Εκδρομούλα Βυτίνα 26-27/9

Re: Εκδρομούλα Βυτίνα 26-27/9  

  Από: Native στις 28/09/2009 10:05 πμ.

Καλη εβδομαδα σε ολους!
Μια χαρα οι φωτος και η εκδρομη super. Να ευχαριστησουμε ολους τους συμμετεχοντες, τους φωτογραφους και τους χορηγους!
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: Εκδρομούλα Βυτίνα 26-27/9  

  Από: dimchrist στις 28/09/2009 10:18 πμ.

Μπράβο παιδιά!
Πολύ ωραία η βολτούλα!

Ήθελα να έρθω αλλά δε πόσταρα γιατί είχα να πάω σε ένα πάρτι και είχα τις επιφυλάξεις μου...
Πάλι καλά γιατί γύρισα στις 5:30. Το ξυπνητήρι βεβαια μπηκε στις 8:00 (μπας και ερχόμουνα) αλλά δεν υπήρξε καμία αντίδραση εκείνη την ώρα... Κατάφερα να σηκωθώ κατά τις 10:30, έβαλα τα δέρματα και βγήκα για μία βολτούλα εντός Αττικής αλλά δεν με κάλυψε και με τα πολλά κατά τη 1:00 ξεκίνησα για Άγιο...

Triple Way

Re: Εκδρομούλα Βυτίνα 26-27/9  

  Από: spyro στις 28/09/2009 11:11 πμ.

Μπράβο ρε παίδες ...

Τελικά έκανα λάθος που δεν εμπιστεύτηκα τον καιρό. Μιά χαρά ήταν ο καιρός για βόλτα.

Κότα ο Spyro

Re: Εκδρομούλα Βυτίνα 26-27/9  

  Από: Chrysoyla στις 28/09/2009 6:20 μμ.

Καλησπέρα παιδιά!!!!!Πρώτο μου post στο Forum.....Φοβερη η εκδρομούλα.....όλα σούπερ ,διαδρομή, παρέα ,φαγητό.....Περάσαμε πολύ καλά!!!!Χάρηκα που σας γνώρισα όλους ,να κανονίζουμε πάντα τέτοια....Σαν συνεπιβάτης την πάτησε ο native...τώρα δεν θα αφήνω εκδρομούλα για εκδρομούλα θα έρχομαι και εγώ...χι χι χι χι!!!!Πότε θα πάμε την επόμενη?????

Re: Εκδρομούλα Βυτίνα 26-27/9  

  Από: Dennis G. στις 28/09/2009 7:24 μμ.

Chrysoyla"Καλησπέρα παιδιά!!!!!Πρώτο μου post στο Forum.....Φοβερη η εκδρομούλα.....όλα σούπερ ,διαδρομή, παρέα ,φαγητό.....Περάσαμε πολύ καλά!!!!Χάρηκα που σας γνώρισα όλους ,να κανονίζουμε πάντα τέτοια....Σαν συνεπιβάτης την πάτησε ο native...τώρα δεν θα αφήνω εκδρομούλα για εκδρομούλα θα έρχομαι και εγώ...χι χι χι χι!!!!Πότε θα πάμε την επόμενη?????"



Σαν συνεπιβάτης την πάτησε ο native...τώρα δεν θα αφήνω εκδρομούλα για εκδρομούλα θα έρχομαι και εγώ...χι χι χι χι!!!!Πότε θα πάμε την επόμενη?????
γι' αυτό είχε παγώσει ο Δημήτρης....... και εγώ νόμιζα ότι όντως κρύωνε
Χάρηκα που σε γνώρισα Χρυσούλα μου

Re: Εκδρομούλα Βυτίνα 26-27/9  

  Από: Space στις 28/09/2009 9:31 μμ.

και οι δικιες μου photos

*edit http://space.wirc.gr/vitina.rar

Της ανεβασα αλλου γιατι το rapidshare μου κολαγε χτες
Oxygene....
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:40, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Εκδρομούλα Βυτίνα 26-27/9  

  Από: D_ArtaGian στις 28/09/2009 10:23 μμ.

ice"
D_ArtaGian"Σαν τρίτος που σας πέτυχα χωρίς να με ξέρετε,ήταν ωραίο το θεμα των triumph μπροστα στην εκκλησια στη Βυτίνα "


εσύ πρέπει να είσαι αυτός με το όμορφο μπλε GS και φόραγες και ρούχα τις BMW έφυγες λίγο πριν από εμάς "


Σε ευχαριστώ,αυτός ήμουν..αλλά όχι με τα ρούχα της BMW !!! Ποτέ κάτι τέτοιο . Ήταν άλλης εταιρίας

Αλλά και πάλι όποιος περνούσε...κοίταζε τα μοτόρια εκεί

Re: Εκδρομούλα Βυτίνα 26-27/9  

  Από: Spaceoula στις 28/09/2009 10:25 μμ.

Πω πω Native ( κλέφτη Nickname κ επένδυσης ) τη πάτησες!!!

Γούσταρε η Χρύσα και τώρα άντε να πας εκδρομή μόνος σου!!! Έχει να πέσει ΤΡΕΛΗ παντόφλα

αχαχααχαχαχαχαχαα. Άντε να ξανάπαμε και να φέρετε πιο πολλές γυναίκες γιατί τη προηγούμενη Κυριακή

σας την έκανα τη χάρη και πήγατε μόνο άντρες

Re: Εκδρομούλα Βυτίνα 26-27/9  

  Από: vagtyrp στις 29/09/2009 12:10 πμ.

κώστα δεν κατεβαίνουν σε μένα οι φωτογραφίες σου. κάνω κάτι λάθος ή χρειάζεται κάποιο προγραμματάκι για να τις δώ;

Re: Εκδρομούλα Βυτίνα 26-27/9  

  Από: johnygalan στις 29/09/2009 9:49 μμ.

Chrysoyla"Καλησπέρα παιδιά!!!!!Πρώτο μου post στο Forum.....Φοβερη η εκδρομούλα.....όλα σούπερ ,διαδρομή, παρέα ,φαγητό.....Περάσαμε πολύ καλά!!!!Χάρηκα που σας γνώρισα όλους ,να κανονίζουμε πάντα τέτοια....Σαν συνεπιβάτης την πάτησε ο native...τώρα δεν θα αφήνω εκδρομούλα για εκδρομούλα θα έρχομαι και εγώ...χι χι χι χι!!!!Πότε θα πάμε την επόμενη?????"

Spaceoula"Πω πω Native ( κλέφτη Nickname κ επένδυσης ) τη πάτησες!!!

Γούσταρε η Χρύσα και τώρα άντε να πας εκδρομή μόνος σου!!! Έχει να πέσει ΤΡΕΛΗ παντόφλα

αχαχααχαχαχαχαχαα. Άντε να ξανάπαμε και να φέρετε πιο πολλές γυναίκες γιατί τη προηγούμενη Κυριακή

σας την έκανα τη χάρη και πήγατε μόνο άντρες "
Μπράβο ετσι σας θελω, χαίρομαι που τα κοριτσια μας ακολουθουν στις εκδρομες ελπιζω να συνεχιστει αυτο, αντε και την άνοιξη να ετοιμαζόμαστε για Ιταλία ή Ισπανία
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Εκδρομούλα Βυτίνα 26-27/9  

  Από: mixalakis στις 30/09/2009 1:22 πμ.

Sprinter"Ρε Διονύση, με τις βαλίτσες πάς βολτίτσα εσύ? Σου πέφτει ελαφρύ το Σπριντ και τις παίρνεις για σαβούρα? Ευτυχώς πουχες και το τανκ-μπαγκ για τα extra που δε χωρούσανε "


Sprinter"Ρε Μιχαλάκη................πάχυνες ρε σύ! Κάνε λίγο κράτει στα κοψίδια "


Νίκο, αυτά ήταν τα μόνα σχόλια που έκανες για την εκδρομή μας!!!
Έτσι επιβεβαιώνεις πλήρως το avatar σου!!

Re: Εκδρομούλα Βυτίνα 26-27/9  

  Από: Chrysoyla στις 09/10/2009 11:46 πμ.

Spaceoula"Πω πω Native ( κλέφτη Nickname κ επένδυσης ) τη πάτησες!!!

Γούσταρε η Χρύσα και τώρα άντε να πας εκδρομή μόνος σου!!! Έχει να πέσει ΤΡΕΛΗ παντόφλα

αχαχααχαχαχαχαχαα. Άντε να ξανάπαμε και να φέρετε πιο πολλές γυναίκες γιατί τη προηγούμενη Κυριακή

σας την έκανα τη χάρη και πήγατε μόνο άντρες "


Καλησπέρα spaceoula ,

Τι μου κάνετε ?Tι θα γίνει πότε θα κανονίσουμε την επόμενη μας εξόρμηση??? Πρέπει να οργανωθούμε....Να πέσουν προτάσεις...
ΥΣ : Thanks για τις συμβουλές κάνω έρευνα για μπουφάν!!!

Re: Εκδρομούλα Βυτίνα 26-27/9  

  Από: Chrysoyla στις 09/10/2009 11:50 πμ.

johnygalan"
Chrysoyla"Καλησπέρα παιδιά!!!!!Πρώτο μου post στο Forum.....Φοβερη η εκδρομούλα.....όλα σούπερ ,διαδρομή, παρέα ,φαγητό.....Περάσαμε πολύ καλά!!!!Χάρηκα που σας γνώρισα όλους ,να κανονίζουμε πάντα τέτοια....Σαν συνεπιβάτης την πάτησε ο native...τώρα δεν θα αφήνω εκδρομούλα για εκδρομούλα θα έρχομαι και εγώ...χι χι χι χι!!!!Πότε θα πάμε την επόμενη?????"

Spaceoula"Πω πω Native ( κλέφτη Nickname κ επένδυσης ) τη πάτησες!!!

Γούσταρε η Χρύσα και τώρα άντε να πας εκδρομή μόνος σου!!! Έχει να πέσει ΤΡΕΛΗ παντόφλα

αχαχααχαχαχαχαχαα. Άντε να ξανάπαμε και να φέρετε πιο πολλές γυναίκες γιατί τη προηγούμενη Κυριακή

σας την έκανα τη χάρη και πήγατε μόνο άντρες "
Μπράβο ετσι σας θελω, χαίρομαι που τα κοριτσια μας ακολουθουν στις εκδρομες ελπιζω να συνεχιστει αυτο, αντε και την άνοιξη να ετοιμαζόμαστε για Ιταλία ή Ισπανία "


Καλησπέρα.....

Καλά μου είστε? Ωραία αυτά που διαβάζω Ισπανία , Ιταλία να το κάνουμε.....Να κανονίσουμε όμως σύντομα να επαναλάβουμε μια εκδρομούλα εδώ κοντά..Τι λέτε? Πιστεύω ότι πρέπει να γίνει συνάντηση....Με διαδρομή , φαγητάκι παρεούλα να τα έχει όλα πάλι...Φιλιά και στη Νάνσυ!!

Re: Εκδρομούλα Βυτίνα 26-27/9  

  Από: johnygalan στις 10/10/2009 2:12 μμ.

Καλησπέρα.....

Καλά μου είστε? Ωραία αυτά που διαβάζω Ισπανία , Ιταλία να το κάνουμε.....Να κανονίσουμε όμως σύντομα να επαναλάβουμε μια εκδρομούλα εδώ κοντά..Τι λέτε? Πιστεύω ότι πρέπει να γίνει συνάντηση....Με διαδρομή , φαγητάκι παρεούλα να τα έχει όλα πάλι...Φιλιά και στη Νάνσυ!![/quote]
Γεια σου Χρυσούλα να είσαι καλά, εννοείται πως θα κανονίσουμε σύντομα εκδρομή το ψάχνουμε λίγο τώρα, αλλα πιστευω πως 25 Κυριακή ή 28 Τετάρτη(αργία) Οκτωβρίου να πάμε καμια εκδρομούλα
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"