ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: mixalakis στις 26/02/2010 10:46 πμ.

admin

Καλά έκανες και το ξεκαθάρισες.
Εγώ ξέρω ότι δεν έχεις σχέση με το RAT και καλά κάνεις που δεν θες να καρπώνονται άλλοι τις δικές σου προσπάθειες.
Φυσικά και φαντάζομαι ότι οι περισσότεροι φίλοι εδώ θα πήγαιναν ευχαρίστως σε μία εκδήλωση που τους ενδιαφέρει, ανεξάρτητα από το ποιος τη διοργανώνει, αφού το κοινό σημείο είναι τα triumph που όλοι γουστάρουμε.

Για το θέμα της περιοχής που τέθηκε, πιστεύω ότι πραγματικά ο Βόλος είναι το καταλληλότερο μέρος για την Πανελλήνια. Όσες σελίδες και να γεμίσουμε με προτάσεις, είναι λογικό να μην θέλει ο άλλος να γυρίσει τη μισή Ελλάδα για μία συνάντηση 1-2 ημερών.
Ο Βόλος είναι στη μέση της Ελλάδας και προτείνω, μάλιστα, να καθιερωθεί η ετήσια Πανελλήνια να γίνεται κάθε χρόνο εκεί, θα βοηθούσε ίσως να γίνεται συγκεκριμένη εποχή του χρόνου κάθε φορά, ώστε να το ξέρουν όλοι και γιατί όχι να γίνει να γίνει θεσμός.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Γιωργος στις 26/02/2010 10:54 πμ.

Μιχαλάκη, ευχαριστώ για την κατανόηση και την στήριξη

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: chris34 στις 26/02/2010 12:23 μμ.

admin

Φιλε Γιωργο δεν αντιλεγω σε αυτα που λες ουτε θελω να θηξω τις οποιες προσπαθειες εχεις κανει και θα κανεις για αυτο το φορουμ!Ξερω οτι εχεις δωσει και θα δωσεις ακομα πιο πολλα για την σωστη λειτουργια/οργανωση του forum triumph hellas!!
Σκοπος των λεγωμενων μου ειναι να διαλεξουμε και καποιο αλλο μερος ισως για να μπορεσουν να ερθουν και πιο πολλα ατομα.Ο βολος δεν με νοιαζει(ουτος η αλλιως εχω σπιτι στην Λαρισα) και εχω να κοιμηθω!!
Να πω και κατι ακομα και να κλεισει το θεμα,βορεια Ελλαδα το ξερω οτι δεν ειναι μονο η Θεσσαλονικη (λες και δεν ειμαι Ελληνας για να γνωριζω οπως ειρωνικα μου ειπες) απλα το ειπα σε σχεση πλυθησμου/κατοχων μηχανων Triumph αλλα και για διαφορετικοτητα!!
Να εχεις παντα δυναμη και κουραγιο για τις προσπαθειες που κανεις και μας διτηρεις παντα σε ταξη!!

παντα φιλικα Χρηστος Ευσταθιου!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Γιωργος στις 26/02/2010 12:42 μμ.

Χρήστο σε ευχαριστώ για την κατανόηση-συμπαράσταση.

Θεωρώ πως το θέμα με τις παρεξηγήσεις παίρνει τέλος και ας συνεχίσουμε τα ποσταρίσματα για την εκδρομή μας

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Γιωργος στις 26/02/2010 1:07 μμ.

Αντε να μετρηθούμε:

1.admin. tiger 1050 ατομα 2
2.vagtyrp. tiger 1050 άτομα 1
3.billys. tiger 1050 άτομα 2
4.jonnygalan.tiger 1050 ατομα 2
5.nfot. daytona 675 άτομα 1
6.Aris. street triple 675 άτομα 1
7.cpt Haddock. tiger 1050 άτομα 1
8.starsailor. street triple 675 άτομα 1
9.billys. tiger 955 άτομα 1
10.Nikos. tiger 955 άτομα 2
11.Γιάννης sprint st 1050 άτομα 2
12.mixalakhs. tiger 1050 άτομα 1

συμπληρώστε :

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Aris. στις 26/02/2010 5:25 μμ.

chris34"admin


Σκοπος των λεγωμενων μου ειναι να διαλεξουμε και καποιο αλλο μερος ισως για να μπορεσουν να ερθουν και πιο πολλα ατομα.Ο βολος δεν με νοιαζει(ουτος η αλλιως εχω σπιτι στην Λαρισα) και εχω να κοιμηθω!!
.... απλα το ειπα σε σχεση πλυθησμου/κατοχων μηχανων Triumph αλλα και για διαφορετικοτητα!!"


Περυσι ηταν στην Λεπτοκαρυα, +100 χλμ απο Αθηνα αν δεν κανω λαθος σε σχεση με τον φετινο Βολο.

Φετος ειναι 300 χλμ απο Αθηνα και (λογω τεμπων) 250 απο θεσ/νικη στο περιπου .

θα συμφωνισω με τον Μιχαλακη πως ο Βολος για φετος ειναι το σωστοτερο σημειο συναντησης και στην τελικη ... γιατι να γινει ακομα πιο κατω και να στερισεις την εκδρομη απο 10 ατομα -απο διασπαρτες πολεις- απο Θεσ/νικη και πανω για να ερθουν 10 περισσοτεροι Αθηναιοι ? Παλι ιδιος αριθμος ατομων θα μαζευτουν. Ακουγεται καπως , δεν νομιζεις ?

Μια φορα τον χρονο ειναι ... δεν ειναι καθε βδομαδα. Πιστευω 100 παραπανω χιλιομετρα -απο την συνηθισμενη βολτα σας ενα Σ/Κ- δεν ειναι δα και τοσα πολλα... Δεν μιλαω για ατομα που δεν μπορουν να ερθουν λογω υποχρεωσεων , αλλα να πας εκδρομη-βολτα εκεινες τις μερες και να μην ερθεις στον Βολο το θεωρω απαραδεκτο και μονο εκτιμηση -ως προς το φορουμ- δεν διχνει ... (cris ενοειται πως δεν αναφερομαι σε σενα , μιλαω γενικα)

Οχι μονο λογια ...
αλλα και πραξεις.
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Piki στις 26/02/2010 8:48 μμ.

Αντε να μετρηθούμε:

1.admin. tiger 1050 ατομα 2
2.vagtyrp. tiger 1050 άτομα 1
3.billys. tiger 1050 άτομα 2
4.jonnygalan.tiger 1050 ατομα 2
5.nfot. daytona 675 άτομα 1
6.Aris. street triple 675 άτομα 1
7.cpt Haddock. tiger 1050 άτομα 1
8.starsailor. street triple 675 άτομα 1
9.billys. tiger 955 άτομα 1
10.Nikos. tiger 955 άτομα 2
11.Γιάννης sprint st 1050 άτομα 2
12.mixalakhs. tiger 1050 άτομα 1
13.piki.daytona675 (σαβ-κυρ) άτομο 1
όποιος φυλάει τα ρούχα του και έχει τα μισά,
να προσέχει χρειάζεται διπλά!

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: nfot στις 26/02/2010 9:21 μμ.

Εχω ενημερωσει και κανα 2-3 Βολιωτες, μη μελη του forum και μαλλον θα ειναι αυτοι.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: chris34 στις 27/02/2010 9:29 πμ.

Ρε συ Αρη πανω στα λεγωμενα μου απαντησες,πως δεν αναφερεσαι σε εμενα?
Δες τις πωλησεις που εχει η Triumph στην Αττικη μονο και δες και στην υπολοιπη Ελλαδα και θα με καταλαβεις!Δεν θελω να θειξω κανεναν αλλα τωρα καταλαβαινω τον Γιωργο(admin) που τα πηρε στο κρανιο με αυτο που εγινε(RAT) γιατι εκεινος ξερει τι εχει τραβηξει για το φορουμ αυτο!
Τα βαζω και με ολους τους δικους μας αντιπροσωπους/dealers/εξουσιοδοτημενους που δεν εχουν την μαγκια να κανουν κατι οπως εχει κανει ο Γιωργος!!
Σε αυτα που λες λοιπον φιλε Αρη δεν εχεις αδικο αλλα ο καθενας εχει την αποψη του πανω σε αυτα τα θεματα!
Ελπιζω να μαζευτουμε παρα πολλοι και να κανουμε το κεφι μας και να περασουμε ακομα πιο ομορφα!!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Astromedias στις 27/02/2010 1:22 μμ.

Καλημέρα σε όλους!

Γιώργο μπράβο για την διοργάνωση και την όλη προσπάθεια.

Δυστυχώς για μένα δεν θα μπορέσω να έρθω. Είναι η εποχή που δουλεύω 7/7μέρες. Αν τα καταφέρω μόνο να την σκαπουλάρω το Σαββατο ή την Κυριακή πρωί ή απόγευμα (ανάλογα με το πότε θα γίνουν οι εκδηλώσεις) να σας δω για 2-3ωρίτσες και μετά να γυρίσω πάλι Καβάλα.
Αν μπορείς βγάλε σε παρακαλώ και το πρόγραμμα των ημερών εν καιρώ (συναυλία,κοπή πιτας) για να εκμεταλλευτώ τον λίγο χρόνο μου.

Ευχαριστώ,

Δημήτρης-Καβάλα-Tiger 1050

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Aris. στις 27/02/2010 1:22 μμ.

Αναφερομαι -γενικα- σε οσους δεν ερθουν ενω εκεινες τις μερες θα πανε την εκδρομουλα τους μεν , αλλα θα προτιμησουν καπου αλλου δε ...
Ειναι σαν να εχεις εναν γνωστο-φιλο ο οποιος σε εξυπηρετει καθημερινα με τυχον αποριες/πληροφοριες/λυσεις /ιδεες και οταν αυτος σε καλεσει σε μια εκδηλωση του , να τον "γραψεις" ...
Εγω ετσι το βλεπω.

Και οσων αφορα τις πωλησεις στην Αττικη συγκριτικα με την υπολοιπη Ελλαδα.... Συγγνωμη αλλα δεν φταιω εγω ουτε ο καθε Μη-Αθηναιος που εχει συγκεντρωθει η μιση Ελλαδα στην Αθηνα..

Τελος παντων οπως πολυ σωστα λες , ο καθενας εχει την αποψη του .
Ειναι θεμα νοοτροπιας και τροπου σκεψης.
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Theophilos στις 27/02/2010 3:46 μμ.

mesa k egw! Parakalw na me sumperilamvanete automatos se kathe ekdhlosh Triumph! Euxaristw...
Opoios fovatai,... menei spiti kai koimatai!!!...

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Aris. στις 27/02/2010 5:33 μμ.

Αντε να μετρηθούμε:

1.admin. tiger 1050 ατομα 2
2.vagtyrp. tiger 1050 άτομα 1
3.billys. tiger 1050 άτομα 2
4.jonnygalan.tiger 1050 ατομα 2
5.nfot. daytona 675 άτομα 1
6.Aris. street triple 675 άτομα 1
7.cpt Haddock. tiger 1050 άτομα 1
8.starsailor. street triple 675 άτομα 1
9.billys. tiger 955 άτομα 1
10.Nikos. tiger 955 άτομα 2
11.Γιάννης sprint st 1050 άτομα 2
12.mixalakhs. tiger 1050 άτομα 1
13.piki.daytona675 (σαβ-κυρ) άτομο 1
14.Theophilos speed triple άτομο 1
15.triumph_infected. street triple 675 άτομο 1
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: nfot στις 27/02/2010 9:55 μμ.

Theophilos"mesa k egw! Parakalw na me sumperilamvanete automatos se kathe ekdhlosh Triumph! Euxaristw... "


Εισαι μεγαλο τρελλοκομειο λεμε
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: triumph_infected στις 28/02/2010 8:33 μμ.

βολιωτης εδω!!(πηλιορείτης για την ακρίβεια)ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ!!