Triumph Tiger 675;

Re: Triumph Tiger 675;  

  Από: Costas στις 04/09/2009 2:39 μμ.

Εγώ δε θα το έλεγα αυτό στη θέση σου

Re: Triumph Tiger 675;  

  Από: Sprinter στις 04/09/2009 2:52 μμ.

stratis"

Aμα σου την δινει τοτε μην απαντας. Τοσο δυσκολο ειναι?"


ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕ πάμε καλά εδώ μέσα
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Triumph Tiger 675;  

  Από: Barkos στις 04/09/2009 2:56 μμ.

o sprinter prepei na exei arwstisei twra teleutaia

Re: Triumph Tiger 675;  

  Από: stratis στις 04/09/2009 3:01 μμ.

Costas"Εγώ δε θα το έλεγα αυτό στη θέση σου"


Ειληκρινα δεν καταλαβαινω. Τι θα μου κανει? Θα με κανει ντα?

Re: Triumph Tiger 675;  

  Από: Costas στις 04/09/2009 3:04 μμ.

Δεν έχεις ακούσει για την κατάρα του Μαθουσάλα;

Re: Triumph Tiger 675;  

  Από: Sprinter στις 04/09/2009 3:10 μμ.

Ενας που λεγε τέτοια, του τρύπησαν τα πιστόνια (και τα τρία). Αλλος φιλήθηκε το γρανάζι της πρώτης με της δεύτερης κι εγινε ολο το κιβώτιο σα τη κούτα που φιλάει ο Σάκης οτι του περισεύει απ τις επισκευές. Ο τελευταίος, τον εμβόλισε κουτάκιας σε φανάρι.

[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Triumph Tiger 675;  

  Από: stratis στις 04/09/2009 3:12 μμ.

Sprinter"Ενας που λεγε τέτοια, του τρύπησαν τα πιστόνια (και τα τρία). Αλλος φιλήθηκε το γρανάζι της πρώτης με της δεύτερης κι εγινε ολο το κιβώτιο σα τη κούτα που φιλάει ο Σάκης οτι του περισεύει απ τις επισκευές. Ο τελευταίος, τον εμβόλισε κουτάκιας σε φανάρι.

"


Oκ τοτε. Κανονισε, παω να καβαλησω το μηχανακι μου τωρα.Αν συμβει τιποτα θα ξερω με πιον θα τα βαλω

Re: Triumph Tiger 675;  

  Από: Sprinter στις 04/09/2009 3:16 μμ.

stratis"
Sprinter"Ενας που λεγε τέτοια, του τρύπησαν τα πιστόνια (και τα τρία). Αλλος φιλήθηκε το γρανάζι της πρώτης με της δεύτερης κι εγινε ολο το κιβώτιο σα τη κούτα που φιλάει ο Σάκης οτι του περισεύει απ τις επισκευές. Ο τελευταίος, τον εμβόλισε κουτάκιας σε φανάρι.

"


Oκ τοτε. Κανονισε, παω να καβαλησω το μηχανακι μου τωρα.Αν συμβει τιποτα θα ξερω με πιον θα τα βαλω "


Χα χα. Δεν ειναι τόσο απλό φίλε. Πρός το παρόν σ' εχω βάλει στη λίστα. Ρωτα κανα ποιόν παλιό εδώ μέσα αν θα πρέπει να ανησυχείς ή όχι.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Triumph Tiger 675;  

  Από: stratis στις 04/09/2009 3:51 μμ.

[quote="Sprinter":2utgpvlu]
stratis"
Sprinter"Ενας που λεγε τέτοια, του τρύπησαν τα πιστόνια (και τα τρία). Αλλος φιλήθηκε το γρανάζι της πρώτης με της δεύτερης κι εγινε ολο το κιβώτιο σα τη κούτα που φιλάει ο Σάκης οτι του περισεύει απ τις επισκευές. Ο τελευταίος, τον εμβόλισε κουτάκιας σε φανάρι.

"


Oκ τοτε. Κανονισε, παω να καβαλησω το μηχανακι μου τωρα.Αν συμβει τιποτα θα ξερω με πιον θα τα βαλω "


Χα χα. Δεν ειναι τόσο απλό φίλε. Πρός το παρόν σ' εχω βάλει στη λίστα. Ρωτα κανα ποιόν παλιό εδώ μέσα αν θα πρέπει να ανησυχείς ή όχι.[/quote:2utgpvlu]

O συναγερμος επιασε με εκτη. Αρχισα να ανησυχω αληθεια . Εχω διαβασει πολλα post στο forum αυτο και εμεινα τωρα παγωτο. Με ειπες φ ι λ ε. Ακομα δεν μπορω να το πιστεψω. Μηπως οντως δεν εισαι καλα αυτες τις μερες? Νιωθω περηφανος

Re: Triumph Tiger 675;  

  Από: Sprinter στις 04/09/2009 3:52 μμ.

Ειταν κατ' ευφημισμόν. Πώς λέμε Ευξεινος Πόντος ή Ειρηνικός ωκεανός?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Triumph Tiger 675;  

  Από: ΑΓΓΕΛΟΣ στις 28/09/2009 2:07 μμ.

Sprinter"Ενας που λεγε τέτοια, του τρύπησαν τα πιστόνια (και τα τρία). Αλλος φιλήθηκε το γρανάζι της πρώτης με της δεύτερης κι εγινε ολο το κιβώτιο σα τη κούτα που φιλάει ο Σάκης οτι του περισεύει απ τις επισκευές. Ο τελευταίος, τον εμβόλισε κουτάκιας σε φανάρι.

"



και αργησες να απαντησεις!!!
ΓΥΡΙΣΕ Ο ΤΡΟΧΟΣ ΚΑΙ Γ_-_-_ ΚΑΙ Ο ΦΤΩΧΟΣ ΠΛΕΟΝ!!