ΝΕΡΑ ....TIGER 1050 "09

Re: ΝΕΡΑ ....TIGER 1050 "09  

  Από: gran tiger στις 02/10/2009 12:45 πμ.

strani"ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΣ 750 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΣΤΟ ΟΔΟΜΕΤΡΟ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ ΣΤΟ ΔΟΧΕΙΟ ΤΟΥ ΨΥΚΤΙΚΟΥ ΥΓΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ [ ΜΙΝ]. ΣΕ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΙΛΙΟΦΙΛ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ[ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ] ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ.ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ TIGER ? META ΣΤΡΩΝΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ? "



μη στεναχωριεσε , δεν ειναι τιποτα
το μονο που θελει ειναι σφυξιμο ολα τα κολαρα.
η διαροη εμφανιζετε οταν βρεχει ή κανει κρυο
επιδη οι μεταλικοι σωληνες εχουν μεγαλυτερο
συν/στη θερμικης συστολης απο τους ελαστικους
σωληνες ,αφου κρυωση το μηχανακι σταματημενο.

Re: ΝΕΡΑ ....TIGER 1050 "09  

  Από: strani στις 02/10/2009 3:09 μμ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΕΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ.ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΙΣΜΑ ΤΩΝ 1000ΧΙΛΙΟΜ. ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΛΥΣΩ.ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΘΟΥΝ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ

Re: ΝΕΡΑ ....TIGER 1050 "09  

  Από: strani στις 05/10/2009 5:09 μμ.

SHMERA ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ 1 SERVIS KAI O MHXANIKOΣ ΜΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕ ΟΤΙ Η ΣΤΑΘΜΗ ΤΟΥ ΨΥΚΤΙΚΟΥ ΕΠΕΣΕ ΣΤΟ ΜΙΝ. ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ....ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΕΝΤΙΛΑΤΕΡ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΝΟ ΚΑΙ ΣΒΗΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΘΕΜΑ{ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ [ΒΑΓΓΕΛΗΣ] ΤΗΣ ΙΛΟΦΙΛ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΤΑΤΟΣ

Re: ΝΕΡΑ ....TIGER 1050 "09  

  Από: tamis στις 15/11/2009 7:21 μμ.

Μια απο τα ιδια... 1ο σερβις και τα κολάρα ηταν τόσο χαλαρά που έχαναν υγρα... εμενα πχ είχε μείνει πολυυυυ κατω απο το minimum οταν το πηγα για σερβις... τι να πω... αδερφες δε τα συναρμολογουν? δε βάζουν δύναμη μη σπάσουν κανα νυχακι.... λογικο το βρίσκω...

White Tiger on the road...