ΑΝΤΙΚΟΦΤΗς ΙΣΧΥΟς για τον τιγρη......

Re: ΑΝΤΙΚΟΦΤΗς ΙΣΧΥΟς για τον τιγρη......  

  Από: tamis στις 29/01/2010 10:04 πμ.

7.000 κμ απο τα οποια τα τελευταια 5.000 ειναι στο σκισιμο κανονικα... μενω εκτος πολης στην χαλκιδικη οπότε να καπνισει να μπουκώσει δε παιζει... αλλωστε μεση ταχυτητα ταξιδιου ειναι 160-180... ειχα ενα yamaha fazer 600 με remus Πανω... το μηχανακι ψηλα τρελενοταν εβγαζε τα αποθημένα του... με τον τιγρη αυτο το συναίσθημα δεν υπάρχει... ψηλα αντί να δινει ολο και ποιο πολυ εγω το αισθάνομαι να "πεφτει..." για τις στροφές που ανεβάζει... τι να πω... θα το πάω μια βόλτα αν βρω και κανέναν αλλον σε κανα δυναμόμετρο να δω τι παίζει... ας ελπίσω να είνια μόνο η ιδέα μου... δεν την γλυτώνω την εξάτμιση το βλέπω εγω... παλι κραξιμο θα ακουω στην γειτονιά...
White Tiger on the road...

Re: ΑΝΤΙΚΟΦΤΗς ΙΣΧΥΟς για τον τιγρη......  

  Από: Aris. στις 30/01/2010 3:58 μμ.

Το fazer ειναι και τετρακυλινδρο , φυσιολογικο να ειναι νευρικο ψηλα , ποσο μαλλον και με εξατμιση που χανεις χαμηλα για να παρεις ψηλα .... Ασε που το γκαζι που ειχε ηταν ΜΟΝΟ στα ψηλα και πουθενα αλλου ...
Απο την αλλη τωρα , αμα εχεις φτασει να συγκρινεις το fazerακι το 600αρι με το θηριο ... ε τοτε υπαρχει προβλημα , τσεκαρε το .
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.