Σχόλια Calendar Eκδρομών 2013 Forum Triumph

Re: Σχόλια Calendar Eκδρομών 2013 Forum Triumph  

  Από: maddog στις 29/01/2013 9:48 μμ.

mmy"
kyrkyriakos"Καμιά εκδρομή βόρεια,προς Θράκη -΄Εβρο μεριά θα κανονίσουμε?"

"

Αντε οργανωθητε βορειοι......σας περιμενουμε προς τα πανωωωωωωωωωωωωω

Re: Σχόλια Calendar Eκδρομών 2013 Forum Triumph  

  Από: mveliss στις 28/02/2013 12:40 μμ.

Δυστυχώς δεν κατάφερα να πάρω τον "τιγρη" που σχεδίαζα και προς το παρόν έχω αναβάλλει το "upgrade" από transalp σε tiger. Έτσι, θέλω να ρωτήσω αν για να ακολουθήσεις μια εκδρομή πρέπει υποχρεωτικά να έχεις triumph, διαφορετικά η συμμετοχή δεν γίνεται δεκτή.

Re: Σχόλια Calendar Eκδρομών 2013 Forum Triumph  

  Από: Costas στις 28/02/2013 12:49 μμ.

Προφανώς και δε χρειάζεται να έχεις Triumph! Δε μαζευόμαστε για να μοστράρουμε τις μηχανές αλλά για να γνωριστούμε.

(Εδώ έχουμε και κάποιους που έρχονται με το 800αρι και μας κάνουν να ντρεπόμαστε, λες να μας πειράξει το transalp )



Υ.γ Επειδή κάποιοι μπορεί να μην ξέρουν, αυτό με το 800αρι είναι εσωτερικό αστείο γι αυτό δε χρειάζεται να σχολιάσετε

Re: Σχόλια Calendar Eκδρομών 2013 Forum Triumph  

  Από: Ecobill στις 28/02/2013 1:06 μμ.

Costas"Προφανώς και δε χρειάζεται να έχεις Triumph! Δε μαζευόμαστε για να μοστράρουμε τις μηχανές αλλά για να γνωριστούμε.

(Εδώ έχουμε και κάποιους που έρχονται με το 800αρι και μας κάνουν να ντρεπόμαστε, λες να μας πειράξει το transalp )



Υ.γ Επειδή κάποιοι μπορεί να μην ξέρουν, αυτό με το 800αρι είναι εσωτερικό αστείο γι αυτό δε χρειάζεται να σχολιάσετε "

Εγω που ξέρω μπορώ να σχολιάσω???

mveliss".... Έτσι, θέλω να ρωτήσω αν για να ακολουθήσεις μια εκδρομή πρέπει υποχρεωτικά να έχεις triumph, διαφορετικά η συμμετοχή δεν γίνεται δεκτή."

Αν και απάντησε ο Costas είναι ευκαιρία να το κάνουμε πιο σαφή προς όλους....

Το να είσαι μέλος στο forum είναι αρκετό για να συμμετάσχεις στις δραστηριότητες του..Είσαι εδώ γιατί...
Μπορεί να είσαι ήδη κάτοχος "Τ" ..
μπορεί να είχες αλλά λόγω συγκυριών να μην την έχεις πια..
Μπορεί να θέλεις να απόκτήσεις κάποια στιγμή...
ή απλα να σ αρέσουν τα μoντέλα της Τriumph..με όσους κυλίνδρους θές...

Το forum μας είναι ανοικτό σε όλους αυτούς....

Σε περιμένουμε λοιπόν να γνωριστούμε κι από κοντά