ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Aris. στις 24/02/2010 5:48 μμ.

Το βαρελι τι χωρητικοτητας ειναι ?
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Γιωργος στις 24/02/2010 6:43 μμ.

Aναρωτιέσαι άν χωράς?

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Γιωργος στις 24/02/2010 6:54 μμ.

Παρεπιπτώντος, Ρίχνετε και καμιά ματιά στο αρχικό μου ποστ της εκδρομής(όπως ο Αρης) γιατι εκεί προσθέτω τους χορηγούς και τα δώρα της κλήρωσης.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: doohan στις 24/02/2010 6:57 μμ.

.............
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:42, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: vagtyrp στις 24/02/2010 7:03 μμ.

αν δεν το πουλήσεις θεώρησέ το κανονισμένο......αλλιώς....

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: mixalakis στις 24/02/2010 9:43 μμ.

Αυτή είναι η εκδήλωση του RAT;

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Γιωργος στις 25/02/2010 9:16 πμ.

ΟΧΙ φίλε μου.
Αναρωτιέμαι γιατί κάθε φορά που κάνουμε εκδήλωση θα πρέπει να εξηγώ οτι ΤΟ FORUM EINAI AΣΧΕΤΟ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ-ΑΥΤΟΝΟΜΟ-ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΟ-ΕΛΕΥΘΕΡΟ απο οποιοδηποτε rat-pat-κιούτ υπάρχει και λέγετε forum triumph Hellas.

AYTO ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: harrysvr στις 25/02/2010 10:17 πμ.

Σωστός ο αδμινιστράτορας!
Επίσης ο Σάκης να αφήσει τα υποκάμισα και τα κομπινεζόν και να βάλει καμιά μηχανή ή έστω δωρεάν lifetime σέρβις ...

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Billys~ στις 25/02/2010 3:06 μμ.

Θα έρθω και εγώ!
Άρη θα πάμε παρέα?

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Aris. στις 25/02/2010 5:28 μμ.

[quote="Billys~":3j2bf96c]Θα έρθω και εγώ!
Άρη θα πάμε παρέα? [/quote:3j2bf96c]

και το ρωτας ? Εννοειται.
Το κανονιζουμε και απο εδω μια μερα πριν ή αλλιως 698 800 2 400
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: mixalakis στις 26/02/2010 12:39 πμ.

admin"ΟΧΙ φίλε μου.
Αναρωτιέμαι γιατί κάθε φορά που κάνουμε εκδήλωση θα πρέπει να εξηγώ οτι ΤΟ FORUM EINAI AΣΧΕΤΟ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ-ΑΥΤΟΝΟΜΟ-ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΟ-ΕΛΕΥΘΕΡΟ απο οποιοδηποτε rat-pat-κιούτ υπάρχει και λέγετε forum triumph Hellas.

AYTO ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ "


Ακριβώς για αυτό ρωτάω!

Τότε αυτό είναι φοβερή σύμπτωση http://www.facebook.com/event.php?eid=10150094928155296&index=1

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: nfot στις 26/02/2010 7:34 πμ.

[quote="mixalakis]...Τότε αυτό είναι φοβερή σύμπτωση http://www.facebook.com/event.php?eid=10150094928155296&index=1[/quote]

Αυτο, ειναι δημιουργημα το Βολιωτη αντιπροσωπου της Τ, αν εχω καταλαβει σωστα. Ισως η χρηση του ορου "RAT" να ειναι λιγο ατυχης.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: chris34 στις 26/02/2010 9:15 πμ.

Ο φιλος ο Μιχαλης ομως πολυ σωστα εχει αυτη την ευλογη απορια και ερωτηση....RAT βλεπει RAT λεει
και ας μας πειρε απο τα μουτρα ο αντμιν ολους μας!!
Μπορει να ειναι ο αντιπροσωπος που το διοργανωνει αλλα μην μας λετε οτι ειμαστε τελειως ανεξαρτητοι απο ρατ πατ κιουτ......ολοι εχουν βαλει το χερακι τους.....

Υ.Γ θα προτιμουσα να ηταν και μια φορα προς τα κατω η συγκεντρωση......
Τωρα οσο για το αρχικο ποστ αν βολευει εμας ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ τοτε ολα τα παιδια απο βορεια Ελλαδα θα πρεπει να δυσανασχετησουν που θα κανουν ολο αυτο το ταξιδι....
(ειναι η μερα της γκρινιας μου σημερα)
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Γιωργος στις 26/02/2010 10:26 πμ.

Λοιπόν......................

Φίλε Μιχαλάκη.

Τελικά η απορία σου ήταν όντως εύλογη και έκανες πολύ καλά που μου άνοιξες τα μάτια.
Μέχρι να σας "πάρω από τα μούτρα" όλους όπως λέει ό άλλος φίλος μας δεν είχα ιδέα για την καταχώρηση στο facebook που έγινε χωρίς να έχω ενημερωθεί και που ατυχώς χαρακτηρήστηκε rat kοπή πίτας.

Η καταχώρηση έγινε από τον Βολιότη αντιπρόσωπο και συνδιοργανωτή της εκδήλωσης και χωρίς να το μελετήσει καλά έκανε λάθος την διατύπωση, την οποία και θα διορθώσει σήμερα.
Ο συγκεκριμένος αντιπρόσωπος έχει αναλάβει την διαχείρηση του rat από ότι με ενημέρωσε σήμερα, και το έκανε κατά τα λεγόμενά του για την συγκέντρωση περισσότερου κόσμου στην εκδήλωση.
Ηπαρεξήγηση λοιπόν λύθηκε κατόπιν τηλεφωνικής επαφής μαζί του.

Φίλοι συνφορουμίτες.

Επαναλαμβάνω. Το forum έχει δημιουργηθεί από το MAINSTREET χωρίς την παραμικρή υποστήριξη και συμμετοχή, είτε του RAT είτε της ΗΛΙΟΦΙΛ, είτε της ΤRIUMPH.
Πάνω από δύο χρόνια προσπάθειας στυσήματος, οικονομικών εξόδων διαχείρησης του FORUM, ωρών προσπαθειών να στηθούν εκδρομές, συγκεντρώσεις, έχουν επιβαρύνει μόνο το mainstreet.

Ετσι λοιπόν νομίζω οτι δικαιολογημένα αντιδρώ στην χρήση της εκδήλωσης του forum trimph hellas να προβάλεται το rat σαν διοργανωτής.

Και τέλος να πώ πως δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα μέλη του rat γιατί όλοι ουσιαστικά ανήκουμε στην ίδια ομάδα. Απλά είναι θέμα να μην σε "στηρίζουν" και μετά να θέλουν και τις "δάφνες"

Ταυτόχρονα επισυνάπτω την αφίσα του rat με τις εκδηλώσεις για δύο λόγους.
1ο. Να ενημερωθείτε για το πότε είναι οι εκδρομές και οι συναντήσεις του rat, μήπως θέλετε να συμετέχετε
2ο. Να δείτε ότι την συγκεκριμέμη ημερομηνία δεν έχει εκδήλωση.


Ευχαριστώ
Ο Διαχειριστης

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Γιωργος στις 26/02/2010 10:36 πμ.

Φίλε Cris.

Eλπίζω να σε κάλυψα για το αν είμαστε ανεξάρτητοι ή όχι.

Του χρόνου η εκδήλωση μπορεί να πραγματοποιηθεί σε συνεργασία με κάποιον άλλο αντιπρόσωπο όπως Πάτρα, Γιάννενα,Χανιά,Κέρκυρα,Λάρισα κ.α. που αυτό σημαίνει πως οι μόνοι που "βάζουν το χεράκι τους" είναι το Mainsteet και ο κατά τόπους αντιπρόσωπος.

Οσον αφορά το ότι θεωρείς ότι ο Βόλος είναι κοντά στην Βόρεια Ελλάδα και ευνοούνται οι Βόριοι περισσότερο από τους Νότιους Καλό θα ήταν να δείς σε έναν χάρτη που είναι το Σουφλί ή η Αλεξανδρούπολη ή η Ξάνθη ή η Καβάλα και τότε να δούμε ποιός ευνοείται.
Με αυτό θέλω να πώ πως Βόρεια Ελλάδα δεν είναι μόνο η Θεσσαλονίκη.

Φιλικά.
Ο Διαχειρηστής