καλως σας βρηκα

Re: καλως σας βρηκα  

  Από: dimchrist στις 10/04/2014 10:05 πμ.

hankar"Ευχαριστω για τις απαντήσεις σας ηταν πολυ χρήσιμες,αν δεν σας κανει κόπο μπορείτε να μου απαντήσετε πόσο ειναι το κόστος μιας βλάβης στα πιστόνια σε μηχανή εκτός εγγύησης;;"

Περίπου 1.200-1.500 ευρώ αλλά αν είσαι κοντά στην εγγύηση θα σε καλύψουν (αρκεί να το κυνηγήσεις) ή το μεγαλύτερο μέρος του. Υπάρχουν αρκετές περιπτώσεις αν διαβάσεις παλιότερα ποστ που καλύφθηκαν.

Triple Way

Re: καλως σας βρηκα  

  Από: thankar στις 10/04/2014 12:53 μμ.

Καλημέρα στην παρέα η απόφαση για τη μελλοντική μου αγορα πάρθηκε και ειναι το versys 650 οι λόγοι αυτής της απόφασης ειναι 1ον) η μικρή εμπειρία που έχω σε μηχανές οπότε η μετάβαση απο σκούτερ σε 1000αρα θα ηταν υπερβολή 2ον η χρήση κατα μεγάλο ποσοστό θα γίνεται σε αστικό περιβάλλον , 3ον το κόστος του καυσίμου και της γενικότερης συντήρησης και 4ον οι γνώμες οι δικές σας και γνωστών μου με εμπειρία σε μηχανές

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για τις συμβουλές σας και μακάρι στο μέλλον να μπορέσω να αποκτήσω το tiger που πραγματικά ειναι κορυφαία μηχανή

Re: καλως σας βρηκα  

  Από: Tigris3 στις 10/04/2014 8:10 μμ.

Με το καλό να το πάρεις το μοτόρι!!
Και επί την ευκαιρία, διάβασα σήμερα ότι η Kawasaki έβγαλε προσφορά τα Versys 650 (μοντέλα 2012-13) με τιμές 7000€ το απλό και 7700€ με ABS.