Αλλάζουμε Κράνος ή Οχι

Αλλάζουμε Κράνος ή Οχι  

  Από: johnygalan στις 14/12/2009 9:57 μμ.

Χτές πήγα μια βόλτα με τον jimdom και τον Native απο το στόκ στην Πέτρου Πάλλη και βρήκα την ευκαιρία να δοκιμάσω μερικά απο τα καλύτερα κράνη της αγοράς ARAI, SHOEI, AGV KAI SHARK, δοκίμασα και το rx7 ισως το καλύτερο κράνος της αγοράς (εγω εχω στην κατοχή μου ενα SUOMY SPEC 1R υπόψιν οτι είχα ξανα suomy). Αφου λοιπόν έβαλα τόσα κράνη διαπίστωσα οτι ολα με ενοχλούσαν αλλα λιγότερο και αλλα περισότερο. Συμπέρασμα: μήπως τελικά τα κράνη ήταν μια χαρά στο κεφάλι μου και απλα εγω έχω συνηθίσει στα suomy και δεν θέλω να αλλάξω και αν οντως έχουμε συνηθίσει σε κάτι καλό είναι να το αλλάζουμε ή να παραμένουμε στο ίδιο
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Αλλάζουμε Κράνος ή Οχι  

  Από: nfot στις 15/12/2009 12:22 πμ.

Μαλλον το εχεις συνηθισει το SUOMY.
Για να το επιβεβαιωσεις απλα, δοκιμασε ενα καινουριο, ιδιο SUOMY και θα εχεις ολες τις απαντησεις πιστευω.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Αλλάζουμε Κράνος ή Οχι  

  Από: mixalakis στις 15/12/2009 2:30 μμ.

Τί τιμές είχε;

Re: Αλλάζουμε Κράνος ή Οχι  

  Από: jimdom στις 15/12/2009 3:41 μμ.

Η συνηθεια δεν ειναι καλο πραγμα Γιαννη...

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Αλλάζουμε Κράνος ή Οχι  

  Από: denthnpalevw στις 15/12/2009 9:40 μμ.

εγω δεν θα αλλαζα κρανος αν πιστευα οτι εστω και λιγο τα αλλα δεν μου καθονται καλα.....
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Αλλάζουμε Κράνος ή Οχι  

  Από: johnygalan στις 16/12/2009 8:02 μμ.

mixalakis"Τί τιμές είχε;"

Μιχάλη σε μερικά προιόντα έχει καλές τιμές σε άλλα πάλι οχι
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Αλλάζουμε Κράνος ή Οχι  

  Από: SOTHRHS στις 17/12/2009 11:44 μμ.

φιλε μου UVEX ειχα UVEX εχω.Οταν εισαι ευχαριστημενος απο ενα προιον ποιος ο λογος να το αλλαξεις?
Ολα ειναι θεμα συνηθειας τελικα