λεξικο και αγιος ο θεος

Re: λεξικο και αγιος ο θεος  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 20/02/2009 12:29 μμ.

ΣΠΥΡΟ ΚΑΛΩΣ ΜΙΛΗΣΕΣ............... ΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ.....
ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙ
ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΒΟΛΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ

Re: λεξικο και αγιος ο θεος  

  Από: chris34 στις 20/02/2009 1 μμ.

Παρα μα παρα πολυ σωστος ο φιλος spyro!!!
Εχουμε οντως προβλημα λιγο στην οργανωση.
Να προσθεσω ενα πραγμα που σκεφτομαι και πιστευω οτι δεν το αναφερει κανενας ειναι οτι στις βολτες/καφεδακια/συναντησεις δεν αναφερουμε τις γυναικες/φιλες μας αν θα ερθουν η οχι.
Το λεω αυτο γιατι ειναι κριμα να ερθει μια κοπελα αναμεσα σε τοσους αντρες(πλην της Ελενης που ειναι η διοργανωτρια μας και αγαπαει πραγματικα τις μηχανες)και να μην εχει να πει τιποτα.
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: λεξικο και αγιος ο θεος  

  Από: Cpt. Haddock στις 20/02/2009 2:27 μμ.

Οι βόλτες είναι για ΑΝΤΡΕΣ....


(η Ελένη εξαιρείται, είναι moderator )
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: λεξικο και αγιος ο θεος  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 20/02/2009 2:29 μμ.

ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΜΑΖΟΡΕΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΟΛΤΑ

Re: λεξικο και αγιος ο θεος  

  Από: chris34 στις 20/02/2009 2:31 μμ.

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ"ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΜΑΖΟΡΕΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΟΛΤΑ "


Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: λεξικο και αγιος ο θεος  

  Από: fethry στις 20/02/2009 5:50 μμ.

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ"ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΜΑΖΟΡΕΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΟΛΤΑ "

είμαι πάντα διαθέσιμος πολύ καλέ μου φίλε...
if it's stupid and it works, it ain't stupid...

Re: λεξικο και αγιος ο θεος  

  Από: antonis lironis στις 20/02/2009 8:03 μμ.

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ"ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΜΑΖΟΡΕΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΟΛΤΑ "


Αν δεν είναι του Ολυμπιακού οι μαζορέτες ΕΓΩ δεν έρχομαι!!!!!!!!!!!!!!

Re: λεξικο και αγιος ο θεος  

  Από: Costas στις 22/02/2009 1:53 πμ.

Επειδή υπάρχουν μερικές ερωτήσεις και επειδή πιστεύω οτι πραγματικά δεν υπάρχει πιο κατάλληλος,θα σας δώσω μερικές απαντήσεις.Όποιος θέλει να μάθει περισσότερα, ας στείλει ένα pm και πραγματικά θα του απαντήσω σε οτι θέλει.
Δε χρειάζεται να κάνουμε εικασίες γιατί δεν πάμε πολλές βόλτες,ούτε να πηγαίνουμε σε χαρτορίχτρες.Βόλτες δεν πάμε γιατί οι ενεργά υπεύθυνοι για αυτό το Forum είμαστε εγώ και η Ελένη.Επειδή εγώ ασχολούμαι περισσότερο με το administrating και την εύρυθμη λειτουργία του forum,είχα κάνει εκκλήσεις όποιος θέλει να βοηθήσει με όποιον τρόπο μπορεί.Μετά από άπειρες προσκλήσεις σε όλα τα μέλη λοιπόν,απάντησε μόνο η Ελένη και μέχρι σήμερα είναι moderator εδώ πέρα,όχι μόνο γιατί είμαστε καλά φιλαράκια και έχει το μέσον,αλλά γιατί πραγματικά έχει φάει άπειρες ώρες απ τη ζωή της για αυτό εδώ το forum και την ευχαριστούμε πάρα πολύ γι αυτό.Όπως καταλαβαίνετε,2 άτομα δεν επαρκούν για να τα κάνουν όλα.¨Οταν υπάρχει χρόνος θα ποστάρουμε για να κανονίσουμε βόλτα.Όταν δεν υπάρχει απλά δε θα κανονίσουμε.Δεν είπε κανείς οτι είναι πολιτική του Φορουμ να κλεινόμαστε μέσα ούτε οτι μας πείραξε ο βαρύς κι ασήκωτος χειμώνας.Αν ήθελε κάποιος στο κάτω κάτω να βοηθήσει και να οργανώσει οτιδήποτε μπορούσε να μας στείλει και να μας το πει.Εγώ δεν είδα κανένα μήνυμα πάντως.
Όσο για το άλλο θέμα,επειδή ξέρω τί κουλτούρα επικρατεί στα υπόλοιπα Φορουμ,απλά σας λέω οτι εδώ είναι διαφορετικά τα πράγματα.Με τα πρώτα άτομα που έγιναν μέλη και γνωριστίκαμε γίναμε φιλαράκια κ από τότε βρισκόμαστε και περνάμε πολύ ωραία.Αυτό θέλουμε να γίνει (και θα γίνει) και με τους υπόλοιπους.Δεν είμαστε εδώ ούτε για ξεκατινιάσματα ούτε να βλέπουμε ποιός την έχει πιο γρήγορη.Γι αυτό και θα κλειδωθεί κι αυτό το Topic γιατί πραγματικά δεν έχει κανένα λόγο ύπαρξης.Όποιος έχει πρόβλημα με την Ελένη ή με οποιονδήποτε θα στείλει pm και θα λύσουν μόνοι τους τη διαφορα τους.Δε χρειάζονται δικηγόρους ούτε τη γνώμη του καθενός τρίτου.