Εθεάθησαν

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Aris. στις 14/03/2010 9:59 μμ.

Polymhxanos"Κανάς δικός μας ο stuntman;




Εντός του ''πρότυπο συνεργείο Triumph'', ένα street triple 675 λιαχανιιιι, πιστo-τρεγμένα λάστιχα, και ένα ωραίο σιδέρωμα στο ντεπόζιτο, περιμένει την σειρά του να ξαναγίνει όμορφο κι ωραίο.

Κοινώς hiside η δουλειά..."








Y.Γ. edit : Δεν λεγεται Helloside .... λεγεται highside (μονο εσυ να μας την λες? )
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: triplepower στις 19/03/2010 2:55 μμ.

Σημερα στη Πατρα,μπλε Sprint με μπλε Shoei κρανος και το <<αισθημα>> παρεα.πρεπει να πηγε στη μαρινα....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: triplepower στις 19/03/2010 2:58 μμ.

Α!κ 2 παλικαρια απο τη Ναυπακτο με μπλε κ μαυρο tiger??μιλησαμε την Τριτη το πρωι αλλα ξεχασα να ρωτησω....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: ATN PANOS στις 19/03/2010 5:39 μμ.

σημερα σε ανοιχτη παρατεταμενη των 180+
με περασε κατι το οποιο δεν προλαβα να δω τι ηταν......
η κοκκινο daytona ηταν Η η σκια μου
παντως τρομαξα
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: denthnpalevw στις 20/03/2010 10:16 πμ.

να τρομαζες αν ηταν το μηχανακι σου χωρις εσενα πανω.....
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Εθεάθησαν  

  Από: harrysvr στις 20/03/2010 10:20 πμ.

Ρε συ Πάνο, μιας και δεν είδες, μήπως ήταν 2 μηχανάκια κι όχι ένα;
Λέω για το γνωστό δίδυμο, της busaς που στην παράλληλο με σένα δεν είδες τον ΤΙΓΡΗ που σας πέρασε και τους δύο, απλά λέω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Greem στις 20/03/2010 10:58 πμ.

harrysvr"
Λέω για το γνωστό δίδυμο, της busaς που στην παράλληλο με σένα δεν είδες τον ΤΙΓΡΗ που σας πέρασε και τους δύο, απλά λέω... "

There goes one of God's own creatures. Too weird to live, too rare to die.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: ATN PANOS στις 20/03/2010 6:46 μμ.

λες βρε?
και με περασε με τριτη στον κοφτη???
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 21/03/2010 12:46 πμ.

καθε μερα βλεπω στο δρομο ενα σωρο Tiger.. τι θα γινει με σας ρε?

επισης.. σημερα κατα τις 11, πλατεια κυπρου, καλλιθεα, καποιος λευκος triplas (λιγο βρωμικος ομολογουμένως.. ) επινε καφεδακι στον ηλιο, αναπλαθοντας την χλωροφυλλη του..

βλεπω συχνα στην καλλιθεα κ ενα μαυρο triple στην ακροπολεως.. αλλα δεν εχω καταλαβει ποιος ειναι..

κανεις απο εδω?

στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: triplepower στις 21/03/2010 8:40 πμ.

bonnie"καθε μερα βλεπω στο δρομο ενα σωρο Tiger.. τι θα γινει με σας ρε?

επισης.. σημερα κατα τις 11, πλατεια κυπρου, καλλιθεα, καποιος λευκος triplas (λιγο βρωμικος ομολογουμένως.. ) επινε καφεδακι στον ηλιο, αναπλαθοντας την χλωροφυλλη του..

βλεπω συχνα στην καλλιθεα κ ενα μαυρο triple στην ακροπολεως.. αλλα δεν εχω καταλαβει ποιος ειναι..

κανεις απο εδω?

"

Χαμος!Να δεις εδω Πατρα τι γινετε!Γι αυτο δεν ρωταω για Tiger εδω

Re: Εθεάθησαν  

  Από: grgasteus στις 21/03/2010 7:27 μμ.

bonneville black στο μοσχάτο έξω απο καφετέρια "Κουρσάρος" . . . κανείς απο εδώ ; ; ;
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: strani στις 30/03/2010 4:51 μμ.

το σαββατο το πρωι -11-12και στα διοδια των αφιδνων ηταν σταματημενα ενα μαυρο tiger ενα κοκκινο daytona [νομιζω]και 2-3 ακομα.μαλλον πηγεναν βολο εγω δικαβαλος ανεβαινα χαλκιδα

Re: ποιος?  

  Από: strani στις 30/03/2010 4:54 μμ.

Cpt. Haddock"
strani"σημερα το μεσημερι ενα μαυρο tiger με μονη remus εκανε το γυρω της πλατειας της βαρυμποπης για να παρκαρει.κανεις απο το forum?"



Και να ήταν δε θα το πει. Είχε ραντεβού με γκόμενα σε κοντινο ξενοδοχείο "

γιατι ντροπη ειναι ρε παιχτη να εχεις ραντεβου με γυναικα ?το κραξιμο θα το φας αμα πας ξενοδοχειο με αντρα

Re: Εθεάθησαν  

  Από: LAZOS στις 05/04/2010 2:06 πμ.

τσεκαρα σημερα ενα ασπρο street triple στιν αμαρυνθο ευβοιας....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: strani στις 06/04/2010 3:57 μμ.

χθες το απογευμα κατα τις 4 στο δρομο για σουνιο σε φαναρι ηταν 2 tiger μαυρα αναμεσα σε παρεα με 6-7 μηχανες προς αθηνα αυτοι προς σουνιο εγω.Σημερα τα ξημερωματα εθνικη στο ρευμα ανοδου εξω απο το μεταγωγων κατα τις 4 με προσπερασε μαυρο tiger με τοpcase