Τιμονι για Tiger 1050

Re: Τιμονι για Tiger 1050  

  Από: guraki στις 08/04/2011 11:28 πμ.

TheFace"
guraki"Εγω εβαλα τα παντα σε Rizoma τιμονι καβαλετα δοχεια κλπ κλπ απο http://www.motoraid.gr σε παααααααρα πολυ καλες τιμες!!!!! "


Με τις μανετες τι εκανες?

Ρωταω γιατι τα εβαλα κι εγω ολα rizoma, εκτος απο τις μανετες που δεν ξερω ποιες κανουν για το tiger???

HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP!!!"

Μανετες αφησα τις μαμα προς το παρον!Αλλαξα και το τιμονι της Rizoma με το φατμπαρ που βγαζει η μαμα Τ για το Tiger και ειδα μεγαλη διαφορα παντως...Και σε υψος και σε γωνιες και σε ανοιγμα και γενικα σε θεση οδηγησης.Πολυ καλυτερο το μαμα φατμπαρ πληροφοριακα...

Re: Τιμονι για Tiger 1050  

  Από: xaotikos στις 14/12/2011 9:39 μμ.

Δεν ανοίγω άλλο thread για να είναι μαζεμένες οι πληροφορίες.
Μετά από τόσο καιρό, αρκετοί θα έχετε αλλάξει τιμόνια, θα έχετε κάνει σωστές ή λάθος αγορές.
Δεν γράφετε τι πήρατε, αν έχετε διαστάσεις (φαρδύτερο/στενότερο) αν έχετε χούφτες κλπ?

Έψαξα αρκετά στο forum αλλά σαφείς πληροφορίες δεν βρήκα.

Για παράδειγμα, εγώ έχω μαμά τιμόνι με μαμά χούφτες και λέω να πάρω fatbat της T για να βάλω πάνω τα ίδια αντίβαρα και χούφτες. Άλλη εταιρία βγάζει fatbar που να του βάζεις χούφτες και αντίβαρα?

Επίσης, υπάρχει άλλη μάρκα πέρα από T που να έχει fatbar στο ίδιο ή μεγαλύτερο πλάτος?

Re: Τιμονι για Tiger 1050  

  Από: maddog στις 14/12/2011 9:51 μμ.

Καλησπερα.εγω φοραω τιμονι fatbar της lsl με μαμα χουφτες και αντιβαρα.εχει αλαξει αρκετα η θεση οδηγησης.διαστασεις ακριβεις δεν γνωριζω απο το ανοιγμα του τιμονιου παντος ειναι αρκετα πιο ανοιχτο σε σχεση με το μαμα.αν επιλεξεις lsl να αποφηγεις το χρυσο χρωμα γιατι μετα απο λιγο καιρο θα κοψει το χρωμα. εγω παντος σου προτεινω της triumph.