boithia

Re: boithia  

  Από: TASOS στις 05/11/2008 9:40 πμ.

Παιδιά ,ασφαλώς και τον περισσοτέρων από εμάς είναι άψογα τουλάχιστον μέχρι τα 15000-20000χλμ.,άλοστε λίγοι από εδώ έχουν νομίζω φτάσει σε αυτά τα χλμ.και ειδικά μοντέλα 08, είπαμε το πρόβλημα συνήθως βγαίνει από την αρχή.Πάντως σε ξένα forum(την αξιοπιστία των οποίων δεν είμαι σε θέση να γνωρίζω)αναφέρονται περιπτώσεις γύρω στα 20000χλμ να αρχίζει να καίει ξαφνικά λάδι και σε κάποιες από αυτές αυξανόμενα, πράγμα πολύ ανησυχητικό αφού δεν είναι κάτι που συνέβαινε από την αρχή.
Προσωπικά,γνωρίζω μόνο μια περίπτωση φίλου με τα πιο πάνω χαρακτηριστικά,αλλά είναι ακόμα στο ψάξιμο και μέχρι τουλάχιστον να το τσεκάρω 100% δεν θα ήθελα να αναφερθώ περισσότερο,εκτός του ότι το συνεργείο του στην πρώτη αναφορά,του είπε ότι πιθανόν είναι θέμα λαδιών(κόπωση),πράγμα που για μένα είναι άτοπο,αφού τα ίδια λάδια δεν είχαν παρουσιάσει το παραμικρό πρόβλημα μέχρι τώρα στις προηγούμενες αλλαγές.

Re: boithia  

  Από: chosen στις 25/11/2008 7:38 μμ.

stoupi"Πάρ' την, μην περιμένεις εδώ μέσα να ακούσεις άσχημα λόγια για το συγκέκριμένο, αν θες να σου πούμε για το Varadero να σου πούμε πολλά!!!"

Ειχες Varadero πριν?Για πες μου μερικα σχολια σε παρακαλω.
Λιγα σχολια,μεταξυ των δυο αυτων μηχανων απο ανθρωπο που εχει καβαλησει και τις
δυο,ψαχνω..

Re: boithia  

  Από: chosen στις 25/11/2008 8 μμ.

Παντως προσωπικα ψηνομαι να αγορασω το Tiger αλλα εχω χεστει πανω μου με αυτα που διαβαζω και ακουω οποτε περιμενω λιγο καιρο να δω πως θα τα παει το μηχανακι μετα τα 18000-20000 γιατι αν ειναι να δωσω 12000ευρο και να τρεμει η καρδια μου μην μου βαρεσει κανενα πιστονι και με βγαλουν και τρελο απο την αντιπροσωπια να το βρασω..
ΤΕΡΑΣΤΙΑ η δυσφημηση του Τιγρη λογο της γελιας αντιπροσωπιας και των εξουσιοδοτημενων..Επισης δεν ειναι δυνατον αφου πλεον και οι πετρες εχουν παρει χαμπαρι οτι μια ισως και παραπανω παρτιδες εχουν προβλημα με τα πιστονια τους να ταλαιπωρουν τον κοσμο ετσι και στο τελος να μην τα φτιαχνουν κιολας..Αυτοι θενουν ξυλο!

Re: boithia  

  Από: SPEED στις 26/11/2008 12:23 μμ.

Ναι αλλά μετά θα έχεις αποκτήσει το δικαίωμα να συμμετέχεις σε συζητήσεις για μηχανάκια με χαρακτήρες, ιδιοτροπίες, κόμπλεξ και μαλλιά χωρίς πυτιρίδα.