Αναβαθμησεις στον Τιγρη..

Re: Αναβαθμησεις στον Τιγρη..  

  Από: cool_alexis στις 15/12/2008 8:01 μμ.

Θα ηθελα να την αφηνα χωρις πινακιδα αλλα..... οι μπατσοι..

Re: Αναβαθμησεις στον Τιγρη..  

  Από: Cpt. Haddock στις 16/12/2008 11:52 πμ.

Προσωπική μου άποψη. Δε μου αρέσει, ειναι πολύ κολοβό. Εάν ήθελες ενα τέτοιο μηχανάκι γιατι δεν έπαιρνες το speed triple?

"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Αναβαθμησεις στον Τιγρη..  

  Από: alki_viades στις 16/12/2008 11:53 πμ.

Αλεξη ωραιες οι ζαντες, απαιτουν ομως ενα χρυσο fatbar

Χωρις λασπωτηρα δεν εχεις προβλημα με λασπες οταν βρεχει;

Re: Αναβαθμησεις στον Τιγρη..  

  Από: vakis75 στις 16/12/2008 12:06 μμ.

Cpt. Haddock"Προσωπική μου άποψη. Δε μου αρέσει, ειναι πολύ κολοβό. Εάν ήθελες ενα τέτοιο μηχανάκι γιατι δεν έπαιρνες το speed triple?

"



Sumfono apoluta....

Re: Αναβαθμησεις στον Τιγρη..  

  Από: cool_alexis στις 16/12/2008 3:06 μμ.

Πηρα το Tiger γιατι μου αρεσει σαν μηχανη,σαν οδιγικη συμπεριφορα και επειδη απο οταν θυμαμαι τον εαυτο μου μου αρεσαν οι ψηλες μηχανες.. Η πινακιδα με ενα κοματι του λασπωτητα οπως και τα φλας ξαναμπηκαν.. Οσο για το τιμονι ναι θα πηγαινε τελεια με τις ζαντες αλλα τελειωσαν τα μπικικινια προς το παρον..

Re: Αναβαθμησεις στον Τιγρη..  

  Από: Cpt. Haddock στις 16/12/2008 4:10 μμ.

cool_alexis"Πηρα το Tiger γιατι μου αρεσει σαν μηχανη,σαν οδιγικη συμπεριφορα και επειδη απο οταν θυμαμαι τον εαυτο μου μου αρεσαν οι ψηλες μηχανες.. Η πινακιδα με ενα κοματι του λασπωτητα οπως και τα φλας ξαναμπηκαν.. .."


Ρε συ ναι, περί ορέξεως. Εάν εσένα σΕ αρέσει εμάς μας φτάνει και περισσεύει, τη γνώμη μας λέμε

Οπως οτι πχ οι χρυσές ζάντες ταιριάζουν πιο πολύ στο μαύρο χρώμα παρά στο ασπρο
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Αναβαθμησεις στον Τιγρη..  

  Από: cool_alexis στις 16/12/2008 4:28 μμ.

Σιγουρα οι χρυσες θα πηγανουν στο μαυρο, το εχω δει βεβαια σ'ενα ξενο site και εδενε τελεια.. αλλα και το λευκο εχοντας χρυσο χρωμα σε μπροστινα,δισκοπλακες,δαγκανες και το μαυρο μοτερ πιστευω οτι του παει.. Οι γνωμες ολων ειναι δεκτες και ειδικα αυτων που εχουν και μια αλλη αποψη, ετσι μαθαινει κανεις και γινετε καλυτερος..γενικα μιλωντας.. εθχαριστω για τα σχολια φιλε Cpt. Haddock .