ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΙ.....ΦΟΡΤΩΘΗΚΕ

Re: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΙ.....ΦΟΡΤΩΘΗΚΕ  

  Από: spyro στις 06/06/2008 11:06 πμ.

kakourgos"
Re paidia na rotiso ti xroma einai ta kainourgis sas Tiger?? K ego perimeno to diko mou Tiger(aki) [fusion white] alla mallon emena , pou eimai apo Kriti, tha argisei k th erthei apo tin alli evdomada
"


Το δικό μου είναι το απλό, συντηρητικό, ταιριαστό με την ηλικία μου, της εργατιάς το Μαύρο . Εάν ήμουν καμιά 10αρια χρόνια νεότερος και δεδομένου ότι η τσέπη μου το άντεχε (εδώ με το ζόρι το παίρνω τώρα) θα το έπαιρνα σε χρώμα χρυσό (θα ήταν και πιο εύκολη η αναζήτηση avatar )


ΥΓ. Η τελευταία παρένθεση είναι σπόντα για τους παλιούς Triumhαδες του forum που είμαι σίγουρος ότι έχουν αγανακτήσει βλέποντας τόσους νέουκλες να επιδεικνύουν όλων των ειδών τις παραλλαγές του αιλουροειδούς στο avatar τους.

Re: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΙ.....ΦΟΡΤΩΘΗΚΕ  

  Από: chris34 στις 07/06/2008 7:59 πμ.

Leukotato.makran to kalitero xrwma!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΙ.....ΦΟΡΤΩΘΗΚΕ  

  Από: Geoland στις 14/07/2008 11:31 μμ.

Αν και εγω εχω μαυρο και το λευκο ειναι τελειο σαν χρωμα στο συγκεκριμενο παπακι
Σε λιγο καιρο θα παραλαβω το καινουργιο κουστουμι του πυραυλου μου(χρωμα;;;Θα το δειτε σε φωτο,δεν παιζει να υπαρχει αλλο σε ολη την ελλαδα μιας και βγηκε περιορισμενη παραγωγη)ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧχχ αντε να ερθει!!!!!!!!!!!

Re: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΙ.....ΦΟΡΤΩΘΗΚΕ  

  Από: takis1964 στις 15/07/2008 8:39 πμ.

Geoland"Αν και εγω εχω μαυρο και το λευκο ειναι τελειο σαν χρωμα στο συγκεκριμενο παπακι
Σε λιγο καιρο θα παραλαβω το καινουργιο κουστουμι του πυραυλου μου(χρωμα;;;Θα το δειτε σε φωτο,δεν παιζει να υπαρχει αλλο σε ολη την ελλαδα μιας και βγηκε περιορισμενη παραγωγη)ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧχχ αντε να ερθει!!!!!!!!!!!"



Φίλε μηπως αυτο το σπανιο χρωμα το εχει βαψει ο πρωην ιδιοκτητης και σου λέει παραμυθια?
απ οτι λες ακομα δεν τα εχεις στα χερια σου τα πλαστικα!!!

Re: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΙ.....ΦΟΡΤΩΘΗΚΕ  

  Από: dimchrist στις 17/07/2008 1 μμ.

akis1964"
Geoland"Αν και εγω εχω μαυρο και το λευκο ειναι τελειο σαν χρωμα στο συγκεκριμενο παπακι
Σε λιγο καιρο θα παραλαβω το καινουργιο κουστουμι του πυραυλου μου(χρωμα;;;Θα το δειτε σε φωτο,δεν παιζει να υπαρχει αλλο σε ολη την ελλαδα μιας και βγηκε περιορισμενη παραγωγη)ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧχχ αντε να ερθει!!!!!!!!!!!"



Φίλε μηπως αυτο το σπανιο χρωμα το εχει βαψει ο πρωην ιδιοκτητης και σου λέει παραμυθια?
απ οτι λες ακομα δεν τα εχεις στα χερια σου τα πλαστικα!!!"



Σπάνιο μπορεί να θεωρηθεί μόνο το χρυσαφί. Τελευταιές παραλαβές της Eliofil ήταν μέχρι τον Ιούνιο (2007). Σειρά πέρνει το μπλε.

Triple Way