Τελικη street triple?

Re: Τελικη street triple?  

  Από: Aris. στις 24/06/2009 4:27 μμ.

fethry"βρε άνθρωπες, θα με μάθετε κι εμένα να πιάνω 254?"



Πρεπει να το πλυνεις , ξερεις η ατελειωτη βρωμα πανω στο μηχανακι ειναι σαν τις τρυχες στα ποδια και στα χερια των αθλητων που τις ξυριζουν πριν τρεξουν !
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Τελικη street triple?  

  Από: Sprinter στις 24/06/2009 5:15 μμ.

Aris."
fethry"βρε άνθρωπες, θα με μάθετε κι εμένα να πιάνω 254?"



Πρεπει να το πλυνεις , ξερεις η ατελειωτη βρωμα πανω στο μηχανακι ειναι σαν τις τρυχες στα ποδια και στα χερια των αθλητων που τις ξυριζουν πριν τρεξουν ! "



[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Τελικη street triple?  

  Από: fethry στις 24/06/2009 9:28 μμ.

Aris."Πρεπει να το πλυνεις , ξερεις η ατελειωτη βρωμα πανω στο μηχανακι ειναι σαν τις τρυχες στα ποδια και στα χερια των αθλητων που τις ξυριζουν πριν τρεξουν ! "

γι αυτό πιάνω 120 με το ζόρι?
θα το πλύνω όταν αλλάξω εξάτμιση και θα ξαναδοκιμάσω...
if it's stupid and it works, it ain't stupid...

Re: Τελικη street triple?  

  Από: Aris. στις 25/06/2009 12:25 πμ.

fethry"θα το πλύνω όταν αλλάξω εξάτμιση και θα ξαναδοκιμάσω... "


θα σου προτεινα να το πλυνεις ΠΡΙΝ την πας στο μαστορα για αλλαγη , για να σου βγει πιο φθηνα , ξερεις ... να μην χρειαστει βελονι και σφυρι ο ανθρωπος για να ανακαλυψει τα κρυμενα παξιμαδια κατω απο στρωματα κορας απο λασπη και γρασο αλυσιδας . ξερεις αμα τον ξεπατωσεις , θα... σε "ξεπατωσει" και αυτος με τη σειρα του
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Τελικη street triple?  

  Από: Aris. στις 05/07/2009 9:30 μμ.

Ψιτ ...

Στο πολυ χαλαρο ετσι ...

και οχι με κολπα ...
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Τελικη street triple?  

  Από: denthnpalevw στις 05/07/2009 9:54 μμ.

μονταζ.-
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Τελικη street triple?  

  Από: Aris. στις 05/07/2009 9:59 μμ.

denthnpalevw"μονταζ.-"



================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Τελικη street triple?  

  Από: denthnpalevw στις 05/07/2009 10:42 μμ.

Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/