ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΝΤΗΡΙΣΗΣ TIGER 1050!

Re: ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΝΤΗΡΙΣΗΣ TIGER 1050!  

  Από: coot στις 10/05/2008 4:02 μμ.

Dani"μοτοροδα 88€ τη μέρα που σε συνάντησα
brake shop 80€ τη μέρα που σε συνάντησα

εσύ πάλι παρτα από όπου αγαπάς φίλε μου...εγώ μίλησα για την Τ και την πολιτική της"

και η κόντρα συνεχίζεται γουστάρω!!!!
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΝΤΗΡΙΣΗΣ TIGER 1050!  

  Από: Sprinter στις 12/05/2008 10:45 πμ.

Dani"μοτοροδα 88€ τη μέρα που σε συνάντησα
brake shop 80€ τη μέρα που σε συνάντησα

εσύ πάλι παρτα από όπου αγαπάς φίλε μου...εγώ μίλησα για την Τ και την πολιτική της"


Είπα εγώ τίποτα για τιμές Εγώ είπα ποιός τα εισάγει. Προσωπικά δεν μου είχαν κάτσει καλά αν και έβαλα αρκετές φορές γιατί μού έκαναν ένα συντονισμό τα μπροστινά.

Για τη τιμή των μαμίσιων έχει γραφτεί επανειλημένα στο φόρουμ. Ενα search θα σε βοηθούσε. Νομίζεις ότι προσέθεσες τίποτα με το ποστ σου?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΝΤΗΡΙΣΗΣ TIGER 1050!  

  Από: Case στις 13/05/2008 1:14 πμ.

Warning! Don't make it personal please!!

Τέλος πάντων δείτε την απάντησή μου στο άλλο thread.
Recipe for happiness.
1. Lean it.
2. Twist it.
3. Love it.
4. Repeat.

Re: ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΝΤΗΡΙΣΗΣ TIGER 1050!  

  Από: Sprinter στις 13/05/2008 10:34 πμ.

Παρόλον που το χόντρυνες πολύ, θα σεβαστώ τους φίλους εδώ μέσα και δεν θα απαντήσω. Αν συνεχιστούν τα προσωπικά και υβριστικά σχόλια θα σκεφτώ σοβαρά τι θα κάνω.

Θα ζητούσα από τον mod να σκεφτεί αν πρέπει να αφήσει ή να σβήσει τα υβριστικά και προσωπικά σχόλια παραπάνω για να κρίνουν όλοι τον χαρακτήρα σου. Το αφήνω στην κρίση του.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΝΤΗΡΙΣΗΣ TIGER 1050!  

  Από: Costas στις 13/05/2008 11:16 μμ.

Ελευθερία λόγου υπάρχει δε φιμώθηκε κανείς.Απλά σβηστήκανε κάποια σχόλια υπερβολικά ή προσβλητικά.Δεν πιστεύω να πιστεύεις οτι αυτό βλέπτει την ελευθερία σου,έτσι δεν είναι;Επίσης ότι υπόθηκε,υπόθηκε και στους 2 το ίδιο δε βλέπω γιατί ο Sprinter να έχει τα μέσα,ο άλλος τα έξω και δε συμμαζεύεται.Ας μη δημιουργούμε εντυπώσεις εκεί που δεν υπάρχουν.
Άλλωστε το πόσο απομωνομένη παρέα είμαστε αυτό φαίνεται,οταν κάνουμε εκδρομές κάθε εβδομάδα και το ποστάρουμε και έρχεται όποιος θέλει να μας γνωρίσει και να τον γνωρίσουμε.
Αν σε κάτι από αυτά που λέω διαφωνείς,απλά πες μου.Και καλύτερα με pm γιατί το spamάραμε αρκετά και αυτό το thread

Re: ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΝΤΗΡΙΣΗΣ TIGER 1050!  

  Από: Sprinter στις 14/05/2008 6:59 πμ.

Ας μου υποδείξει κάποιος που ακριβώς εγώ απευθύνθηκα προσωπικά και προσβλητικά στον Dani και θα ζητήσω συγγνώμη. Διάβασα και ξαναδιάβασα τα ποστ μου και εδώ και κυρίως στο άλλο thread και δεν το βρίσκω... Αντιθέτως προκαλέστηκα επανειλημένα με σχόλια για τον εαυτό μου (από το πρωτο πρωτο κιολας ποστ του κυρίου) και ανέχτηκα αρκετά απαντώντας με χιούμορ (οσο μπορούσα...) σε επανειλημένα κακοπροαίρετα σχόλια και τηλε-ψυχανάλυση του κ*λου.

Αυτά και δεν θα επανέλθω εκτός για το παραπάνω.
Φθάνει πιά αυτό το σήριαλ!
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:36, διορθώθηκε 3 φορές συνολικά.

Re: ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΝΤΗΡΙΣΗΣ TIGER 1050!  

  Από: mixalakis στις 14/05/2008 9:31 πμ.

Ρε παιδιά συνεχίζεται τα off topic τσακώματα σε άλλη συζήτηση επειδή κλειδώθηκε η προηγούμενη;

Προτείνω να σβηστούν τα άσχετα ποστς.

Ας ανοιχτεί ένα θέμα με διαμάχες και να γράψει εκεί όποιος θέλει τη γνώμη του.

Re: ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΝΤΗΡΙΣΗΣ TIGER 1050!  

  Από: ΑΓΓΕΛΟΣ στις 19/06/2008 3:39 μμ.

ΦΡΕΝΑ ΣΤΟ BRAKE SHOP EKEI O ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΣΕ ΡΩΤΑΕΙ ΤΙ ΔΙΑΘΕΤΕΙΣ ΑΠΟ ΦΡΑΓΚΑ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΠΡΑΤΕΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΝΤΟΛΗΣ ΣΟΥ.
ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΚΑΤΙ ΤΑΚΑΚΙΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΔΙΣΚΟΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΖΑΜΙ!!ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΠΙΣΩ ΤΑΚΑΚΙΑ ΑΛΛΑΞΑ ΣΤΑ 2000 ΚΛΜ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ 3500 ΚΛΜ.
ΓΥΡΙΣΕ Ο ΤΡΟΧΟΣ ΚΑΙ Γ_-_-_ ΚΑΙ Ο ΦΤΩΧΟΣ ΠΛΕΟΝ!!

Re: ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΝΤΗΡΙΣΗΣ TIGER 1050!  

  Από: Sprinter στις 19/06/2008 3:45 μμ.

Οχι Πάλι!!!!!!!!!!!!!

ΒοήθειΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΝΤΗΡΙΣΗΣ TIGER 1050!  

  Από: coot στις 19/06/2008 4:16 μμ.

Sprinter"Οχι Πάλι!!!!!!!!!!!!!

ΒοήθειΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ"

Όντως!!!!!!! κατι πρεπει να γινει με αυτη τη κατασταση!!!!!
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΝΤΗΡΙΣΗΣ TIGER 1050!  

  Από: ΑΓΓΕΛΟΣ στις 19/06/2008 4:19 μμ.

ΨΥΧΡΑΙΜΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!
ΓΥΡΙΣΕ Ο ΤΡΟΧΟΣ ΚΑΙ Γ_-_-_ ΚΑΙ Ο ΦΤΩΧΟΣ ΠΛΕΟΝ!!

Re: ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΝΤΗΡΙΣΗΣ TIGER 1050!  

  Από: Geoland στις 14/07/2008 10:28 μμ.

Γεια σε ολους αυτο ειναι το πρωτο μου ποστ στο σαιτ και ελπιζω να ειναι διαφωτιστικο σε καποια μερη......
Λοιπον αγορασα ενα Tiger 1050 πριν 4 μηνες περιπου με ABS και 1200 κμ στην τιμη των 8500ευρω(τωρα πως και γιατι σε τετοια τιμη αυτο ειναι αλλου παπα ευαγγελιο:) ),στα 3000χλμ επειδη ηθελα να ανεβω θεσσαλονικη και καβαλα απο τα Χανια(πανω απο 2000χλμ πηγαινε ελα)εκανα ενα σερβις στο τοπικο αντιπροσωπο και πληρωσα για λαδια φιλτρο τακακια πισω και για να μου περασει ενα καλωδιο(που με καμια παναγια δεν ελεγε να μου πει απο που θα το τραβηξει για να το κανω μονος μου στην τελικη)για να εχω αναπτηρα στην μηχανη να μπορω να εχω το GPS,πληρωσα μονο 150Ευρω!!!!!!!!!!Χωρις αποδειξη χωρις καμια σφραγιδα στο σερβις μπουκ χωρις τιποτα ακαλυπτος τελειως παρακαλω!!!!!!!!Δεν παιζει να ξαναπαω την μηχανη σε αυτο το συνεργειο και ας ειναι αντιπροσωπος γιατι μονο συνεργειο για να μπαινουν μηχανες αξιας 12000ευρω δεν ειναι αυτο,απο τοτε παιδια εγω το θεμα το ψαχνω παρα πολυ και εχω καταληξει να εχω βρει διαφορα αξεσουαρ σε τιμες αντε γεια!!!Παραδειγμα σημερα παραγγειλα ολο το σετ κουστουμι της μηχανης(ντεποζιτο,πλαινα πλαστικα,ουρα,πλαστικο μπροστινου τροχου,μασκα)σε χρωμα που κυκλοφορισε σε ελαχιστα κομματια και οχι στην Ελλαδα σε τιμη αντε γεια!!!!!!!!!περιπου 1000ευρω της κουτας!!!!!!!!!Φανταστειτε οτι μονο η μασκα εχει 500-700ευρω να πας να την αγορασεις απο την αντιπροσωπεια,ποσο να εχει το ντεποζιτο;Θελετε κι αλλα;;;;Ξενον φωτα και για τις 2λαμπες μια Η7 και μια Η9 200ευρω με εγγυηση 2 χρονια και λαμπες SIEMENS(ειναι προσφορα δωρακι για πολιτικους ),και αλλα πολλα,τι να πω ρε παιδια εδω στην Ελλαδα ειμαστε η χωρα της απατης και της δωροδοκιας δεν δουλευει καμια προστασια για τον καταναλωτη πουθενα και αν δουλεψει οπως δουλευουν π.χ τα ΚΕΠ θα πεσουν να τους φανε γιατι δουλευουν.....Σχετικα με τα Ντακακια ρε παιδια επειδη ειμαι ψιλο ασχετος με τα σχετικα θεματα εχω βρει ντακακια με λιγοτερο απο 20ευρω στα στανταρ των εργοστασιακων με ολες τις προυποθεσης κυκλοφοριας στο εμποριο(οχι στο ελληνικο γιατι εδω σου δινουν φυστικια με αρσενικο σαν κανονικα )τι λετε να τα δοκιμασω;;;Αν ολοι εμεις κινηθουμε οργανωμενα ολοι θα βγουνε κερδισμενοι αυτο ξερω εγω και ως τωρα δοξα το θεο μονο κερδισμενος βγηκα....
Χαρηκα που σας τα ειπα(οχι τα καλαντα ) και ελπιζω να μην σας κουρασα...

Re: ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΝΤΗΡΙΣΗΣ TIGER 1050!  

  Από: icet στις 14/07/2008 11:51 μμ.

Geoland"Παραδειγμα σημερα παραγγειλα ολο το σετ κουστουμι της μηχανης(ντεποζιτο,πλαινα πλαστικα,ουρα,πλαστικο μπροστινου τροχου,μασκα)σε χρωμα που κυκλοφορισε σε ελαχιστα κομματια και οχι στην Ελλαδα σε τιμη αντε γεια!!!!!!!!!περιπου 1000ευρω της κουτας!!!!!!!!!Φανταστειτε οτι μονο η μασκα εχει 500-700ευρω να πας να την αγορασεις απο την αντιπροσωπεια,ποσο να εχει το ντεποζιτο;Θελετε κι αλλα;;;;Ξενον φωτα και για τις 2λαμπες μια Η7 και μια Η9 200ευρω με εγγυηση 2 χρονια και λαμπες SIEMENS("


Δε βάζεις και κανα link , αχρείαστο να είναι....
---biip biip---

Re: ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΝΤΗΡΙΣΗΣ TIGER 1050!  

  Από: Geoland στις 15/07/2008 12:18 πμ.

Αν ειχα φιλε θα το ειχα βαλει ηδη αυτο ειναι που λενε η ευκαιρια της ευκαιριας,αν θελετε παντως αχρειαστα να ειναι τιποτα ανταλακτικα να μου πειτε μπας και βρουμε τιποτα σε καλη τιμη και πανω απο ολα νομιμο!!!!!!Αντε να ερθουνε ρε γαμωτο να σας βαλω φωτο να παθετε εγκεφαλικο!!!!!!!!!!!!!!!

Re: ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΝΤΗΡΙΣΗΣ TIGER 1050!  

  Από: Sprinter στις 15/07/2008 9:31 πμ.

NTακάκια Κρητικός είσαι ε?

[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε