Χαιρετω απο τη Κυπρο

Re: Χαιρετω απο τη Κυπρο  

  Από: giannis andreou στις 16/06/2012 4:24 μμ.

foum"
admin"καλώς τον και με το καλό να το πάρεις(ψάξε για δεξιοτίμονο )"


και αυτοματο κιβωτιο σκεφτομαι "


Καλησπέρα κ καλωσόρησες..!
Πάντως μεταξύ αστείου κ σοβαρού στην Κυπριακή άδεια κυκλοφορίας (κοτσάνι),που έβγαλα,αναγράφεται:Τιμόνι στη μέση.
Το καλύτερο ταξίδι είναι η ίδια η ζωή!Απολαμβάνεις τη διαδρομή χωρίς να σ΄ενδιαφέρει ο προορισμός...!

Re: Χαιρετω απο τη Κυπρο  

  Από: giannis andreou στις 16/06/2012 4:45 μμ.

Glober"Δεν ξέρω αν είχε βρεί τελικά λύση ο Γιάννης:

texniki-upostiri-triumph-stin-t3223.html

Ίσως αν προσπαθούσες να επικοινωνήσεις μαζί του να σου έδινε κάποια καλή ιδέα στο θέμα τεχνική υποστήριξη..."


Τα service ρουτίνας τα κάνω μόνος μου κ για τα δύσκολα μετά απο έρευνα, εμπιστεύομαι τον Νίκο Χρίστου Φιλελλήνων 16 Αγιος Ανδρέας 1100 Λευκωσία.Τηλ.00357 22778090.Οσο για ανταλλακτικά,ας είναι καλά το internet..!
Το καλύτερο ταξίδι είναι η ίδια η ζωή!Απολαμβάνεις τη διαδρομή χωρίς να σ΄ενδιαφέρει ο προορισμός...!

Re: Χαιρετω απο τη Κυπρο  

  Από: foumo στις 17/06/2012 12:06 πμ.

giannis andre"
Glober"Δεν ξέρω αν είχε βρεί τελικά λύση ο Γιάννης:

texniki-upostiri-triumph-stin-t3223.html

Ίσως αν προσπαθούσες να επικοινωνήσεις μαζί του να σου έδινε κάποια καλή ιδέα στο θέμα τεχνική υποστήριξη..."


Τα service ρουτίνας τα κάνω μόνος μου κ για τα δύσκολα μετά απο έρευνα, εμπιστεύομαι τον Νίκο Χρίστου Φιλελλήνων 16 Αγιος Ανδρέας 1100 Λευκωσία.Τηλ.00357 22778090.Οσο για ανταλλακτικά,ας είναι καλά το internet..!"


Γιαννη ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες, ειναι πολυ σημαντικο να υπαρχει μια αξιοπιστη επιλογη για σερβις