Street Triple Rizoma Mirrors

Re: Street Triple Rizoma Mirrors  

  Από: triplepower στις 25/02/2010 3:13 μμ.

Ωχ...λες να παει τσάμπα το 20αρικο???τεσπα,θα δουμε....θα βαλω φωτο μολις τουσ βαλω στη μηχανη

Re: Street Triple Rizoma Mirrors  

  Από: Aris. στις 25/02/2010 6:21 μμ.

Kαθρεπτες ειναι ... ηρεμισε.
Με τον ενα ή με τον αλλο τροπο θα μπουνε .
Απλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι επιμενεις να ΜΗ βαζεις λινκς απο τα προϊοντα που αναφερεις !


Υ.Γ. 20αρικο ειπες ?? σαν πολυ φθηνοι δεν ειναι ? Πλαστικοι ειναι ?
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Street Triple Rizoma Mirrors  

  Από: triplepower στις 25/02/2010 7:30 μμ.

Τα δειχνω μια κ καλη φορεμενα ρε Αρη
οριστε για τους ανταπτορες (μαυροι):
http://www.carpimoto.com/content/prod/l_EN/s_0_/pr_22251_Rizoma_mirror_adapter_to_fit_Rizoma_mirror_on_a_naked_bike_color_Black_1_piece.htm
οι καθρεφτες:http://www.carpimoto.com/product/Lang_EN/Chan_0/Brand_0/Bike_0/Firm_0/Prod_32421.htm
και τα αντιβαρα:http://www.carpimoto.com/product/Lang_EN/Chan_X/Prod_28969.htm ασημι βεβαια....

Re: Street Triple Rizoma Mirrors  

  Από: Aris. στις 26/02/2010 1:16 πμ.

α ,rizoma ειναι ορε , νομισα caprimoto ηταν η μαρκα , ιδιοι με αυτους που εχω ειναι με διαφορετικο μπρατσο.
Καλο θα ηταν να βαλεις τους αποστατες αμα θες να βλεπεις και λιγο αν και δεν μ'αρεσουν καθολου.
Αυτοι οι καθρεπτες ειναι πιο καλοι για να τους βλεπεις παρα για ... να βλεπεις ..

Εγω τους εβαλα επειδη δεν γουσταρα σε ομαδικες βολτες να καθομαι τελευταιος μιας και χωρις καθρεπτες .. δεν λεει να εισαι μπροστα.... Το'χω που το'χω naked , εχω που εχω φιαξει σβερκο διπλασιο... αμα ειναι να γυρναω και το κεφαλι πισω καθε τρεις και λιγο ... θα εβγαινα Hulk στο τελος
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Street Triple Rizoma Mirrors  

  Από: Aris. στις 26/02/2010 1:28 πμ.

Eπισεις αναρωτιεμαι γιατι δεν τους πηρες απο διπλα σου και εφτασες Ιταλια ...

http://www.moto-outlet.gr/

http://www.moto-outlet.gr/Rizoma-Circui ... -3110.html

http://www.moto-outlet.gr/Handlebar-Cap ... 506-1.html

Ιδιες τιμες , διπλα σου , χωρις μεταφορικα.
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Street Triple Rizoma Mirrors  

  Από: triplepower στις 26/02/2010 11:23 πμ.

Δεν ειναι ίδιες.με τα μεταφορικα ίσως πατσιζουν.....τα ελληνικα φημολογείται οτι εχουν ενα προβλημα με την διαθεσιμότητα και μπορει να σ αργησουν απο πολυ εως παρα πολυ τα πραγματα σου.Ενω απο εξω τοσα πραγματα π εχω παραγγειλει μεχρι κ απο Αυστραλία ή Αμερικη το πολύ σε 5 μερες τα είχα.Θα δω τωρα κ τους Ιταλους μιας κ 1η φορα παραγγελνω απο αυτο το site.

Re: Street Triple Rizoma Mirrors  

  Από: Aris. στις 26/02/2010 4:12 μμ.

riplepower"Δεν ειναι ίδιες.με τα μεταφορικα ίσως πατσιζουν....."


Πατσιζουν και με το παραπανω ...


riplepower"...προβλημα με την διαθεσιμότητα ..."

riplepower"Ενω απο εξω ...το πολύ σε 5 μερες "


Ησουν παρα πολυ τυχερος ως τωρα. Δεν εχεις δει ακομα την κακη πλευρα του inet shopping απο 3ες χωρες εκτος EU... και δεν μιλαω μονο για καθυστεριση 2μηνων και βαλε ...
Να σου φερω ενα παραδειγμα με παραγγελεια ενα σετ πιστολιου τατουαζ απο το Honk Kong που ολα βαιναν καλως μεχρι που τους απαγορευτηκε η εισοδος στην Ελλαδα επειδη τα χρωματα που ειχε το σετ δεν ειχαν "CE".
Προφανως θα τα χαρει και αυτα ο τελωνιακος ,οπως και τα δικα μου γκριπ-αντιβαρα αλλωστε
Επισεις...
Αν καποιος εχει περισσοτερες πιθανοτητες να εχει stock στην προκειμενη περιπτωση ειναι το μοτο αουτλετ μιας που εχει και μαγαζι , τα περισσοτερα site - online shops συνηθως ειναι ενας Η/Υ ολος και ολος, ουτε καν μια αποθηκη.
Μεσαζοντες , αραχτοι στο σπιτι τους , μπροστα στο pc.
Αντιθετως τα ιδια γκριπ/αντιβαρα τα ξαναματαπαρηγγειλα -απο το αουτλετ στην ιδια τιμη με λιγοτερα μεταφορικα- την Δευτερα το μεσημερι και τα παρελαβα τεταρτη πρωι.

Οσων αφορα τους Ιταλους ... εκει να δεις χαλια ... που μου ειχε τραβηξει το 100αρικο καλα καλα απο την πιστωτικη και μετα απο παρεξηγηση στο τι ακριβως ηθελα να παραγγειλω ..ειχα βρεθει για μια εβδομαδα με -100 ευρο και η παραγγελεια ακομα να μην εχει κατοχυρωθει και ο Ιταλος απο την αντιπερα οχθη να μου λεει "io nο capito"

Εκει να δεις τσατιλες ..
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Street Triple Rizoma Mirrors  

  Από: triplepower στις 26/02/2010 4:40 μμ.

Ε,τι να κανουμε στη χωρα που ζουμε!...η αγορα στο θέμα μηχανής πιστευω είναι πολυ πισω.Οι τιμές είναι πολυ τσουχτερες και οι επιλογες λιγες.ενα απλο παραδειγμα τα κρανη.ενα Agv που εχω εδω δεν το εβρισκα κάτω απο 520ε!μονο ένας μου είπε θα το αφησω για σενα 450.....το πήρα απο γερμανια 260 μαζι με τα πηγαινε/ελα!

Re: Street Triple Rizoma Mirrors  

  Από: Aris. στις 26/02/2010 7:04 μμ.

Ναι αλλα επραξες σωστα
Ψαχτηκες πρωτα στην Ελληνικη αγορα και αφου ειδες οτι οι τιμες ειναι ...φευγα ... κατεληξες στο ιντερνετ
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Street Triple Rizoma Mirrors  

  Από: triplepower στις 02/03/2010 4:15 μμ.

Ετοιμα τα <<ειδωλα>> και τα αντιβαρα!Ηρθαν χθες κ τα εβαλα σημερα το πρωι.οι φωτο ειναι απο κιν. περισσοτερες σε λιγο...

Re: Street Triple Rizoma Mirrors  

  Από: Aris. στις 02/03/2010 4:40 μμ.

Ελεος ! Κοντευουν να μου βγαλουν το ματι αυτες οι μανετες !!!!



Μεγιες
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Street Triple Rizoma Mirrors  

  Από: triplepower στις 02/03/2010 4:55 μμ.

Ελα ρε συ...μν με μπριζωνεις!εχω φυλαξει μερικα λεφτα για να φυγω ενα διήμερο με την κοπελα μου.μν με κανεις να τα ρίξω κ αυτα στη μηχανη!!.......οντως ρε γμτ.δειχνουν αρκετα μεγαλες τωρα.πριν δν φαινοταν ετσι....