Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: mixalakis στις 10/07/2010 11:40 πμ.

Σε αυτόν που θα καταφέρει να οργανώσει το φόρουμ για εβδομαδιαίες συναντήσεις, θα κάνω άγαλμα!

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: Tigrisss στις 12/07/2010 9:01 πμ.

σοβαρά τώρα, ενδέχεται να ήμαστε από τους λίγους μοτοσυκλετιστες που δε συναντιομαστε. οκ, ποτέ η μέρα ή το μέρος συνάντησης δε θα βολέψει τους πάντες, αλλα αν το καλοσκεφτείτε και κάποιος που θα κάνει ακόμα και μία ώρα για να ερθει, πόσο συχνα θα το κάνει? μια φορά στις δυο βδομαδες.....σιγά το προβλημα. η εμπειρία μου από την άλλη λέσχη που συμμετέχω είναι οτι όποιος αγαπαει τη παρέα και αυτού του είδους τις συνευρέσεις δεν έχει πρόβλημα να κανει και 50-60 χλμ περα δωθε...και μετά οργανωνονται και βολτες φανταστικές, και διημερα τριημερα και ότι θέλεις....

αλλά εγώ εχω μικρή παρουσία εδω, σημασία έχει να μιλήσουν τα παιδιά που τουλάχιστον γνωρίζονται μεταξύ τους και έχουν βγεί και κάποιες φορές.

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: Cpt. Haddock στις 12/07/2010 9:10 πμ.

Εγω θα πω την αμαρτία μου: Εχω μια αλλεργία στις "ομοειδείς" συναντήσεις, όπως κανουν οι bmwδες, οι TDMμαδες, οι vstromαδες που μαζεύονται σε μια καφετέρια, απ' εξω παρκαρισμένα στη σειρά ιδια μηχανάκια και ευλογούν τα γένια τους...

Μια συναντηση που είχε γινει αρκετές φορές στο παρελθόν και είχε επιτυχία, ήταν Παρασκευές στο James Joyce στο Μοναστηράκι, που ειναι Irish pub και έχει μια σχετική "συγγενεια" με τις μηχανές μας.

Αλλωστε, Παρασκευή νωρίς μετα τη δουλειά ειναι καλά για μια guinness. Για να ξεφυγουμε και λιγο απο τη λογικη της καφετέριας...
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 12/07/2010 9:21 πμ.

Εγω παντως θα προτιμουσα παρασκευες μιας και ολοι πιστευω δεν θα δουλευουμε σαββατο (νταξ μερικοι δουλευουν ) καλο θα ηταν μια βολτα τυπου ,Πορτο Ραφτη,Πορτο Γερμενο,Λουτρακι,Ωροπος κτλ γενικα για τις μηχανες τετοια μερη θεωρουνται πολυ κοντινα και ξεφευγεις κιολας λιγακι.

Ειδικα για τους εχοντες γυναικα που τους αρεσει η βολτα ειναι ιδανικο.
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: Cpt. Haddock στις 12/07/2010 9:52 πμ.

TRIUMPHAKIAS"[...]καλο θα ηταν μια βολτα τυπου ,Πορτο Ραφτη[...]"


Να τα πείτε και με τον Sprinter διπλα στο κυμα
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 12/07/2010 11:59 πμ.

Cpt. Haddock"
TRIUMPHAKIAS"[...]καλο θα ηταν μια βολτα τυπου ,Πορτο Ραφτη[...]"


Να τα πείτε και με τον Sprinter διπλα στο κυμα "

Ελα που κανεις τον δυσκολο και θα θες να ερθεις και συ ατα!
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: Cpt. Haddock στις 12/07/2010 12:37 μμ.

[quote="TRIUMPHAKIAS":xq5ew6r2]
Cpt. Haddock"
TRIUMPHAKIAS"[...]καλο θα ηταν μια βολτα τυπου ,Πορτο Ραφτη[...]"


Να τα πείτε και με τον Sprinter διπλα στο κυμα "

Ελα που κανεις τον δυσκολο και θα θες να ερθεις και συ ατα! [/quote:xq5ew6r2]

Μπα... Εγω μεχρι Αναβυσσο για σερφακι και προσεκτικα, εν οψει αναχώρησης για τα βόρεια
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 12/07/2010 2:01 μμ.

Cpt. Haddock"
Μπα... Εγω μεχρι Αναβυσσο για σερφακι και προσεκτικα, εν οψει αναχώρησης για τα βόρεια "


Pes mou oti kaneis kai kitesurfing na vrethoume kammia n.makri na anastenaksei o morias

ps:Sorry mages to pc sti douleia g@mietai.
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: Cpt. Haddock στις 12/07/2010 2:33 μμ.

TRIUMPHAKIAS"
Cpt. Haddock"
Μπα... Εγω μεχρι Αναβυσσο για σερφακι και προσεκτικα, εν οψει αναχώρησης για τα βόρεια "


Pes mou oti kaneis kai kitesurfing na vrethoume kammia n.makri na anastenaksei o morias

ps:Sorry mages to pc sti douleia g@mietai."


wind, oxi kite
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 12/07/2010 2:35 μμ.

[quote="Cpt. Haddock":3iajgj11]
TRIUMPHAKIAS"
Cpt. Haddock"
Μπα... Εγω μεχρι Αναβυσσο για σερφακι και προσεκτικα, εν οψει αναχώρησης για τα βόρεια "


Pes mou oti kaneis kai kitesurfing na vrethoume kammia n.makri na anastenaksei o morias

ps:Sorry mages to pc sti douleia g@mietai."


wind, oxi kite [/quote:3iajgj11]

Flore...
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: Cpt. Haddock στις 12/07/2010 3:31 μμ.

TRIUMPHAKIAS"wind, oxi kite "


Flore... [/quote]

θυμα
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 12/07/2010 3:37 μμ.

Cpt. Haddock"

θυμα "


Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: dimchrist στις 04/07/2011 4:15 μμ.

Τον τελευταίο δίμηνο έχουμε καθιερώσει και πηγαίνουμε συχνά στο Zoo στο Χαλάνδρι με jimdom, thimio & doohan.
Αποφασίσαμε και οριστικοποιήσαμε τη Δευτέρα σαν ιδανική μέρα. Ώρα μαζωξης από τις 8:30μ.μ.
Σήμερα θα έχουμε και special guest από Σαλόνικα τον Στέφανο-ΔενΤηνΠαλεύω.
Δυστυχώς ο doohan θα απουσιάζει εκτός Αττικής.
Τα Triumph συνήθως περνούν σε δεύτερη μοίρα και ασχολούμαστε κυρίως με trackdays & να πειράζουμε τον Ξύστρα-Κουκλί!...
Όποιος θέλει θα μας βρει εδώ:
http://www.stigmap.gr/view72095-zoo-caf ... andri.html

Triple Way

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: Ecobill στις 04/07/2011 4:34 μμ.

akis1964"Πολλά φόρουμ συγκεντρώνονται στο καφε PLAZA διπλα στα ΙΚΕΑ αεροδρομιου"


Cpt. Haddock"Μια συναντηση που είχε γινει αρκετές φορές στο παρελθόν και είχε επιτυχία, ήταν Παρασκευές στο James Joyce στο Μοναστηράκι, που ειναι Irish pub και έχει μια σχετική "συγγενεια" με τις μηχανές μας.

Αλλωστε, Παρασκευή νωρίς μετα τη δουλειά ειναι καλά για μια guinness. Για να ξεφυγουμε και λιγο απο τη λογικη της καφετέριας..."


Αφού τόσα χρόνια έχετε αποφασίσει την...συμμετοχή μέσω άλλων φόρουμ, τι σας έπιασε ξαφνικά να μαζευτεί το...σόι μας βδομαδιάτικα?????
Πλάκα κάνω ε??

Λοιπόν ή θα βγεί καποιος και θα πει πχ για αυτην την Τετάρτη εκεί και την τάδε ώρα ή να συνεχίσουμε την κολοκυθιά

Olympico στο ΣΕΦ δλδ ή Κεφαλάρι Πολιτείας δεν παιζει????

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: bonnie στις 04/07/2011 6:46 μμ.

dimchris"Τον τελευταίο δίμηνο έχουμε καθιερώσει και πηγαίνουμε συχνά στο Zoo στο Χαλάνδρι με jimdom, thimio & doohan.
Αποφασίσαμε και οριστικοποιήσαμε τη Δευτέρα σαν ιδανική μέρα. Ώρα μαζωξης από τις 8:30μ.μ.
Σήμερα θα έχουμε και special guest από Σαλόνικα τον Στέφανο-ΔενΤηνΠαλεύω.
Δυστυχώς ο doohan θα απουσιάζει εκτός Αττικής.
Τα Triumph συνήθως περνούν σε δεύτερη μοίρα και ασχολούμαστε κυρίως με trackdays & να πειράζουμε τον Ξύστρα-Κουκλί!...
Όποιος θέλει θα μας βρει εδώ:
http://www.stigmap.gr/view72095-zoo-caf ... andri.html
"





k αφηστε τις κολοκυθιες κ τις αηδιες...
στριβω, αρα υπαρχω...