ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: jimdom στις 25/03/2010 7:26 μμ.

mixalakis"Το πιο πιθανό σενάριο για εμένα είναι να ανέβω Σάββατο μεσημέρι-απογευματάκι και να φύγω νωρίς- νωρίς την Κυριακή πρωί.

Θέλω να ρωτήσω επίσης αν η εκδήλωση το βράδυ του Σαββάτου θα γίνει κοντά στο ξενοδοχείο, γιατί ακούω για τσίπουρα και βαρέλια μπύρας, πράγμα αρκετά ανησυχητικό αν είμαστε με τις μηχανές."

Θα παμε με τις μηχανες αλλα θα γυρισουμε με ασθενοφορο,οποτε δεν υπαρχει προβλημα

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: nfot στις 25/03/2010 7:50 μμ.

[quote="Aris]...Πιθανολογω πως το ξενοδοχειο απεχει απο το μαγαζι περι τα 5 χλμ....[/quote]

Χαλαρα 5 χιλιομετρα παιδια.

Δυστυχως, δεν θα ειμαι Βολο το ΠΣΚ αυτο. Κατι ΚΑΛΟ προεκυψε και θα λειπω, οσο κι αν προσπαθησα να αλλαξω ημερομηνιες. Ουτε καν στο td στις Σερρες δεν πηγα, που ειχα κανονισει με αλλο forum, για την Παρασκευη. Ελπιζω να αξιζει τον κοπο τελικα, γιατι και τις 2 εκδηλωσεις τις περιμενα πως και πως.

Το ξενοδοχειο ειναι πολυ καλο, σε πολυ ηρεμο σημειο, με ελαχιστη κινηση και χωρο να αφησετε τις μηχανες.

Ευχομαι να περασετε πολυ ωραια, οπως και στην προηγουμενη πανελληνια που εγινε εδω.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: jimdom στις 25/03/2010 8:40 μμ.

quote fail

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: johnygalan στις 25/03/2010 10:01 μμ.

Tην Παρασκεύη το βράδυ δεν έχει ξενύχτι, χαλαρά πράγματα

Το Σάββατο το πρωί έχουμε εκδρομή.... το ακους jim
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: makis30 στις 25/03/2010 10:34 μμ.

παιδες να περασετε καλα και μεγαλη προσοχη στο δρομο τα λεμε οταν γυρισετε καλο ταξιδη!!!!!!!!!!!!!!

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: corrado στις 25/03/2010 10:46 μμ.

Άργησα αλλα το πήρα χαμπαρι ευτυχώς που έστειλε κ η αντιπροσωπεία μήνυμα για το event καλώς να έρθετε ολοι θα χαρώ να σας γνωρίσω από κοντά

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: nfot στις 25/03/2010 10:54 μμ.

corrad"Άργησα αλλα το πήρα χαμπαρι ευτυχώς που έστειλε κ η αντιπροσωπεία μήνυμα για το event καλώς να έρθετε ολοι θα χαρώ να σας γνωρίσω από κοντά "


Ουφ, θα σωσεις την παρτιδα. Τουλαχιστον θα ειναι ενας Βολιωτης εδω ...
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: bonnie στις 26/03/2010 3:11 πμ.

παιδια, καλο δρομο, να περασετε πολυ καλα και αν κοψετε πιτα, ειμαι κ εγω εδω!

προσεχτικα ε? ειδικα κατι γληγοροι..

στριβω, αρα υπαρχω...

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Cpt. Haddock στις 26/03/2010 9:46 πμ.

Εγω θα φυγω κατα τις 5.

Καλό δρόμο να έχουμε παίδες και τα λέμε αύριο


"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: mixalakis στις 26/03/2010 6:26 μμ.

Θα φύγει κανείς αύριο το μεσημεράκι;

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Dennis G. στις 26/03/2010 11:36 μμ.

Δυστυχώς εγώ δεν τα κατάφερα........

Η π@υτάνα η δουλειά βρήκε τρόπο και με κράτησε πάλι κοντά της.

Όλα στραβά τελευταία...............
Μετά από 9 χρόνια συνεχόμενα 36ωρα...........φέτος λόγω δουλειάς δεν θα πάω..........

να κόψουμε την πίτα στον Βόλο............ πάλι κανόνισε η δουλειά και είπε '' όχι ''...................
η δουλειά όλο ανεβαίνει και ο μισθός μας συρικνώνεται..... πώς τα καταφέρνω αυτά τα μαγικά ούτε που ξέρω..............
η κυρά γκρινιάζει, η κόρη το ίδιο και η μηχανή με κοιτάει ανυπόμονα..... περιμένοντας να την καβαλήσω και να εξαφανιστούμε................πώς τα έχω κάνει έτσι σκατά

ΓΑΜΩΤΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anyway... να περάσετε καλά, να προσέχετε και πιείτε μια παγωμένη μπύρα και για μένα.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: mixalakis στις 27/03/2010 1:58 πμ.

ges7"...πρέπει να είμαστε στο 31 αν θυμάμαι καλά... έχουμε και λέμε λοιπόν...

31. Ges (Γιώργος), 1 άτομο, Daytona 955
32. Αποστόλης (bro), 1 άτομο, Ζ 750
33. Σταύρος, Τίγρης (από την εκδρομή στον Πόρο...)
34. Δημήτρης, Duc. Monster .. νομίζω!


τα παιδιά δεν είναι μέλη του φόρουμ μας αλλά δεν πειράζει! ... ξέρω γιατί έρχονται... θέλουν να μας φάνε τα δώρα μας!.. χμμμμμ!

Αναχώρηση Σαβ. πρωί, όποιος θέλει να ταξιδέψουμε παρέα ... 6944681377 για να κανονίσουμε! "


Όταν λέτε πρωί, τι εννοείτε;
Αν είναι να φύγετε προς μεσημεράκι 13:00-14:00 θα ψηνόμουν να πάμε μαζί.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: ges7 στις 27/03/2010 5:19 πμ.

mixalakis"
ges7"...πρέπει να είμαστε στο 31 αν θυμάμαι καλά... έχουμε και λέμε λοιπόν...

31. Ges (Γιώργος), 1 άτομο, Daytona 955
32. Αποστόλης (bro), 1 άτομο, Ζ 750
33. Σταύρος, Τίγρης (από την εκδρομή στον Πόρο...)
34. Δημήτρης, Duc. Monster .. νομίζω!


τα παιδιά δεν είναι μέλη του φόρουμ μας αλλά δεν πειράζει! ... ξέρω γιατί έρχονται... θέλουν να μας φάνε τα δώρα μας!.. χμμμμμ!

Αναχώρηση Σαβ. πρωί, όποιος θέλει να ταξιδέψουμε παρέα ... 6944681377 για να κανονίσουμε! "


Όταν λέτε πρωί, τι εννοείτε;
Αν είναι να φύγετε προς μεσημεράκι 13:00-14:00 θα ψηνόμουν να πάμε μαζί."



Μιχάλη λέμε κατά τις 9 να ξεκινήσουμε....και μάλιστα θα πάμε από Μπράλο κλπ κλπ διαδρομή.. για να έχει και λίγο πιο ενδιαφέρον!..

Κρίμα ρε Διονύση ... αλλά ξέρω τι εννοείς όταν λες δουλεία.. κανονίστε για καφέ εδώ Αθήνα όσοι δεν ανεβαίνετε! Έχω αφήσει τηλ!

άσχετο αλλά θα έπρεπε να κοιμάμαι τώρα... θεωρητικά θα χτυπήσει ξυπνητήρι σε κάνα δύό ώρες!
Daytona 955, 06

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Native στις 28/03/2010 8:40 μμ.

Λεπόν....

Καταρχήν να πω οτι περάσαμε υπέροχα, γελάσαμε, γλεντήσαμε, ήπιαμε βαρέλια μπύρα , φαγαμε του σκασμού και πάνω απ όλα πήγαμε και ήρθαμε με ασφάλεια.

Ανέβασα τις φώτο σε τρία sites οπότε διαλέξτε έσεις ποιο σας κάνει!

http://rapidshare.com/files/369227230/t ... s_2010.rar

http://www.megaupload.com/?d=JUWGRO8P

http://depositfiles.com/files/t6a37gj7f

Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: mixalakis στις 28/03/2010 10:43 μμ.

Μπράβο ρε συ!!

Ωραίες φώτος!!

Αν και ήρθα αστραπή και έχασα τις βόλτες, έχω να πω ότι ήταν πολύ καλή η παρέα και καταπληκτικό το κλίμα.
Ελπίζω αυτές οι πανελλήνιες συγκεντρώσεις να καθιερωθούν και να μαζευόμαστε όλοι οι triumphίστες (και μη) από όλη την Ελλάδα!