TSS (Triumph Service Spam)

Re: TSS (Triumph Service Spam)  

  Από: Azeroth στις 16/07/2009 12:25 μμ.

Παίδες..... αν δεν ήμουν εγώ όμως να κάνω το σχολιασμό στο ανούσιο σχόλιο του coot τώρα δεν θα είχατε κάνει 10 πόστς χαβαλέ για αυτό το πράγμα..όποτε ξέρω τι κάνω...trust me

Re: TSS (Triumph Service Spam)  

  Από: coot στις 16/07/2009 3:31 μμ.

Azeroth"
Coot , παλίκαρε μου, δεν αντιλέγω καλά κάνεις και κάνεις τα σχόλια σου... αλλά πιστεύεις οτι θα αγόραζα μια μηχανή αξίας 12.500 για να πάω να κάνω σέρβις στον καλαμοβράκα για να του κάνω διαφήμιση σε forum????? δλδ...ας είμαστε σοβαροί...... έτυχε να είναι κοντά μου, μου χρωστάγανε κάτι δώρα απο το πακετό αγοράς και το συνεργείο αυτό ήταν αυτό το οποίο συνεργάζετε ο πωλητής.....και είπα θα πάω να βάλω τα πράγμτα που μου χρώστανε όταν θα είναι να κάνω και το σέρβις.....τόσο απλά.....πρίν ,δίαβασα όλα τα ποστ σχετικά με τα συνεργεία και οπώς είπα ήμουν πολύ επιφυλακτικός όταν πήγα ... αλλά τελικα τα πράγματα ήταν πολύ νορμάλ........δεν είπα οτ είνιαι ο σούπερ μηχανικός ...τα φτιάχνει όλα με την δύναμη του μυαλού...είπα τα πράγματα όπως τα είδα... και τα είδα νορμάλ....για αυτό πρίν κάνουμε σχόλια τα όποια έχουν δόση ειρώνειας ή απάξίωσης να έχουμε διαβάσει με αντικειμενικότητα το κείμενο που έχει γράψει ο αλλός .......... ( αυτό ισχύει και για τους υπόλοιπους που θέλουν να κάνουν τον δικηγόρο του διαβόλου...)"

εμείς δεν ξέρουμε αν αγόρασες μηχανή αξίας 12500 ευρώ ούτε για ποιο λόγο πήγες και έκανες σερβις εκεί ούτε αν δεν είσαι ο ίδιος με το συνεργείο, εμείς ξέρουμε ότι από την αρχή του μήνα καινούρια μέλη μπαίνουν και γράφουν πρώτο ποστ πόσο καλά είναι εκεί. Εσένα πως σου φαίνεται αυτό;
δεν είχε καμμία ειρωνεία το μήνυμα μου ούτε απαξίωσης νόμιζα ότι ήταν άλλο ένα ψεύτικο μήνυμα (παπάτζα). Από ότι φαίνεται διαψεύδομαι και ζήτησα συγνώμη για το ότι το θεώρησα ψεύτικο και έγραψα αυτό το "ανούσιο σχόλιο".
Στο φόρουμ αυτό υπάρχουν 600 μέλη με T τα περισσότερα και πολλοί οι οποίοι μπαίνουν αλλά δεν κάνουν εγγραφή δε νομίζω να κυκλοφορούν πολλά περισσότερα στην ελλάδα άρα το να διαβάζουν όλοι αυτοί τα κακά σχόλια για κάποιο συνεργείο ή για κάποια αντιπροσωπεία δεν είναι ότι καλύτερο για μια επιχείρηση που περιμένει να βγάλει το ψωμί της από τις συγκεκριμένες μηχανές. Ελπίζω να καταλαβαίνεις τι εννοώ...
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: TSS (Triumph Service Spam)  

  Από: Azeroth στις 16/07/2009 3:52 μμ.

c"
δεν είχε καμμία ειρωνεία το μήνυμα μου ούτε απαξίωσης νόμιζα ότι ήταν άλλο ένα ψεύτικο μήνυμα (παπάτζα). Από ότι φαίνεται διαψεύδομαι και ζήτησα συγνώμη για το ότι το θεώρησα ψεύτικο και έγραψα αυτό το "ανούσιο σχόλιο"."


H συγνώμη σου δεκτή ... απλά δεν μου αρέσει να με αποκαλούν παπατζή απο το στιγμή που δεν γνωρίζουν το ποίον μου και όταν κάποιος μου επιτίθετε η άμυνα μου είναι η επίθεση και για αυτό το λόγο σε πήρα αμέσως απο τα μούτρα......αν τύχει και ειδωθούμε ποτέ θα δείς απο μόνος σου οτι μόνο παπάτζες δεν πουλάω.......


Αυτά....... η περεξήγηση έληξε απο μέρους μου ..και πιστεύω οτι δεν ύπαρχει λόγος για άλλα σχόλια πάνω στο θέμα αυτό ......


Υ.Γ. Δεν μοιάζω καθόλου στον μάστορα απο το Πείραια.......

Re: TSS (Triumph Service Spam)  

  Από: antoine στις 16/07/2009 5:03 μμ.

Ακόμα πιο άσχημος;;;

Re: TSS (Triumph Service Spam)  

  Από: Azeroth στις 17/07/2009 10:01 πμ.

antoine"Ακόμα πιο άσχημος;;; "


ουυυυυυυυυυυ καλά είσαι .......... δεν έχει δέι τπτ