τελικό για TIGER 1050

Re: τελικό για TIGER 1050  

  Από: coot στις 27/07/2009 12:20 μμ.

alki_viades"κι ενα κονιορτοποιημενο "

[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: τελικό για TIGER 1050  

  Από: spyro στις 27/07/2009 4:19 μμ.

alki_viades"Τελικα το εβαλα το suono low mount, τις πρωτες μερες αφησα την ταπα την street legal κι ολα οκ, μετα εβαλα την racing με αποτελεσμα ενοχλητικα περισσοτερο θορυβο κι ενα κονιορτοποιημενο δεξι φλασακι

Θα επιστρεψω στην street legal, ετσι κι αλλιως αισθητη διαφορα στις επιδοσεις δεν ειδα και δεν παθαινει και τιποτα το φλας."



σαμάρια (υφασμάτινα) πως το βλέπεις, παίρνει?

Re: τελικό για TIGER 1050  

  Από: alki_viades στις 28/07/2009 12:13 μμ.

Οπως στη φωτο ερχεται, φανταζομαι ειναι πιθανο αλα μονο μια δοκιμη θα σε πεισει...

Re: τελικό για TIGER 1050  

  Από: aimiliosbmw στις 03/09/2009 12:37 πμ.

Εγω τελιωσα υστερα απο πολυ ψαξιμο...remus hexacone titanium carbon

Re: τελικό για TIGER 1050  

  Από: Τασος στις 04/11/2009 3:54 μμ.

καλη η mivv ρε παιδια σε αποδοση ηχο κτλ αλλα αυτο που ειδα εγω ειναι οτι τα λαστιχα που εχει αμα παρα ζεσταθουν φευγουν απο τη θεση τους κ η εξατμ κουναει μετα.

Re: τελικό για TIGER 1050  

  Από: tamis στις 02/01/2010 1:21 μμ.

ρε παιδια εχω τις πλαινές βαλίτσες της givi με τα καγκελακια της givi στον Τίγρη μου και θέλω να αλλάξω την εξάτμηση με προτίμηση αυτή της ZARD που μου αρεσε οπτικά περισσότερο. το θέμα μου είναι το εξής δεν θέλω low mount αλλα την high mount στην θέση της μαμάς εξάτμισης... ξέρει κανείς αν από θέμα διαστάσεων χωράει ή αν θα ενοχλούν τα κάγκελα των βαλιτσών? μεχρι και στην αντιπρωσοπεία της GIVI στην Ιταλία εστειλα αλλα καμία απάντηση...
White Tiger on the road...

Re: τελικό για TIGER 1050  

  Από: doohan στις 02/01/2010 1:32 μμ.

............
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:41, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: τελικό για TIGER 1050  

  Από: triplepower στις 03/01/2010 12:51 πμ.

remus!!!αλλα όχι σαν αυτη π έδειξε το παιδι απο πάνω....πριν λίγο καιρο ειδα εναν τιγρη εδω στη Πατρα με μια remus π εμοιάζε σαν τις κοντες για το street triple....φοβερος ηχος!!!

Re: τελικό για TIGER 1050  

  Από: tamis στις 03/01/2010 1:01 πμ.

πωωω αυτο ουτε καν που περασε απο το μυαλο μου... τωρα θα παρω και την κεντρικη της ιδιας εταιριας... αλλα να λιώσουν τα πλαστικα απο την κεντρικη δε περασε απο την σκεψη μου... οποτε για να ειμαι σιγουρος πρεπει να βαλω την χαμηλη δυστηχως... αλλουμινιο... δε ξερω θελω να φυγω αλπεις το καλοκαιρακι και δε ρισκαρω να λιωση τιποτα πανω στις βουνοκορφες... με την χαμηλη καιγεται το φλασακι και με την ψηλη τη βαση... αυτο δεν ειναι κατασταση...αχχχχ φαζερακι μου...

και τωρα τι? λες να λιωσει ακόμα και με το σιγαστήρα πανω η βαση της βαλίτσας? ? ? ?
White Tiger on the road...

Re: τελικό για TIGER 1050  

  Από: johnygalan στις 03/01/2010 10:06 μμ.

amis"πωωω αυτο ουτε καν που περασε απο το μυαλο μου... τωρα θα παρω και την κεντρικη της ιδιας εταιριας... αλλα να λιώσουν τα πλαστικα απο την κεντρικη δε περασε απο την σκεψη μου... οποτε για να ειμαι σιγουρος πρεπει να βαλω την χαμηλη δυστηχως... αλλουμινιο... δε ξερω θελω να φυγω αλπεις το καλοκαιρακι και δε ρισκαρω να λιωση τιποτα πανω στις βουνοκορφες... με την χαμηλη καιγεται το φλασακι και με την ψηλη τη βαση... αυτο δεν ειναι κατασταση...αχχχχ φαζερακι μου...

και τωρα τι? λες να λιωσει ακόμα και με το σιγαστήρα πανω η βαση της βαλίτσας? ? ? ? "

Για χαμηλή δοκίμασε κάτι άλλο εκτός zard οπώς mivv ή remus που φοράνε και οι πιο πολλοί, εγω πάντως με την remus κανένα πρόβλημα με φλας-σαμάρια-βαλίτσα
Τώρα για ψηλή δεν ξέρω οτι σου είπε ο Πέτρος, υπάρχει πάντως arrow και leovince που είναι και πολύ οικονομική απο ebay
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"