Από πoια περιοχή είμαστε???

Re: Από πoια περιοχή είμαστε???  

  Από: JOSBI στις 03/07/2009 8:57 πμ.

ripletech"Τι να σου πω?κανω δεξια στην ελαυσινα(οπως ερχομαι απ'του χουριο) και μετα δεξια παλ' και μετα στου μεγαλ
ποταμ περν απ απο κατ απο 'να γιοφυρ και μετα ρουτω κανα'θηναιο ''για τον....εξαδελφο μου τον κουστικα ωρε σια που παω...''
τους δινω και μια κοτουλα για το φχαριστω μωρε...απο αυτες που εχω δεσει στο νταφτονα μου πισω,
(ναναι καλα οι εγγλεζοι εχουνε βαλει δυο μικρα τσιγκελια δεξια και αριστερα κατω απο το μπουρι)
τα αυγα ομους μου σπανε ρε γαμωτ....πρεπει να βαλω τζελ σιτ συναπιβατη μπαει δεν σπαν...."


VALE FOR EVER

Re: Από πoια περιοχή είμαστε???  

  Από: Gianno στις 03/07/2009 9:46 πμ.

chris34"
Giann"ξεκινάω εγώ.....

εδώ και ένα χρόνο κάτοικος άνω Νεάπολης..¨

"


Φιλε Gianno εσυ εισαι αυτος που περναει καθε μερα μπροστα απο το σπιτι μου και αναρωτιεμαι ποιος να ειναι αυτος ο γειτονας;Εγω μενω Αισχυλου."



ναι φίλε μου Αισχύλου και εγώ.. μικρός ο κόσμος
http://www.thehotelslist.com , all about hotels..

Re: Από πoια περιοχή είμαστε???  

  Από: chris34 στις 03/07/2009 10:11 πμ.

Giann"
ναι φίλε μου Αισχύλου και εγώ.. μικρός ο κόσμος "


Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Από πoια περιοχή είμαστε???  

  Από: kontizas giwrgos στις 03/07/2009 8:31 μμ.

peiraia kaminia

Re: Από πoια περιοχή είμαστε???  

  Από: nfot στις 03/07/2009 10:41 μμ.

Εδω γραφουν μονο οι χαμουτζηδες;

Ρεεεεε, Ελλαδα δεν ειναι μονο η ΑΘηνα (Θα το ηθελα δηλαδη, αλλα πλαναμαι πλανη οικτρα).
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Από πoια περιοχή είμαστε???  

  Από: Douglas στις 03/07/2009 11:36 μμ.

Νέα Μουδανιά Χαλκιδικής,Δημήτρης.Περάστε για κανα μπάνιο από ΄δω.Πρώτο,δεύτερο πόδι doesn't matter.Παντού καλά είναι...

Re: Από πoια περιοχή είμαστε???  

  Από: nfot στις 04/07/2009 2:12 πμ.

Ωπα, ισως να ειμαι το αλλο ΣΚ εκει, με το Daytona. Θα σε ενημερωσω αν ειναι.

Νικος απο Βολο.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Από πoια περιοχή είμαστε???  

  Από: Douglas στις 04/07/2009 2:55 πμ.

Όποτε σε φέρει ο δρόμος Νίκο.Μόνο ειδοποίησε μέσω pm για να βρεθούμε.Επίσης να αναφέρω ότι στα Μουδανιά που είναι μικρή κομώπολη ή μεγάλο χωριό(όπως το πάρει κανείς),έχω μετρήσει κάπου 7 Triumph.Πολύ καλό το ποσοστό.

Re: Από πoια περιοχή είμαστε???  

  Από: tripletech στις 07/07/2009 7:58 μμ.

αληθεια,ξεχασα,καλλιθεα μενω απο λακωνια....ειμαι.