Δευτερα 4/4 Σερρες......

Re: Δευτερα 4/4 Σερρες......  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 08/04/2011 4:23 μμ.

denthnpalevw"εγω δεν το πιστευω αν δεν το δω με τα ματια μου..."

Mια απο τα ιδια...θα κανω θυσια μια κατσαρολα μακαροναδα στον Ολυμπο αν ισχυει.....
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Δευτερα 4/4 Σερρες......  

  Από: atsatsos στις 12/04/2011 4:21 μμ.

dimchris"
atsatsos"Εγώ πήγα προχθές. Με χαρά και συγκίνηση σας μεταφέρω τα παρακάτω νέα:
Χθες στην πίστα μπαλώσανε αρκετές τρύπες.
Ναι, τώρα μπορείτε να δακρύσετε κι εσείς."

Μη μου πεις???
Βγάλανε τα σημάδια μας στην κ5 & στη κ8?
Αν μπορείς για πες λεπτομέριες plz.
"


Ρώτησα 2 ανθρώπους και δε μου είπε κανείς κάτι παραπάνω. Τόσο φοβερή έκπληξη λέτε να μας κάνουν;
Ατσάτσα

Re: Δευτερα 4/4 Σερρες......  

  Από: nfot στις 13/04/2011 12:58 πμ.

Αν ανεβω την πεμπτη με το καρο θα σας ενημερωσω.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Δευτερα 4/4 Σερρες......  

  Από: nfot στις 13/04/2011 8:28 μμ.

Πεμπτη πρωι, αυριο δλδ, θα ειμαι πιστα με το καρο.
Οποιος θελει βολτα - καφε ερχεται. Αν αλλαξει κατι, τελευταια στιγμη, θα ενημερωσω.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Δευτερα 4/4 Σερρες......  

  Από: atsatsos στις 14/04/2011 7:49 μμ.

nf"Πεμπτη πρωι, αυριο δλδ, θα ειμαι πιστα με το καρο.
Οποιος θελει βολτα - καφε ερχεται. Αν αλλαξει κατι, τελευταια στιγμη, θα ενημερωσω."


Νίκο, δουλεύω. Καλά να περάσεις.
Καλή θερμοκρασία και υγρασία. Ο σαλίγκαρός σου θα καλοπεράσει.
Βάλε πρόγραμμα λέμεεεε.... παίρνει.....
Ατσάτσα

Re: Δευτερα 4/4 Σερρες......  

  Από: nfot στις 14/04/2011 10:53 μμ.

atsatsos"
nf"Πεμπτη πρωι, αυριο δλδ, θα ειμαι πιστα με το καρο.
Οποιος θελει βολτα - καφε ερχεται. Αν αλλαξει κατι, τελευταια στιγμη, θα ενημερωσω."


Νίκο, δουλεύω. Καλά να περάσεις.
Καλή θερμοκρασία και υγρασία. Ο σαλίγκαρός σου θα καλοπεράσει.
Βάλε πρόγραμμα λέμεεεε.... παίρνει....."


Ηδη περιμενω προγραμμα και Intercooler
Ηταν καλη φαση σημερα. Μονο μερικες μοτο και ενας ντοπιος με καρο που μπηκε 2 φορες και μετα εφυγε.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Δευτερα 4/4 Σερρες......  

  Από: tharis στις 14/04/2011 10:58 μμ.

Τελικα την μπαλωσανε την πιστα ??
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Δευτερα 4/4 Σερρες......  

  Από: nfot στις 14/04/2011 11:05 μμ.

Ναι ναι. Και μαλιστα οχι με κλασσικη ασφαλτο, αλλα με ενα ειδικο υλικο, γκριζου χρωματος, που εφεραν απο Ιταλια.
Λογω καρου, δεν προσεξα λεπτομερειες, αλλα ειναι εμφανεστατο στην αρχη των kerb και στην Κ8. Η Κ5 εμεινε ως ειχε νομιζω.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Δευτερα 4/4 Σερρες......  

  Από: tharis στις 14/04/2011 11:12 μμ.

Πηραν κομματια απ την autostrada ??

Αντε να φτιαξει λιγο κι ο καιρος την αλλη βδομαδα γτ για το ΣΚ δε μας τα λεει πολυ καλα..
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Δευτερα 4/4 Σερρες......  

  Από: denthnpalevw στις 15/04/2011 12:49 πμ.

καλη φαση.......
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Δευτερα 4/4 Σερρες......  

  Από: billdet στις 15/04/2011 12:36 μμ.

Καλημέρα σε όλους.Έχω κανονίσει με δύο φίλους να ανέβω Σέρρες από Σάββατο 30/4 μέχρι τρίτη 3/5 για να μπώ την Δευτέρα πίστα.Δεν έχω όμως φόρμα και ήθελα να ρωτήσω αν νοικιάζουν εκεί στην πίστα.Επίσης όποιος ξέρει τα κατατόπια εκεί στα βόρεια και θέλει να βοηθήσει χρειάζομαι κάποιες πληροφορίες.

Re: Δευτερα 4/4 Σερρες......  

  Από: denthnpalevw στις 15/04/2011 3:27 μμ.

Θα σε στεναχωρησω... Στην πιστα δεν νοικιαζουν στολες και ενα καταστημα που υπηρχε στην πολη εκλεισε. οποτε κατι πρεπει να κανονισεις μονος σου.
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Δευτερα 4/4 Σερρες......  

  Από: kyrkyriakos στις 15/04/2011 6:42 μμ.

billde"Καλημέρα σε όλους.Έχω κανονίσει με δύο φίλους να ανέβω Σέρρες από Σάββατο 30/4 μέχρι τρίτη 3/5 για να μπώ την Δευτέρα πίστα.Δεν έχω όμως φόρμα και ήθελα να ρωτήσω αν νοικιάζουν εκεί στην πίστα.Επίσης όποιος ξέρει τα κατατόπια εκεί στα βόρεια και θέλει να βοηθήσει χρειάζομαι κάποιες πληροφορίες."



Μένω Σέρρες , εάν μπορώ να βοηθήσω ,ευχαρίστως!

Re: Δευτερα 4/4 Σερρες......  

  Από: atsatsos στις 16/04/2011 6:09 μμ.

nf"
Ηδη περιμενω προγραμμα και Intercooler
Ηταν καλη φαση σημερα. Μονο μερικες μοτο και ενας ντοπιος με καρο που μπηκε 2 φορες και μετα εφυγε."


Μπράβο ρε Νίκε!

billde"Καλημέρα σε όλους.Έχω κανονίσει με δύο φίλους να ανέβω Σέρρες από Σάββατο 30/4 μέχρι τρίτη 3/5 για να μπώ την Δευτέρα πίστα.Δεν έχω όμως φόρμα και ήθελα να ρωτήσω αν νοικιάζουν εκεί στην πίστα.Επίσης όποιος ξέρει τα κατατόπια εκεί στα βόρεια και θέλει να βοηθήσει χρειάζομαι κάποιες πληροφορίες."


Θα σου στείλω πμ με όνομα και τηλ. να κανονίσεις για στολή και παρελκόμμενα.
Ατσάτσα

Re: Δευτερα 4/4 Σερρες......  

  Από: billdet στις 16/04/2011 7:02 μμ.

Για στείλε μου να δω αν με συμφέρει γιατί μίλησα και με έναν από εδώ αθήνα αλλά ήταν αρκετά αυτά που μου ζήταγε και έχω αρχίσει να κοιτάω για καινούρια φόρμα.Μακάρι να με γλιτώσεις φίλε μου.