Γεια και πάλι!

Γεια και πάλι!  

  Από: Douglas στις 16/11/2009 7:02 μμ.

Γεια σε όλους.Στο φόρουμ έχω ήδη συμμετοχή από καιρό αφού ήμουν κάτοχος ενός speed triple του 2005.Εδώ και κανα εξάμηνο το είχα πουλήσει αφού προβλημα στα γόνατα καθιστούσε απαγορευτική την θέση οδήγησης και έπρεπε να στραφώ σε κάτι πιο άνετο.Όταν πούλησα λοιπόν το εργαλείο έψαχνα κάτι σε tiger αλλά την περίοδο που έψαχνα δεν έκατσε κάτι οπότε πήρα ένα Βαραντέρο.Πολύ καλό μηχανάκι,αλλά κάτι έλειπε,δεν ήταν η φάση που περιμένεις πως και πως την επομένη να το καβαλήσεις,δεν μου έβγαζε τέτοιο συναίσθημα με τίποτα. Με το που προέκυψε λοιπόν πιθανή τράμπα με tiger,έστω το παλιό μοντέλο του 2000(885cc) δεν το πολυσκέφτηκα και η δουλειά έγινε.Τώρα όχι μόνο ανυπομονώ πότε θα ξανακάνω την τσάρκα μου,γουστάρω και μόνο που το βάζω μπρος και ακούω τον τρικύλινδρο να δουλεύει στο ρελαντί μέχρι να ζεσταθεί.Αυτά από μένα και καλώς σας ΞΑΝΑβρήκα.

Re: Γεια και πάλι!  

  Από: nfot στις 16/11/2009 8:10 μμ.

Εχεις κολλησει την Triumphιωση για τα καλα

Καλως ξανα ματα ηρθες λοιπον.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Γεια και πάλι!  

  Από: grgasteus στις 16/11/2009 9:04 μμ.

welcome back !!!
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: Γεια και πάλι!  

  Από: ATN PANOS στις 16/11/2009 10:17 μμ.

μου θυμιζεις τον την παραβολη του ασωτου

welcome back
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Γεια και πάλι!  

  Από: chris34 στις 17/11/2009 7:34 πμ.

Καλως ηρθες και παλι.
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Γεια και πάλι!  

  Από: Piki στις 17/11/2009 7:44 μμ.

Τι να πω. "Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού", αλλά αφού το θες τόσο πολύ... ξανά καλωσόρισες!
όποιος φυλάει τα ρούχα του και έχει τα μισά,
να προσέχει χρειάζεται διπλά!

Re: Γεια και πάλι!  

  Από: Natassa_triple στις 18/11/2009 1:47 πμ.

καλώς όρισες κ καλοτάξιδο