Triumph service

Re: Triumph service  

  Από: tharis στις 07/04/2011 8:56 μμ.

Τεσπα δε θα το συνεχισω με τις μπυρες..

Απλα αν δε καταλαβες δε προσπαθω να σε πεισω να πηγαινεις σε εξουσιοδoτημενο. Ουτε εμενα μ αρεσει που εχει 20ευρω το λιτρο το λαδι.. Το μονο που ειπα ειναι οτι το οτι το πουλανε τοσο δε σημαινει οτι ειναι και κλεφτες.. Και δε βαζω στην κουβεντα το αν ειναι καλος ο μαστορας ή αν σε περναει για μ@λακα κλπ.. αυτο ειναι αλλο θεμα ..!

Παρεπιπτωντος.. μια ζωη στο σχολειο και στο πανεπιστημειο ακουγα για απαλευτα μαθηματα, για καθηγητες "στραβους", που σε κοβουν χωρις λογο, που σε εχουν βαλει στο ματι, που δε θελουν να σε περασουν, που σου κανουν τη ζωη δυσκολη... Τωρα ακουω για μαστορες που λενε παραμυθια, που πουλανε φουμαρα, που σε πιανουν κοροϊδο... Εμενα γτ δε μου τυχε ποτε κανενας τετοιος .. ?? Τυχαιο ..???
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Triumph service  

  Από: kyrkyriakos στις 07/04/2011 9 μμ.

haris"Τυχαιο ..???"


Δε Νομίζω Τάκη!!!

Re: Triumph service  

  Από: doohan στις 07/04/2011 9:09 μμ.

.....
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:48, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Triumph service  

  Από: ΛΑΜΔΑ στις 07/04/2011 9:37 μμ.

Οταν πινεις τη μπυρα 6ευρω το βραδυ ενω στο περιπτερο εχει 1,5 δε ξερω αν λες τα ιδια .. Κι εκεινος ο π@θστης που την πουλαει 6 δε νομιζω να κανει τπτ τρομερο !!! [/quote]
Σωστος ο tharis
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:48, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Triumph service  

  Από: bonnie στις 07/04/2011 9:38 μμ.

exete μπλεξει μπυρες, λαδια, σερβις, οτι να ναι!!! γαμω τους συνειρμους σας!!!
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Triumph service  

  Από: kokkios στις 07/04/2011 9:45 μμ.

haris"Τωρα ακουω για μαστορες που λενε παραμυθια, που πουλανε φουμαρα, που σε πιανουν κοροϊδο... Εμενα γτ δε μου τυχε ποτε κανενας τετοιος .. ?? Τυχαιο ..???"


μαστορες που λενε παραμυθια:πας την μηχανη για service στα 5.000 χλμ κ του λες ριξε μια ματια στα πισω τακακια γιατι σαν να γρατζουνανε(κ εννοεις μη τυχον κ θελει πιο μαλακο τακακι απο τα μαμα κ οχι αλλαγη)οταν πας να την παρεις απ`το service σου λεει:ποπο ρε φιλαρακι πατας πολυ φρενο σε λιγο θα ετρωγες κ τον δυσκο...κ σου εχει σου δειχνει τακακια φαγωμενα που υποτιθεται οτι ειναι δικασου.....

που πουλανε φουμαρα:κανεις δεν ξερει να πιανει tiger(ΕΠΙΣΤΙΜΗ)

που σε πιανουν κοροιδο:135 ευρω λαδια φιλτρο κ πισω τακακια

εσυ ρε φιλε που πηγαινεις....;για να παμε κ εμεις...
εκτος κ δεν εχεις παρει χαμπαρι

Re: Triumph service  

  Από: nfot στις 07/04/2011 10:10 μμ.

doohan"
vpafi"...Περιμενεις να παρεις σοβαρη απαντηση σε μια ερωτηση για λαδια? Σοβαρη απαντηση θα παρεις μονο απο το χημειο του κρατους.......... ..."
"


Σοβαρη απαντηση για τα λαδια θα παρετε μονο απο http://www.blackstone-labs.com.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Triumph service  

  Από: tharis στις 07/04/2011 10:20 μμ.

kokkios" ..."


Τα πληρωσες τα τακακια ?? Τυχαιο ..??

Τ Θεσ/νικης φιλε ..
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Triumph service  

  Από: doohan στις 07/04/2011 11:15 μμ.

.....
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:48, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Triumph service  

  Από: tharis στις 07/04/2011 11:26 μμ.

doohan"
Εγω βλεπω οτι δεν φταινε μονο οι μαστορες φιλε αλλα και εμεις...Δεν νομιζεις?Οταν δεν το κατεχουμε(και πρωτος εγω ετσι)και αρχιζουμε τις αναλυσεις για το αν θελει πιο σκληρα η μαλακα τακακια ή το ενα λαδι ή το αλλο αλστιχο κτλ κτλ και δεν εχουμε ιδεα στο τι γινεται με τις βασικες λειτουργεις της μοτοσυκλετας μας(τακακια-αλυσιδα-υγρα φρενων-λαστιχα κα)......τοτε "




μεταξωτους κωλους ??
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Triumph service  

  Από: bonnie στις 07/04/2011 11:28 μμ.

haris"
doohan"
Εγω βλεπω οτι δεν φταινε μονο οι μαστορες φιλε αλλα και εμεις...Δεν νομιζεις?Οταν δεν το κατεχουμε(και πρωτος εγω ετσι)και αρχιζουμε τις αναλυσεις για το αν θελει πιο σκληρα η μαλακα τακακια ή το ενα λαδι ή το αλλο αλστιχο κτλ κτλ και δεν εχουμε ιδεα στο τι γινεται με τις βασικες λειτουργεις της μοτοσυκλετας μας(τακακια-αλυσιδα-υγρα φρενων-λαστιχα κα)......τοτε "




μεταξωτους κωλους ?? "




μονο τους iron ηξερα εγω ως τωρα ....
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Triumph service  

  Από: doohan στις 07/04/2011 11:34 μμ.

....
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:48, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Triumph service  

  Από: bonnie στις 07/04/2011 11:34 μμ.

doohan"Ενταξη μωρε.... Γλωσεψα την μπερδα μου!!Λες να φταινε οι πολλες μπυρες?

Επιδεξιους ηθελα να πω "



ολοι ιδιοι ειναι μωρε, μην τρελαινεσαι...
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Triumph service  

  Από: Sprinter στις 08/04/2011 8:18 πμ.

[quote="nfot":2ox4cq1e]
doohan"
vpafi"...Περιμενεις να παρεις σοβαρη απαντηση σε μια ερωτηση για λαδια? Σοβαρη απαντηση θα παρεις μονο απο το χημειο του κρατους.......... ..."
"


Σοβαρη απαντηση για τα λαδια θα παρετε μονο απο http://www.blackstone-labs.com.[/quote:2ox4cq1e]

απο ότι ξέρω δάυτων η κυρίως δουλειά δεν είναι να τεστάρουν λάδια με την έννοια της σύγκρισης, ειναι να κάνουν χημική ανάλυση στα μεταχειρισμένα λάδια σου και να υποθέτουν από τα σωματίδια και τα χημικά κατάλοιπα και τις ξένες ουσίες (π.χ. γλυκόζη από τα υγρά ψύξης) που βρίσκουν εκεί μέσα την κατάσταση της υγείας του κινητήρα σου όπως και των λαδιών σου, μπορεί και τη νοθεία του Μήτσου του βενζινά της γειτονιάς σου. Τα μηχανικά τεστ που κάνουν στα λάδια είναι περιορισμένα (κυρίως το ιξώδες).Ετερον εκατέρωθεν
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Triumph service  

  Από: jimmakos1050 στις 08/04/2011 3:12 μμ.

doohan"Ενταξη μωρε.... Γλωσεψα την μπερδα μου!!Λες να φταινε οι πολλες μπυρες?

Επιδεξιους ηθελα να πω "

To θυμασαι το ανεκδοτο με τις μπυρες και τους κωλους????αχχαχαχαχχα