λαστιχα power pure

λαστιχα power pure  

  Από: Τασος στις 08/08/2011 9:25 μμ.

τα εχει βαλει κανεις σε tiger;;; κ πια η γνωμη του;; ο λαστιχας μου λεει οτι ειναι η καλυτερη επιλογη αυτην την στιγμη!!!

Re: λαστιχα power pure  

  Από: dimchrist στις 09/08/2011 2:23 πμ.

Δεν ξέρω αν είναι το καλύτερο πάντως λίγοι το φοράνε. Οι περισσότεροι κοιτάνε άλλες εταιρείες.
Για Tiger δες εδώ
l-tiger-1050-t209-60.html?hilit=power%20pure#p30109
Όταν λες η καλύτερη επιλογή, για τι χρήση μιλάς?

Triple Way

Re: λαστιχα power pure  

  Από: Τασος στις 09/08/2011 9:51 μμ.

Σε γενικες γραμες το μηχανακι το κυκλφορω μονο για διασκεδαση δεν το εχω σαν <<μεταφορικο>> οποτε η θα βρισκεται σε κανα επαρχιακο η σε κανα ταξιδι η θα κυνηγα κανεναν στα φαναρια!!! δεν φερομαι κ με το γαντι στα λαστιχα μου ιδιαιτερα στο πισω! τα BT 016 εχω τωρα χωρις κανενα προβλημα αλλα νομιζω οτι θφειρονται γρηγορα

Re: λαστιχα power pure  

  Από: dimchrist στις 10/08/2011 11:54 πμ.

Πάντως κοιτάς μοντέλα που δεν πολυφοριούνται/προτιμούνται σε Τίγρη (Power Pure, BT-16). Όχι ότι δεν είναι καλές περιπτώσεις...
Απαντήσεις μην περιμένεις πολλές για το συγκεκριμένο λάστιχο (Power Pure) ειδικά στα μέσα Αυγούστου που οι περισσότεροι λείπουν.
Στο εξωτερικό έχουν πολύ καλές κριτικές όμως έχουν άλλους δρόμους και οι περισσότεροι τα φοράνε σε supersport μηχανάκια. Από την άλλη όσους έχω βρει που τα έχουν δοκιμάσει, δεν έχουν ενθουσιαστεί (ούτε κρύο ουτε ζέστη) και μάλλον δε θα τα ξαναέβαζαν.
Αν τελικώς καταλήξεις σε αυτά μακάρι να σου ταιριάξουν και σε σένα αλλά και στον Τίγρη.

Triple Way

Re: λαστιχα power pure  

  Από: Τασος στις 10/08/2011 7:17 μμ.

ευχαριστω νεαρε για τον χρονο σου! θα δω τη θα κανω ενα ζευγαρι λαστιχα ειναι στην τελικη!