προσφορες .....

προσφορες .....  

  Από: NikosV στις 14/09/2010 10:52 πμ.

δεν ξερω αν ειναι στο σωστο μερος το topic

αλλα βρισκομαι Αθηνα .. Ξερει κανεις που μπορω να βρω προσφορες σε προιοντα ενδυσης αναβατη ??
και ποιοτικα ??
ψαχνω πληρη εξοπλησμο αναβατη απο μποτες παντελονι μπουφαν γαντια κλπ ....

μπορω να βρω κατι καλο στη μηχαλακοπουλου και σε προσφορες ??
οποιος γνωριζει κατι ασ βοηθησει ..
ευχαριστω ...

http://mototriumphhellas.blogspot.com/

Re: προσφορες .....  

  Από: dimchrist στις 14/09/2010 11:14 πμ.

Έχεις π.μ.
Προτείνω την αποθήκη στην Ηλιούπολη

Triple Way

Re: προσφορες .....  

  Από: doohan στις 14/09/2010 2:52 μμ.

Αν ερθετε Ηλιουπολη κερναω καφεδακι....Να σας παω και μεχρι την αποθηκη..γιατι αν δεν ξερεις που ειναι που να την βρεις την υπογα......Τηλ.με πμ....

Υ.Γ.Μην νομιζεις ομως οτι θα βρεις και πολυ καλες τιμες.....λιγο καλυτερες απο καταστημα με βιτρινα....
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Re: προσφορες .....topictopic  

  Από: dimchrist στις 14/09/2010 3:17 μμ.

doohan"Αν ερθετε Ηλιουπολη κερναω καφεδακι....Να σας παω και μεχρι την αποθηκη..γιατι αν δεν ξερεις που ειναι που να την βρεις την υπογα......Τηλ.με πμ...."

Λογικά θα περάσουμε απο Ηλιουπολη. Έχω πάει πολλές φορές. Ξέρω που είναι. Αν δεν έχει το κινητό σου ο Νίκος στείλτο με π.μ. αν είναι να συναντηθούμε για ένα γρήγορο (λόγω champions league) καφεδάκι.

doohan"Μην νομιζεις ομως οτι θα βρεις και πολυ καλες τιμες.....λιγο καλυτερες απο καταστημα με βιτρινα...."

Έτσι είναι... Έχεις να προτείνεις κάτι άλλο με φθηνότερες τιμές αλλα να έχει και επώνυμα προϊόντα?

Triple Way

Re: προσφορες .....topic  

  Από: johnygalan στις 14/09/2010 3:56 μμ.

Περάστε μια βόλτα και απο το stock dainese στη Πέτρου Ράλλη 1
αλλά και στο dainese Pro Shop Καλλιρρόης 25-27, στο υπόγειο έχει και αυτός stock
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: προσφορες .....topic  

  Από: mixalakis στις 14/09/2010 7 μμ.

Στην Αττική οι λύσεις είναι 3.

1. Αποθήκη Ηλιούπολης: έχει βασικά μόνο shoei, arai, dainese, alpinstars με τις καλύτερες τιμές που έχω βρει. Σε μερικά είναι φτηνότερα και από internet.

2. Δίκυκλο στην Βουλιαγμένης: έχει τιμές ελάχιστα παραπάνω από την αποθήκη, αλλά έχει πολύ μεγαλύτερη ποικιλία σε μάρκες, οπότε αν δεν θες "ονόματα" μπορείς να βρεις πολύ συμφέρουσες αγορές.

3. Stock dainese Πέτρου Ράλλη: δεν έχω πάει, αλλά έχω δει τα προϊόντα σε εκθέσεις. Ξεκίνησε ως προσωρινό stock, αλλά έπιασε και έμεινε. Έχει τιμές ίδιες με της αποθήκης και καλή ποικιλία.

Re: προσφορες .....  

  Από: NikosV στις 15/09/2010 1:13 πμ.

Σας ευχαριστω ολους ..
η αγορα εγινε απο την Ηλιουπολη .. συνολικο ποσο 840 ευρο
μπουφαν,παντελονι,μποτες,γαντια,προστατευτικο πλατης .. ολα DAINESE ..


ο "καφες" τα εσπασε .. !!
http://mototriumphhellas.blogspot.com/

Re: προσφορες .....  

  Από: grgasteus στις 15/09/2010 8:22 πμ.

NikosV"Σας ευχαριστω ολους ..
η αγορα εγινε απο την Ηλιουπολη .. συνολικο ποσο 840 ευρο
μπουφαν,παντελονι,μποτες,γαντια,προστατευτικο πλατης .. ολα DAINESE ..


ο "καφες" τα εσπασε .. !!
"



+675
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: προσφορες .....  

  Από: dimchrist στις 15/09/2010 9:40 πμ.

Super περάσαμε!
Πολύ καλά πράγματα αγοράστηκαν. Καλορίζικα και αχρίαστα να'ναι.
Νίκο την επόμενη να ανέβεις με τον Τίγρη.

Triple Way

Re: προσφορες .....  

  Από: NikosV στις 15/09/2010 10:17 πμ.

dimchris"Super περάσαμε!
Πολύ καλά πράγματα αγοράστηκαν. Καλορίζικα και αχρίαστα να'ναι.
Νίκο την επόμενη να ανέβεις με τον Τίγρη. "




εννοειτε .. !! σιγα σιγα να ετοιμαζομαστε ... !!!!
http://mototriumphhellas.blogspot.com/

Re: προσφορες .....  

  Από: Haris στις 15/09/2010 7:16 μμ.

Γεία σας παιδία . Διάβασα πιο πάνω για μια αποθήκη στην Ηλιούπολη. Επειδή θέλω και εγώ σιγά σιγά να πάρω κάποια πραγματάκια και επειδή δεν παιζει πολυ χρήμα (Τα έδωσα ολα για να πάρω το μοτόρι) μπορειτε να μου πειτε μια διέυθηνση να την επισκευτώ? Ευχαριστώ.

Re: προσφορες .....  

  Από: dimchrist στις 15/09/2010 8:26 μμ.

Haris"μπορειτε να μου πειτε μια διέυθηνση να την επισκευτώ?"

Κεφαλληνίας 44 Ηλιούπολη - στην περιοχή των Αστυνομικών στην Ηλιούπολη κοντα στα σχολεία.
Δεν έχει καμία ταμπέλα-επιγραφή απ'έξω αλλά ούτε και στην είσοδό της η οποία είναι από το πλάι δεξιά. Έχει μια ράμπα που κατεβαίνει. Θα δεις και πεταμένες κούτες συνήθως στο πίσω μέρος του οικοπέδου από επώνυμες μάρκες όπως π.χ. Shoei, Dainese κτλ. Είναι μια τυπική μικρή πολυκατοικία. Δε σου πάει το μυαλό ότι υπάρχει μαγαζί πίσω στο πλάι.
Το αφεντικό είναι ο Θανάσης -μελαχρινός,γεματούλης- ξηγημένος τύπος.
Το μαγαζί έχει κυρίως επώνυμα προϊόντα, ποιοτικά και κυριως τελευταία μοντέλα καθώς έχει αρκετή κίνηση και σπάνια του μένει στοκ. Ακόμα και αν του μείνουν τα βγάζει σε προσφορες και φεύγουν πολύ γρήγορα. Δεν ξέρω αν είναι αυτό που ψάχνεις καθώς δε μπορείς να το πεις φθηνό. Φθηνό είναι σε σχέση με τις υπόλοιπες βιτρίνες-εισαγωγεις, αλλά μην περιμένεις να τα πάρεις μισή τιμή.

Triple Way

Re: προσφορες .....  

  Από: mixalakis στις 15/09/2010 8:54 μμ.

Μένω 2 τετράγωνα πιο κάτω από αυτήν την αποθήκη, για όποιον χρειάζεται βοήθεια...

Re: προσφορες .....  

  Από: doohan στις 15/09/2010 9:25 μμ.

Γειτονας εισαι βρε?Πως και δεν σε εχω πετυχει πουθενα?
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Re: προσφορες .....  

  Από: mixalakis στις 15/09/2010 9:46 μμ.

Από τότε που πήγα Ηλιούπολη κυκλοφορώ με σκούτερ...
Εσύ που είσαι;