Εθεάθησαν

Re: Εθεάθησαν  

  Από: patapios στις 25/02/2012 11:29 πμ.

strani":D κερναω καφε
patapios"Mαυρο 1050 tiger στην Μεταμορφωση practiker με λογοτυπο στην ουρα STRANI? Ποιος να ειναι αραγε????"
"


Eγω πηγα να ψωνισω με μια βαλιτσα triumph στο χερι ... λεω δεν μπορει αν με δει θα μου μιλησει.

Την επομενη φορα θα κουνησω την μηχανη μπας και αρχισει να χτυπαει κανενας συναγερμος για να πεταχτεις Οξω και να γνωριστουμε

Re: Εθεάθησαν  

  Από: strani στις 25/02/2012 3:04 μμ.

patapios"
strani":D κερναω καφε
[quote="patapios":4twguxx1]Mαυρο 1050 tiger στην Μεταμορφωση practiker με λογοτυπο στην ουρα STRANI? Ποιος να ειναι αραγε????"
"


Eγω πηγα να ψωνισω με μια βαλιτσα triumph στο χερι ... λεω δεν μπορει αν με δει θα μου μιλησει.

Την επομενη φορα θα κουνησω την μηχανη μπας και αρχισει να χτυπαει κανενας συναγερμος για να πεταχτεις Οξω και να γνωριστουμε [/quote:4twguxx1]
αδερφε οχι τετοια αστειακια εχουμε και μια .καλυτερα να το κανονισουμε απο κοντα μια και απο οτι βλεπω πρεπει να"μαστε γειτονακια

Re: Εθεάθησαν  

  Από: strani στις 25/02/2012 3:06 μμ.

δυο λευκα τιγρακια το ενα φιλολαου το αλλο βουλιαγμενης(φιλε ευχαριστω για τις πληροφοριες)

Re: Εθεάθησαν  

  Από: superman στις 26/02/2012 12:16 πμ.

ασπρο street triple σημερα στη χαλκιδα αραγμενο!!!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Savvas Drakakis στις 26/02/2012 8:12 μμ.

μαυρος τιγρης εξω απο την Εθνικη Πινακοθηκη γυρω στις 2 σημερα το μεσημερι. του'ριξα 2-3 κορνες για χαιρετουρα.
[size=150:hzlp5hbd]Me:Dear God, will I ever get another motorcycle?
[size=150:hzlp5hbd]God:Keep the Faith son.....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: johnygalan στις 27/02/2012 8:49 πμ.

Χθες το απόγευμα street triple r στο έποψις στο Χα'ι'δάρι
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Εθεάθησαν  

  Από: SilentWed_drums στις 27/02/2012 11:17 πμ.

Ενας τιγρης φoρτοωμενος με τις βαλιτσες στου ασπρος στην καρυστο το Σαββατο.κανενας γνωστος;και εγω για 3 ημερο ημουν. Ηταν ψιλοβραδυ και ημουν με το gt.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: epistimon στις 07/03/2012 9:44 μμ.

σημερα στις 5 το απογευμα στην πλατεια στα εξαρχει μαυρο τιγρης με εξατμηση arrow και λιγο αργοτερα παλι στα εξαρχεια στην κωλλετη εξω απο το πωλειται ενας λευκος τιγρης

Re: Εθεάθησαν  

  Από: HelenKoR στις 07/03/2012 10:39 μμ.

epistimon"σημερα στις 5 το απογευμα στην πλατεια στα εξαρχει μαυρο τιγρης με εξατμηση arrow και λιγο αργοτερα παλι στα εξαρχεια στην κωλλετη εξω απο το πωλειται ενας λευκος τιγρης"


υφίσταται ακόμα το πωλείται;
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: epistimon στις 07/03/2012 11:13 μμ.

ναι κανονικα και εχουν ανοιξει κιαλλα εκει γυρω.σημερα που περασα ειχε αρκετο κοσμο

Re: Εθεάθησαν  

  Από: cojones στις 08/03/2012 8:12 μμ.

άσπρος Τίγρης στην Λεωφόρο Αμαλίας έξω από τα εκδοτήρια της ΑΝΕΚ ίσα που πρόλαβα να τον δω,κανείς από δω?

Re: Εθεάθησαν  

  Από: tiger1050koridallos στις 09/03/2012 1:14 πμ.

sprint 1050 μπλε αν δεν κανω λαθος το μεσημερι στην εθνικη προς πειραια.εκανα ακρη να με περασει και το παλικαρι μου κορναρε και χαιρετησε οπως εκανα και γω.Ημουν με ενα ασπρο tiger.κανεις απο δω?

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Dennis G. στις 10/03/2012 5:24 μμ.

iger1050koridallos"sprint 1050 μπλε αν δεν κανω λαθος το μεσημερι στην εθνικη προς πειραια.εκανα ακρη να με περασει και το παλικαρι μου κορναρε και χαιρετησε οπως εκανα και γω.Ημουν με ενα ασπρο tiger.κανεις απο δω?"



Παρών !!!!!!!

Ακολούθησες αλλά μάλλον κάπου έστριψες ?????
Χάρηκα για την γνωριμία, έστω και από μακριά .

Να είμαστε πάντα όρθιοι !!!!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: tiger1050koridallos στις 11/03/2012 7:56 μμ.

Dennis G."
iger1050koridallos"sprint 1050 μπλε αν δεν κανω λαθος το μεσημερι στην εθνικη προς πειραια.εκανα ακρη να με περασει και το παλικαρι μου κορναρε και χαιρετησε οπως εκανα και γω.Ημουν με ενα ασπρο tiger.κανεις απο δω?"



Παρών !!!!!!!

Ακολούθησες αλλά μάλλον κάπου έστριψες ?????
Χάρηκα για την γνωριμία, έστω και από μακριά .

Να είμαστε πάντα όρθιοι !!!!
"

Ναι βγηκα στην εξοδο για πετρου ραλλη.Προσπαθουσα να ακολουθησω η αληθεια ειναι.. Το στριβεις λιγακι το εργαλειο ε??? Νομιζα οτι εβλεπα 600αρι με την ευκολια που αλλαζες κατευθυνσεις!!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: heibi στις 12/03/2012 7:42 μμ.

μηχαναρα!
grow taller