ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: johnygalan στις 07/04/2010 2:26 μμ.

Cpt. Haddock"
amis"η μαλλον ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ και εχουμε γεμίσει με τιγρηδες παντου ξου ξου χαλαει λεμε "


άσε που οι αναβάτες του ειναι αστείοι... "

" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: dimchrist στις 07/04/2010 2:44 μμ.

gempgr"...άκουσα πως παίζουν και πολλά προβλήματα! Τί λέτε???"

Τι εννοείς πολλά προβλήματα?
Το κόψιμο πλαισίου μετράει?

Triple Way

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: gempgr στις 07/04/2010 8:57 μμ.

Το παρήγγειλα αύριο ή μεθαύριο θα το χω!!!! Άντε με το καλό να πάμε και καμιά βόλτα παρέα!!!

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: Sprinter στις 07/04/2010 9:06 μμ.

E, αμα λέω γω πως μας δουλεύεις κουμπάρε..
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: grgasteus στις 07/04/2010 9:13 μμ.

gempgr"Το παρήγγειλα αύριο ή μεθαύριο θα το χω!!!! Άντε με το καλό να πάμε και καμιά βόλτα παρέα!!!"


ειλικρινά θα ήθελα να μάθω την αιτία ή τι ήταν αυτό που τελικά σε έπεισε ! ! !
το κόψιμο πλαισίου; η αυξημένη κατανάλωση; lol1 lol1 lol1 lol1 lol1 lol1 lol1
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: johnygalan στις 07/04/2010 9:57 μμ.

gempgr"Το παρήγγειλα αύριο ή μεθαύριο θα το χω!!!! Άντε με το καλό να πάμε και καμιά βόλτα παρέα!!!"

Καλορίζικο
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: denthnpalevw στις 07/04/2010 10:36 μμ.

μα σου παμε να παρεις japan....

αφου δεν ακους
τοτε
καλοριζικο και να ξερεις οτι εκανες μια αριστη επιλογη
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: fpapad στις 07/04/2010 10:58 μμ.

Δεν πιστεύω να πήρες το Special Edition ???

Άσε που είναι το χειρότερο χρώμα και δεν πάει γρήγορα . . . σαν ξεβαμμένο είναι . . . ρώτα τον Βαγγέλη να δεις !!!!

Είπαμε όχι επειδή έχει πήξη ο τόπος μαύρα και άσπρα να το γυρίσουμε όλοι σε Special Edition. . .
Άσε που δεν βολεύει και με τις πλαϊνές βαλίτσες μέσα στην κίνηση.



Πω Πω χάλια είναι . . . . .

Κοίτα αν και είσαι αντιδραστικός (αφού όλοι σου είπαν να μην το πάρεις . . . δεν ακούς) τώρα τι να πω
Καλορίζικο φίλε και εγώ αυτό έχω
τώρα ένα είναι σίγουρο . . . . θα μας ζηλεύουν

Δεν μπορώ τώρα.... !!!! είμαι στο forum . . .

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: Παναγιωτης στις 08/04/2010 12:31 πμ.

Ρε παιδια εχεται ακουσει για το 09 τιμολογιμενο που εχει μεινει στην triumph και το δινουν ενα χιλιαρικο λυγοτερο???
Αξιζει η κατασταση??
Εσεις τη προτυνεται καινουριο???
Η μεταχειρισμενο ελαυρος???
( ποσο ελαφρος εε???? )

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: gempgr στις 09/04/2010 2:42 μμ.

Φίλε fpapad αυτό πήρα δυστυχώς θα το χω την Δευτέρα!!! Όσο για το δεν πάει γρήγορα θα δείξει στο μέλλον!!! Και οι βαλίτσες θα ξηλοθούν μέχρι να πάω κανά ταξίδι το καλοκαίρι!!!!

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: strani στις 09/04/2010 7:19 μμ.

gempgr"Καλησπέρα και καλό Πάσχα σε όλους!!! Μετά από 20.000 χλμ που έκανα με το Suzuki GSR 600 είπα να πάω σε κάτι πιο τουριστικό και λέω να πάρω τον Τιγρη το SE του 2010! Έχει ακουστεί κάποιο σοβαρό πρόβλημα γι αυτό το μοντέλο αν και είδα πως πλέον το δίνουν με 3 χρόνια εγγύηση!!! Εσείς θα μου πείτε να το πάρω σίγουρα αλλά άκουσα πως παίζουν και πολλά προβλήματα! Τί λέτε???"

φιλε παρτο παρτο ειναι σουπερ η μηπως οχι .ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ μονος λογος να μην το παρεις ειναι οτι σε κανα χρονο με τους ρυθμους που πουλαει θα το βλεπεις στο δρομο ποιο συχνα απο tdm και v-strom.[τιp-το special edition πολυ περισσοτερο μπελα να το επιδιορθωσεις αν χρειαστει - μακρυα απο μας - λογω χρωματος]ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΣ