Για βολτα θα πλερωσεις!

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: pinto στις 22/03/2010 7:06 μμ.

θα το ξανα πω κατα γραμμα γιατι καποιοι μπορει να μην το καταλαβανε η να το διατυποσα λαθος!!!
Για να ξερεις νικο ποτε και που θα πηγαινουμε βολτες με τις μοτο μας,θα πρεπει να πληρωσεις 50ευρα ΘΑ σε γραψουμε στο κλαπ και στην συνεχεια καθε φορα που θα πηγαινουμε τσαρκα θα σου στελνουμε μηνυμα στο κινητο σου!!!!

οσα και ποστ να εγραφα στο φορουμ για βολτα δεν απαντουσε κανεις και ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!
το ονομα του κλαπ και οτι γραφανε για οτι διποτε ειναι στο φορουμ!!!
den leo tipota!

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: Cpt. Haddock στις 22/03/2010 7:10 μμ.

Αρα μιλάμε για λέσχη (κλαΜπ...)

Τότε εχουν δικαίωμα να το κάνουν αυτό

(ακόμα τα ονοματα; )
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: pinto στις 22/03/2010 7:11 μμ.

ρε συ δεν ειναι σωστο να γινεται κατι τετοιο! :thin

ελα βρε! τι κλαμπ τι κλαπ
den leo tipota!

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: Cpt. Haddock στις 22/03/2010 7:20 μμ.

pin"ρε συ δεν ειναι σωστο να γινει κατι τετοιο!"


Τι δεν ειναι σωστό;

Να έχει ο άλλος μια λέσχη (κλαΜπ ) και να έχει συνδρομή, με την οποία σου δίνει το δικαίωμα να συμμετέχεις στις κλειστές τους βόλτες;

Μια χαρά σωστό ειναι και έχει καθε δικαίωμα να το κάνει. Αλλα αφού δε λες ονόματα, στον αέρα συζητάμε...

"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: pinto στις 22/03/2010 7:23 μμ.

ελα ρε!συγνωμη αλλα τοτε γιατι ειναι το φορουμ!!!

εαν ειναι ετσι τοτε ο καθενας να κανει απο ενα κλαμπ και τελειωσε το θεμα με τις βολτες του φορουμ!!!
den leo tipota!

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: pinto στις 22/03/2010 7:27 μμ.

να στο θεσω αλλιως!Εαν ερθω εγω στην αθηνα η οπου διποτε ειναι ο καθενας μας εδω μεσα για να τα πουμε απο κοντα και να παμε και καμια βολτα! τι θα μου πεις?

γιατι γραφεσαι σε ενα φορουμ?
den leo tipota!
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:42, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: Cpt. Haddock στις 22/03/2010 7:29 μμ.

θα κανω μια τελευταία προσπάθεια....

pin"ελα ρε!συγνωμη αλλα τοτε γιατι ειναι το φορουμ!!!
"


ΠΟΙΟ ΦΟΡΟΥΜ????


Μηπως το φορουμ ανήκει στο κλαμπ; Μήπως το site του κλαμπ εχει κι ενα φορουμ; Οπως γίνεται στη λεσχη motoguzzi?
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: Cpt. Haddock στις 22/03/2010 7:30 μμ.

pin"να στο θεσω αλλιως!Εαν ερθω εγω στην αθηνα η οπου διποτε ειναι ο καθενας μας εδω μεσα για να τα πουμε απο κοντα και να παμε και καμια βολτα! τι θα μου πεις?"



δεν καταλαβαινόμαστε....

Εγώ τιποτα δε θα σου πω, αλλα ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΕΣΧΗ ΜΕ ΕΞΟΔΑ ΚΛΠ

"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: pinto στις 22/03/2010 7:34 μμ.

Λοιπον μολις παρω το νταιτονα μου θα κατεβω κατω να σας δω κι απο κοντα!!!

Δεν πιστευω να θελεις να σε πληρωσω για να παμε και μια βολτα σε κατι σημεια που σταμπαρα με καλες στροφες!!!
den leo tipota!

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: pinto στις 22/03/2010 7:36 μμ.

συγνωμη ΤΑ φορουμ!!

τι εννοεις δεν καταλαβαινομαστε?

τελος παντον με το θεμα!μαλλον απο τι βλεπω παρεξηγησα καποια πραγματα και σας ζητω συγνωμη!
den leo tipota!

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: Cpt. Haddock στις 22/03/2010 7:57 μμ.

pin"Λοιπον μολις παρω το νταιτονα μου θα κατεβω κατω να σας δω κι απο κοντα!!!
Δεν πιστευω να θελεις να σε πληρωσω για να παμε και μια βολτα σε κατι σημεια που σταμπαρα με καλες στροφες!!! "


Ασχετο τελείως. Το οτι εδώ ειναι ενα ανοιχτό φόρουμ και βάζουμε βόλτες, δε σημαίνει οτι μια λέσχη δεν μπορεί να ζητήσει απο τα μέλη της συνδρομές για να μετέχουν στις βόλτες

Εχεις μπλέξει λιγο τις έννοιες φορουμ/κλαΜπ... Ειναι διαφορετικό πράγμα μια ιστοσελίδα απο ενα σωματείο με σφραγίδα/γραφεία κλπ

Αλλά, όσο δε λες ονομα, συζητάμε στον αέρα
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: jimdom στις 22/03/2010 8:17 μμ.

Παιδια μαλλον τα κουρασαμε το θεμα!
Τωρα να μιλαμε για γενικα κ αοριστα πραγματα δεν αξιζει τον κοπο!
Προσωπικα δεν με ενδιαφερει να μαθω το οναμα του φορουμ/κλαμπ ή οτι ειναι αυτο το πραγμα
κ δεν πιστευω οτι εχει ιδαιτερη σημασια!
Αν ειναι κλαμπ θα ειναι αλλη μια λεσχη που εχει τους δικους της κανονες που στο φιναλε ετσι γουσταρουν κ καλα κανουνε,αν ειναι φορουμ απο την αλλη,τι να πω,μπραβο στα μελη,που δωσανε 50 ευρω για να πηγαινουν βολτες με τον valentino rossi k τον doohan(τον γνησιο)
Τελειωνοντας για αν εχεις διπλωμα για μηχανη πρεπει αν εισαι πανω απο 21,οποτε λογικα πρεπει να εχεις κ το νιονιο να σκεφτεις που να δωσεις τα 50 ευρω σου!

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: Aris. στις 22/03/2010 8:51 μμ.

Πως το καταφερατε και το κανατε 3 σελιδες το θεμα παλι , αναρωτιεμαι !

Και εσυ ρε pinto ελεος !
Εισαι -επιεικως- απαραδεκτος !


Ο,τι και αν ειναι αυτο που ζηταει 50€ , δεν το κανει κρυφα για να το "ρουφιανεψεις" εσυ , ουτε τα παιρνει σε φακελακι , κανονικα αποδειξη θα κοψει και ειναι 100% νομιμο.

Τωρα για να μην λες το ονομα του φορουμ-λεσχης-club προφανως φοβασε μηπως εκτεθεις εσυ και οχι το φορουμ...

Εμενα παντως αυτο μου δινεις να καταλαβω με τα λεγομενα σου.
Οχι οτι με νοιαζει, εντελει , αλλα σταματα πια να παιζεις την κολοκυθιά με τον καπετανιο μας
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: Polymhxanos στις 22/03/2010 8:55 μμ.

pin"μην τρελαινεσαι φιλε μου δεν ειμαι και χθεσινος!!! ειναι στο φορουμ απλα κανανε + ενα κλαμπ στα βορεια!!!δεν ειμαι ψευτης φιλε μου! "


Χθεσινός ή ψεύτης δεν ξέρω, αλλά ΕΔΩ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ, γράφεις ότι νάναι, λόγια του αέρα, μισές αλήθειες, ιστορίες για -ανώνυμες- αρκούδες, μόλις ΣΩΣΤΑ σου ζητάνε να δείξεις κάποιο στοιχείο -έστω ένδειξη- για αυτό που ισχυρίζεσαι τότε θυμάσαι ότι ''δεν είσαι ρουφ'', αν και αυτό δε βγάζει νόημα, αφού αν δεν είσαι ρουφ τότε τι το ξεκινάς ΕΣΥ το θέμα-ποστ;

Ε μετά απόλο αυτό ΕΓΩ τρελαίνομαι;

Ελα, πες μας και ότι στις βόλτες το sms το στέλνει ο Darth Vader ο ίδιος ο απαράλλαχτος, ναι ναι αλήθεια είναι, είναι υπαρκτό πρόσωπο...

Κατά τα άλλα, ότι ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ είπε ΚΑΙ ο Cpt ΚΑΙ ο Jimdom ΚΑΙ ο Aris..
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: denthnpalevw στις 22/03/2010 9:44 μμ.

Polymhxanos"
Κατά τα άλλα, ότι ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ είπε ΚΑΙ ο Cpt ΚΑΙ ο Jimdom ΚΑΙ ο Aris.."


μηπως με γελουν τα ματια μου και βλεπω πεταλουδες??????
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/