meeting: Κυριακή 23-11

Re: meeting: Κυριακή 23-11  

  Από: spyro στις 24/11/2008 1:07 μμ.

Εγώ παρακολουθούσα τις προγνώσεις για τον καιρό όλη την εβδομάδα και δεν υποσχόμουν τίποτα για να μην εκτεθώ

Re: meeting: Κυριακή 23-11  

  Από: Tigerakias στις 24/11/2008 11:30 μμ.

Sorry kai apo mena....
kolokairos!!!!

Re: meeting: Κυριακή 23-11  

  Από: Polymhxanos στις 24/11/2008 11:45 μμ.

Τελικά πλην Ελένης και coot... Ποιός πήγε;
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: meeting: Κυριακή 23-11  

  Από: Case στις 25/11/2008 12:14 μμ.

Μαζευτίκαμε 8 ατομα. Μια χαρα ήταν.
Recipe for happiness.
1. Lean it.
2. Twist it.
3. Love it.
4. Repeat.

Re: meeting: Κυριακή 23-11  

  Από: coot στις 25/11/2008 1:43 μμ.

Polymhxanos"Τελικά πλην Ελένης και coot... Ποιός πήγε; "

πηγε ο coot και η ελένη
και δύο ολόκληρα triumph!
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: meeting: Κυριακή 23-11  

  Από: dimchrist στις 25/11/2008 3:44 μμ.

c"
...και δύο ολόκληρα triumph! "


Το κόκκινο Sprint 1050 του Dennis & το δικό μου Daytona 675 (από Παπάγου παρακαλώ) ήταν τα μάχιμα εργαλεία.


Υ.Γ. αλλά να μην έρθει ούτε ένας Πειραιώτης???

Triple Way

Re: meeting: Κυριακή 23-11  

  Από: HelenKoR στις 25/11/2008 4:57 μμ.

c"
και δύο ολόκληρα triumph! "


και ενα σκουτερ 50 κυβικων
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: meeting: Κυριακή 23-11  

  Από: Polymhxanos στις 25/11/2008 5:22 μμ.

dimchris"αλλά να μην έρθει ούτε ένας Πειραιώτης??? "


Είναι που διαρρήγνυαν τα ιμάτιά τους από παράπονο και κλάμα για το άδικο , που δεν κανονίζουμε συνάντηση στην πόλη τους (που ως γνωστόν, το Μονακό σε σύγκριση φαντάζει καταυλισμός γύφτων)


1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: meeting: Κυριακή 23-11  

  Από: chris34 στις 25/11/2008 6:21 μμ.

Polymhxanos"
dimchris"αλλά να μην έρθει ούτε ένας Πειραιώτης??? "


Είναι που διαρρήγνυαν τα ιμάτιά τους από παράπονο και κλάμα για το άδικο , που δεν κανονίζουμε συνάντηση στην πόλη τους (που ως γνωστόν, το Μονακό σε σύγκριση φαντάζει καταυλισμός γύφτων)


"



re si polymhxane......min xineis pliges!!!esi me vroxi tha evgazes tin mhxani sou exw?giati ginese kyra katina twra??mallon mou fenete sta meri sou.....oloi to idio eiste!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: meeting: Κυριακή 23-11  

  Από: chris34 στις 25/11/2008 6:25 μμ.

[quote="chris34":3kaci7o0]
Polymhxanos"
dimchris"αλλά να μην έρθει ούτε ένας Πειραιώτης??? "


Είναι που διαρρήγνυαν τα ιμάτιά τους από παράπονο και κλάμα για το άδικο , που δεν κανονίζουμε συνάντηση στην πόλη τους (που ως γνωστόν, το Μονακό σε σύγκριση φαντάζει καταυλισμός γύφτων)


"



re si polymhxane......min xineis pliges!!!esi me vroxi tha evgazes tin mhxani sou exw?giati ginese kyra katina twra??mallon mou fenete sta meri sou.....oloi to idio eiste!! [/quote:3kaci7o0]

Kai sto katw katw re pedia giati ta exete valei me ton peiraia(dimchrist)?opoios goustarei erxete!twra an me tin vroxi kanete tous mages den xerw ti na pw!tin mixani mou pantos me vroxi den tin vgazw me tipota exw!allo na me piasei ston dromo kai allo na vrexei kai na sikotho na parw tous dromous!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: meeting: Κυριακή 23-11  

  Από: HelenKoR στις 25/11/2008 8:16 μμ.

Καταληξαμε παλι στο ιδιο θεμα ...

Το πως και πότε χρησιμοποιεί ο καθε ενας την μοτοσυκλέτα του ειναι καθαρά προσωπικό του θεμα .
Δεν θα μου πει κανεις γιατι πηγαινω μονο με 70 km/h ( ) αλλά ουτε να κουβαληθω στον ελευθερο μου χρονο μεχρι την ακρη της Αττικης για να δω αν κουνιούνται οι βαρκες (αυτο θα το κανω στην δουλεια μου , Τι σόι ναυπηγός θα γίνω ? )

Αν θελω και Αν εχω ορεξη και Αν δεν εχω αλλες υποχρεώσεις θα παω στις βολτες που κανουμε εδω στο forum .

Εγω κανονιζω συναντήσεις γιατι μ'αρεσει που γνωριζω καινουρια πρόσωπα και χαιρομαι να βλεπω ξανα οσους εχω ηδη γνωρισει . Επειδη ομως τα μελη του forum οπως θα εχετε προσέξει και μονοι σας ειναι απο διάφορες περιοχες της Ελλαδας (και συγκεκριμένα για το προβλημα μας απο ολη την Αττικη) προσπαθώ λοιπον να προτείνω μερη οπου ειναι βολικά -αν οχι για ολους- τουλάχιστον για τους περισσότερους .
Ξέρουμε πολυ καλα οτι προς το παρον εγω ειμαι αυτη που βρίσκετε στην δυσκολότερη θεση απο αποψη χιλιομέτρων και κυβικών .

Σας παρακαλώ ,αφου βλέπετε οτι υπαρχουν αντιδράσεις για τα μέρη καταγωγής των μελων , δεν θα ηθελα να επαναληφθεί το ιδιο σκηνικό . Ειναι το δευτερο (2) topic που κλειδώνουμε για τον ιδιο λογο .
Επίσης σας παρακαλω να μην σχολιαστούν ξανα τα μερη που επιλέγονται για τις διαφορες συναντήσεις . Είστε σε θεση να κρίνετε απο μονοι σας αν σας εξυπηρετεί η περιοχη ή οχι για να ερθετε κι εσεις μαζι .
Σεβαστείτε το γεγονός οτι δεν μένουμε ολοι στο ιδιο προάστιο . Το προβλημα ισως να μην το εχετε αντιληφθεί δεν ειναι μονο η τοποθεσία αλλά και η ωρα [γιατι κάποιοι δουλεύουν ακομα και αργα το βραδυ (δεν εργάζονται ολοι 8-16) ή εχουν οικογενεια ] .

Αλήθεια σας το λεω , καθε φορα προσπαθω να συμβιβάσω τα ασυμβίβαστα(χρονο και τοπο) για να μπορεσουν να ερθουν οσο περισσότεροι μπορούν . Αλλά δεν με βοηθάτε ... αντιθέτως με στενοχωρείτε

Αυτα εχω να πω . Το θεμα το κλειδώνω .

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.