2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: vagtyrp στις 12/10/2009 8:33 πμ.

.....υπήρξε και ένα τεράστιο debate...πιο 675 ήταν πιο όμαρφο του ....θορυβώδη συγκάτοικού μου νίκου από το βόλο το κόκκινο ή του κώστα το μπλέ.....
....εγώ πάντως διάλεξα το κίτρινι του φίλου παναγιώτη το 650......πάνοοοοοοοο....θα μου το αφήσεις τώρα που θα πάς φαντάρος να στο προσέχω μη μείνει από μπαταρία;

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: dinos66 στις 12/10/2009 10:41 πμ.

Για να τελειώνουμε, το μπλέ του pik είναι όντως πολύ πιο εντυπωσιακό αλλά το κόκκινο toy nik είναι και αυτό με την σειρά του πολύ κλασικό. Το μπλέ είναι σαν να βλέπεις Ferrari σε άλλο χρώμα. Σε ότι και να την πάρεις καλή θα είναι. Κακά τα ψέμματα, το daytona (παλιό ή καινούργιο) είναι από τα πιο όμορφα μηχανάκια της αγοράς. Όχι σαν το δικό μου, αλλά το παλεύουν.

Τώρα για το ξενοδοχείο. Πόσο κάτσαμε μέσα ρε παίδες; Εννοώ το ζήσαμε, γιατί τις υπόλοιπες ώρες είμασταν νεκροί στο χάραμα από το ποτό ή τα 400 κιλά φαι που κατεβάσαμε ο καθένας. (Εκτός από τον Piki φυσικά γιατί ένας οδηγός αγώνων πρέπει πάντα να διατηρεί τη σιλουέτα του!!!χεχεχε) Ήταν τσάμπα, αρκετά καθαρό (το δικό μας δωμάτιο τουλάχιστον) και δεν είχε κατσαρίδες, πόντικες, κτλπ. Το μόνο πραγματικό κακό ήταν η ηχομόνωση και αυτό το διαπιστώσαμε μονάχα το τελευταίο βράδυ. Δικιά μου εντύπωση είναι ότι για τα λεφτά του ήταν πολύ καλό.

Όσο για την εκδρομή πρέπει να πω ότι κάθε χρόνο και καλύτερα. Άμα δε, καταφέρουμε να βρούμε τον προδότη, και γίνουμε ακόμα περισσότεροι, πιστεύω ότι του χρόνου θα είναι ακόμα καλύτερα!!!

Τελικά το μόνο κακό ήταν το φαί. Δύο κιλά έβαλα σε δύο μέρες. Έλεος!!!
-----------------------------------------------------------------
-WHAT is your name?
-WHAT is your favorite color?
-WHAT is the air-speed velocity of an unladen swallow?
-----------------------------------------------------------------

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 12/10/2009 12:34 μμ.

ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.........ΚΑΤΑ 7 ΚΙΛΑ!!!!!!!
ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!!!!

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: Sprinter στις 12/10/2009 12:47 μμ.

Φαγατε τίποτα τελικά ή στην πείνα τη βγάλατε?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 12/10/2009 12:50 μμ.

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: Sprinter στις 12/10/2009 1:06 μμ.

Δεν εχω ρε τόσο μεγάλα αυτιά εγω ρε
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: Aris. στις 12/10/2009 1:11 μμ.

Γιωργο να φανταστω πως τις υπολοιπες φωτογραφιες τις μονταρεις ?

Λειπει αυτην η 'σχολικη' που ειμαστε ολοι μαζι εξω απο το ξενοδοχειο στο λιτοχωρο , αυτην με τις μηχανες παρατεταγμενες ,(τοσο κοπο καναμε να τις βαλουμε με σειρα και συγχρονως να μη κλεισουμε και τον δρομο, τοσο κουλομαριες που ειμαστε... ) ε και κανα 2 ακομα σιγουρα ...


Βγαλε στη φορα και καμμια απο τις "καλες" .... ξερεις εσυ .... (γκουχου γκουχου ....)


Μοναχοφάη !
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 12/10/2009 1:14 μμ.

ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΚΟΜΑ ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑΤΙ Η ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΗΞΙΜΟ

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: nfot στις 12/10/2009 1:29 μμ.

Ε οχι και οτι φαγαμε πολυ ρε παιδια ....
.
.
.
.
..
.
.
Φαγαμε παρα πολυ !!!

Βαγγελη τι εννοας οταν με αποκαλεις "θορυβωδη"; Δεν εχω αλλαξει εξατμιση στο Daytona !!! . Τωρα αμα ριχνω κανα σολαρισμα τη νυχτα...

Οσο για το πιο ομορφο Daytona, το κοκκινο 675 φυσικα, δε σηκωνει συζητηση
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: Γιωργος στις 12/10/2009 2:59 μμ.

Λοιπόν.... Επειδη ο φωτογράφος σχολιάζει αρνητικά οτι συνέχεια τρώγαμε και πίναμε θα σας δείξω ντοκουμέντα οτι δεν ήταν ακριβώς ετσι,,,,,,,

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: dinos66 στις 12/10/2009 3:08 μμ.

xaxaxaxa, ναι, ναι, μόλις φτάσαμε καθήσαμε στο ξενοδοχείο 5 λεπτά. Μετά άρχισε η κρεπάλη!!!!! Μα τη κτηνωδία!!!
-----------------------------------------------------------------
-WHAT is your name?
-WHAT is your favorite color?
-WHAT is the air-speed velocity of an unladen swallow?
-----------------------------------------------------------------

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: Γιωργος στις 12/10/2009 3:13 μμ.

κανεις , πολύ μεγάλο λάθος,,, καθίσαμε νηστικοί για πάνω από μια ώρα όταν φτάσαμε.
Ετσι για να βάζουμε τα πράγματα σε μια τάξη.

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: ATN PANOS στις 12/10/2009 3:55 μμ.

μπραβο παιδια.και του χρονου.

βαλτε μονο και καμια ετικετα να ξερουμε
ποιος ειναι ποιος
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: Theophilos στις 12/10/2009 4:39 μμ.

geia na doume ti exw.....
Opoios fovatai,... menei spiti kai koimatai!!!...

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: Theophilos στις 12/10/2009 4:44 μμ.

Opoios fovatai,... menei spiti kai koimatai!!!...