Νέο πρόγραμμα TIGER 1050

Re: Νέο πρόγραμμα TIGER 1050  

  Από: Sprinter στις 24/06/2011 3:01 μμ.

Εγραψες εδώ προχθές και ούτε μια καλημέρα δεν είπες. Δε μας αρέσουν αυτά γουστο μας. Ασχετο πόσα χρόνια είσαι γραμμένος η διαβάζεις.

Αλλά δεν είναι εκεί το θέμα μας. Στον ξερολισμό σου είναι όπως και το στυλάκι. Σου απάντησε και ο Native και εγώ νομίζω χωρίς να σε προσβάλουμε. Τα περί προχείρου διαγωνίσματος περίσσευαν γιατί δε μας ξέρεις κι από πέρισυ.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Νέο πρόγραμμα TIGER 1050  

  Από: trsG στις 24/06/2011 3:17 μμ.

Τις θέλεις να σου λέμε πάντα ναι???

Δημοκρατία έχουμε και πρέπει να σέβεσαι την γνώμη του συνανθρώπου σου...

Εσύ έχεις την μύγα κι αρπάζεσαι ...
και φυσικά εσύ είσαι αυτός ο πολυξερίδης...

Ψαγμένε....εεεε....ψαγμένε.....


Που μπήκες σε 2 site...και έγινες μηχανικός..


αντε και στην NASA...


Καλά μου είχαν πεί να μην ασχοληθώ με κανέναν σας...

Γιατι κάποιοι που σας γνώρισαν από κοντά...μου είπαν τα χειρότερα λόγια και δεν τους πίστεψα...


Τελικά αποδείχθηκε...

Re: Νέο πρόγραμμα TIGER 1050  

  Από: Sprinter στις 24/06/2011 3:18 μμ.

Είδες είδες να τους ακούς άλλη φορά!

Ποτέ δεν είναι αργά όμως
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Νέο πρόγραμμα TIGER 1050  

  Από: trsG στις 24/06/2011 3:24 μμ.

Γεία σου κούκλα....

και καλές βόλτες με τον χάρο σου....

Re: Νέο πρόγραμμα TIGER 1050  

  Από: Sprinter στις 24/06/2011 3:26 μμ.

rsG"Γεία σου κούκλα....

και καλές βόλτες με τον χάρο σου...."


Να 'σαι καλά φιλενάδα!

Δεν έφυγες ακόμα?

[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Νέο πρόγραμμα TIGER 1050  

  Από: Native στις 24/06/2011 3:32 μμ.

Αστον ρε Νικο να βάλει (να του βάλουν) οτι θέλει στο μηχανακι του, στο κατω κάτω μπορει να πηγαινει οντως καλύτερα. Απλα σιγουρα δεν ξέρει το γιατι...full power λοιπον και τα μυαλα στα κάγκελα...

Αφου πάντως πιστευεις οτι μπορει να σπασει απο φτωχο μειγμα, θα σου έλεγα να το κοιταξεις μιας και ειναι το πιο φτωχο σε βενζίνες προγραμμα για τιγρη...αλλα τι σου λεω τωρα έ?...Full Power είπαμε....

...και οι κλανιές πάνε σύννεφο...
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: Νέο πρόγραμμα TIGER 1050  

  Από: Sprinter στις 24/06/2011 3:40 μμ.

Εμένα φίλε στα απ' αυτά μου τι θα βάλει ο τύπος στο μηχανάκι του. Δε μπορώ α. την παραπληροφόρηση γιατί αυτό αφορά και άλλους αναγνώστες β. το στυλάκι του άνευ τεκμηρίωσης ξερολισμού και γ. τη μαγκιά, κλανιά κλπ.

Και έχω και συνάχι σήμερα και δε μυρίζω καλά....
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Νέο πρόγραμμα TIGER 1050  

  Από: tmos στις 24/06/2011 4:09 μμ.

guraki"Αυτο που μπορουμε να το βρουμε...?Στο συνεργειο λενε πως δεν τρο εχουν πια...."



Μπορείς να το κατεβάσεις από εδώ: http://www.tomhamburg.net/Tune_List.html

Re: Νέο πρόγραμμα TIGER 1050  

  Από: johnygalan στις 24/06/2011 4:56 μμ.

rsG"Καλά μου είχαν πεί να μην ασχοληθώ με κανέναν σας...
Γιατι κάποιοι που σας γνώρισαν από κοντά...μου είπαν τα χειρότερα λόγια και δεν τους πίστεψα...
Τελικά αποδείχθηκε..."


Δεν μου λες φιλαράκι, ήταν πολλοί αυτοί?
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Νέο πρόγραμμα TIGER 1050  

  Από: chris34 στις 24/06/2011 6:30 μμ.

rsG"
Καλά μου είχαν πεί να μην ασχοληθώ με κανέναν σας...

Γιατι κάποιοι που σας γνώρισαν από κοντά...μου είπαν τα χειρότερα λόγια και δεν τους πίστεψα...


Τελικά αποδείχθηκε..."


Φιλε οταν μιλας στον πλυθηντικο να προσεχεις τα λογια σου!!
Οι "καποιοι" και τα "χειροτερα" να τα τεκμιριωνεις,εκτος και αν ειναι κουβεντες του γνωστου συνεργειου!!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Νέο πρόγραμμα TIGER 1050  

  Από: ATN PANOS στις 24/06/2011 9:23 μμ.

trsG έγραψε:Καλά μου είχαν πεί να μην ασχοληθώ με κανέναν σας...

Γιατι κάποιοι που σας γνώρισαν από κοντά...μου είπαν τα χειρότερα λόγια και δεν τους πίστεψα...

φιλε εισαι λαθος.
το λιγοτερο που εχεις να κανεις ειναι να ζητησεις συγνωμη απο τους ανθρωπους που προσβαλες και δεν ξερεις καν.
μετα μπορεις να φυγεις.κανεις δεν σε κραταει.
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Νέο πρόγραμμα TIGER 1050  

  Από: Tigrisss στις 24/06/2011 9:40 μμ.

αντε ρε ποκοπίκο στο Πειραιά να φτιάξεις το εργαλείο να πιάνει 270 να πατας τα gsxrρια όλα και άσε μας εμάς.

Re: Νέο πρόγραμμα TIGER 1050  

  Από: tmos στις 25/06/2011 8:50 πμ.

mos"
guraki"Αυτο που μπορουμε να το βρουμε...?Στο συνεργειο λενε πως δεν τρο εχουν πια...."



Μπορείς να το κατεβάσεις από εδώ: http://www.tomhamburg.net/Tune_List.html"


Άσχετο: Τη στιγμή που πήγα να απαντήσω δεν είχε ξεκινήσει το party με το full power και σήμερα βλέπω πριν το δικό μου μήνυμα τον κακό χαμό. Λέτε να μην τα είχα δει έ; Και να πεις ότι παίρνω τίποτα ληγμένα

Την καλημέρα μου

Re: Νέο πρόγραμμα TIGER 1050  

  Από: Sprinter στις 25/06/2011 1:16 μμ.

Τι είναι ο 'ποκοπίκος' ρε Πάνο? Να ξέρω να το λέω κι εγώ, χαριτωμένο μου ακούγεται!
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Νέο πρόγραμμα TIGER 1050  

  Από: ATN PANOS στις 25/06/2011 3:13 μμ.

εχει πολλες εννοιες,και δεν ειναι κακο ονομα ουτε ο αλλος μπορει να προσβληθει αμα τον πεις ετσι

το πιο συνιθησμενο, ειναι κατεργαρακος,και απευθυνεται σε ατομα χαμηλου αναστηματος....η ηλικιας
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:50, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.