρες καθημερινη καποια απο 23 μεχρι 27 Μαιου  

  Από: Thimios στις 03/06/2011 12:31 πμ.

denthnpalevw"ΑΑΑ και για να μην το ξεχασω......

Το δηλωνω απο τωρα,,,,, συντομα λιγοτερο απο εξαμηνο το Γκανιαν θα με περασει..... Παει καλα, πολυ καλα...."


Είμαι σίγουρος.
Τόπο στα νιάτα παλιόγερε

Re: Σερρες καθημερινη καποια απο 23 μεχρι 27 Μαιου  

  Από: tharis στις 03/06/2011 12:38 πμ.

Μη με φανερωνεις απο τωρα ρε .. δε θα με παιζει κανεις μετα ..

Για να δουμε τι θα κανουν τα λαστιχακια ..
Θυμιο ολα κανονισμενα ετσι ??!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Σερρες καθημερινη καποια απο 23 μεχρι 27 Μαιου  

  Από: Thimios στις 03/06/2011 12:42 πμ.

haris"Μη με φανερωνεις απο τωρα ρε .. δε θα με παιζει κανεις μετα ..

Για να δουμε τι θα κανουν τα λαστιχακια ..
Θυμιο ολα κανονισμενα ετσι ??! "


Την Τρίτη θα περάσω από Περιστερά για να κάνουμε την τελική λίστα με τα λάστιχα.
Τα δικά μου, του Πέτρου, του Στέφανου και τα δικά σου.