ΜΠΑΚΣΤΕΡ ΓΙΑ SPRINT ST 1050 05 CASPIAN BLUE

ΜΠΑΚΣΤΕΡ ΓΙΑ SPRINT ST 1050 05 CASPIAN BLUE  

  Από: petros στις 04/12/2009 8:27 μμ.

ΨΑΧΝΩ ΜΠΑΚΣΤΕΡ ΓΙΑ ΤΟ SPRINT ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΥΘΕΝΑ,ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΟ

MOTORAID, ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ Η ΓΑΛΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ,ΕΨΑΞΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ

ΕΥΡΩΠΗ,ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΡΩΤΗΣΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΣΣΑΡΗ ΤΙΠΟΤΑ ΚΙ ΕΚΕΙ,ΡΩΤΗΣΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΕΣ

ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΤΕΛΕΙΩΣ.ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ,ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ

ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ?

Re: ΜΠΑΚΣΤΕΡ ΓΙΑ SPRINT ST 1050 05 CASPIAN BLUE  

  Από: Aris. στις 04/12/2009 8:56 μμ.

Αν δεν βρεις τελικα , εχεις χρονο , χρημα και διαθεση ,μπορεις να πας σε εναν ταπετσερη ή ακομα καλυτερα σε κατι τυπαδες που φιαχνουν συνηθως δερματινα παπουτσια για ατομα με ειδικες αναγκες . Ειμαι σιγουρος πως κανουν φοβερη , ποιοτικη δουλεια (δερμα απο εξω -χνουδακι απο μεσα , να μη γρατσουνιεται και το ντεποζιτο)
θα σου βαλουν και τα απαραιτητα λουρακια για να το δενεις και θα εισαι φινος !
Απλα θελει χρονο γιατι θελει να εχεις το μηχανακι εκει για να το προβαρεις, σε ποσα κομματια να το φιαξει , που θες να ειναι οι ραφες .. τι χρωμα ... που να εχει "μαξιλαρακια" ... μπλα μπλα μπλα...

Σε βλεπω σκασμενο δηλαδη .... γι'αυτο .....
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: ΜΠΑΚΣΤΕΡ ΓΙΑ SPRINT ST 1050 05 CASPIAN BLUE  

  Από: vassat στις 05/12/2009 1:20 μμ.

Μπορώ να ρωτήσω γιατί Bagster; Κάνω την ερώτηση έχοντας χρησιμοποιήσει τόσο το Bagster της Bagster, όσο και αυτό που προτείνει η Triumph. Θεωρώ ότι το δεύτερο είναι πολύ καλύτερο από άποψη πρακτικότητας, εφαρμογής, στο κατά πόσον εμποδίζει το τιμόνι, στην ασφάλιση του tank bag, και στο ίδιο το tank bag.
Βεβαίως είναι ακριβότερο και μαύρο. Τώρα αν το θέμα είναι το χρώμα ενδεχομένως να βάφεται.
ΒΣ