Καταπληκτικό ΣουΚου, όχι και τόσο καλή κατάληξη...

Re: Καταπληκτικό ΣουΚου, όχι και τόσο καλή κατάληξη...  

  Από: fethry στις 01/04/2009 4:34 μμ.

HelenKoR"και μετα ακολουθησε η μηνυση του fethry κατα Sprinter"

το forum είναι ακόμα ασφαλές γιατί είμαι υπέρ του φιλικού διακανονισμού χωρίς τη μεσολάβηση χαρτογιακά...
πολιτισμένοι άνθρωπες είμαστε εξ'άλλου... ή μήπως όχι?
if it's stupid and it works, it ain't stupid...

Re: Καταπληκτικό ΣουΚου, όχι και τόσο καλή κατάληξη...  

  Από: Dennis G. στις 01/04/2009 6:33 μμ.

Βασίλη μην μασάς.....

Τα ίδια , απλά όλα τα δικά σου + ρήξη έξω πλάγιου και οπίσθιου χιαστού είχα πάθει και εγώ το 87',

όταν σε προσπάθεια μου να περάσω κορμό δέντρου με Super Tenere 750 στην Πάρνηθα,

δίπλωσε το μπροστινό και έπεσε όλο το βάρος της μηχανής πάνω στο γόνατο που είχε βρεί κόντρα

σε παρακείμενο δέντρο. Με έδεσαν με χταπόδια με τον αναβάτη και με κατέβασαν αναίσθητο

μέχρι την Βούλα παρακαλώ, γιατί το ΚΑΤ δεν εφημεύρευε. Στο δρόμο μου λέγανε τα παιδιά ότι ο κόσμος

γούρλωνε τα μάτια όταν έβλεπε το πόδι μου να πηγαίνει τραμπάλα μπρός-πίσω. Ενα λάστιχο.

Έκανα επέμβαση με προτόγνωρα σε σχέση με τα σημερινά δεδομένα εργαλεία, έχω μέταλα μέσα μου, που όταν

περνάω στο αεροδρόμιο ανιχνευτή μετάλλου τρελλαίνεται και όχι τιτάνια όπως βάζουν σήμερα, έχω μέσα

ροδέλες και πολλά άλλα τσιτσιβλίκια, αλλά παρ' όλα αυτά τόσα χρόνια οδηγάω, περπατάω, κάνω ελαφρύ

τρέξιμο και εάν δεν ήμουν 130 κιλά θα μπορούσα να κάνω πολλά περισσότερο.

Γι' αυτό λοιπόν μην ανησυχείς, πάρα πολύ σύντομα θα κάθεσαι στην σέλα της καλής σου και θα γεμίζεις

τον χιλιομετρητή σου με ευχάριστα και ασφαλή χιλιόμετρα.

Για ότι χρειασθείς και μπορώ να βοηθήσω, είμαι στην διάθεση σου.

Σ.Σ: Που θα την κάνεις την επέμβαση και ποιός θα σε χειρουργήσει???

Περαστικά

Re: Καταπληκτικό ΣουΚου, όχι και τόσο καλή κατάληξη...  

  Από: Sprinter στις 01/04/2009 9:27 μμ.

Ρε Διονύση, λάδια κάθε πότε σου αλλάζεις? Συνθετικά παίρνεις?

BTW Μη τα λές αυτά στο Βασίλη, έχει περάσει χειρότερα...
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Καταπληκτικό ΣουΚου, όχι και τόσο καλή κατάληξη...  

  Από: Dennis G. στις 01/04/2009 10:13 μμ.

Sprinter"Ρε Διονύση, λάδια κάθε πότε σου αλλάζεις? Συνθετικά παίρνεις?

Κάποτε είχα δοκιμάσει ημισυνθετικά..... MOTUL 3000 , αλλά τζίφος τώρα μόνο βαλβολίνες
άντε και λίγο γρασάρισμα τις ημέρες που έχει πολύ υγρασία...


BTW Μη τα λές αυτά στο Βασίλη, έχει περάσει χειρότερα..."


Με τον Βασίλη βρεθήκαμε μια φορά και ήπιαμε ένα ποτάκι, δεν προλάβαμε να μιλήσουμε για το παρελθόν μας, παρά μόνο για μηχανές, οπότε δεν γνωρίζω το τι έχει περάσει.
Απλά ήθελα να τονίσω, ότι δεν είναι τόσο δύσκολα τα πράγματα, αλλά κυρίως ότι και εμείς οι Robotcop έχουμε ζωή και ψυχή

Re: Καταπληκτικό ΣουΚου, όχι και τόσο καλή κατάληξη...  

  Από: Aris. στις 01/04/2009 10:43 μμ.

χιχιχι ! !
και γω μετά από 7 σπασίματα και μερικά ραγίσματα του αριστερού βραχίονα κατάφερα να βάλω αυτήν την πολυπόθητη λάμα !
Ιστορία αμαρτωλή...(βαριέμαι να διηγούμαι )
Από τιτάνιο παρακαλώ ! Δεν οξειδώνεται δε σκουριάζει δε διαβρώνεται και εγγύηση εφόρου ζωής !
axx είμαι τόσο χαρούμενος...
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Καταπληκτικό ΣουΚου, όχι και τόσο καλή κατάληξη...  

  Από: icet στις 07/04/2009 7:08 μμ.

Περαστικά φίλε και κουράγιο.....
---biip biip---

Re: Καταπληκτικό ΣουΚου, όχι και τόσο καλή κατάληξη...  

  Από: Aek1924 στις 11/04/2009 5:52 μμ.

Aν και στο λεω αργα γιατι τωρα το ειδα περαστικα και αγυριστα φιλε