Κλειδαρια δισκοφρενου - δισκος: 1-0

Re: Κλειδαρια δισκοφρενου - δισκος: 1-0  

  Από: Sprinter στις 12/05/2009 6:14 μμ.

Ελπίζω να βάλεις 2 δίσκους καινούργιους και όχι έναν καινούργιο και εναν φθαρμένο και μάλιστα λίιιγο διαφορετικό.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Κλειδαρια δισκοφρενου - δισκος: 1-0  

  Από: alki_viades στις 13/05/2009 12:26 πμ.

θα αλλαξω μονο τον αριστερο δισκο με εναν ακριβως ιδιο.Ο δεξιος ειναι ελαχιστα φθαρμενος οποτε θα ειμαι οκ πιστευω. Στη χειροτερη περιπτωση αν δω πως υπαρχει θεμα αλλαζω και τον δεξιο.

Re: Κλειδαρια δισκοφρενου - δισκος: 1-0  

  Από: chth στις 18/05/2009 9:56 μμ.

φιλε alki που τον βρηκες τον δισκο,γιατι επαθα ακριβως το ιδιο κ η triumph μου ειπε οτι θα φερει σε 2-3 εβδομαδες.......Εκτος βεβαια αν κανω παραγγελια express (+20%) !!!

Re: Κλειδαρια δισκοφρενου - δισκος: 1-0  

  Από: alki_viades στις 19/05/2009 10:10 πμ.

Πηρα την αντιπροσωπεια και αυτος βρηκε πως ο Πιερακος στην Καλαμακιου 104 ειχε ενα δισκο, ετσι απλα

Προσεξε ιδιαιτερα τι δισκους εχεις: αν ειναι οπως στο σχεδιαγραμμα που επισυναψα στην 1η σελ. του thread, τοτε ειναι διαφορετικος ο δεξιος με τον αριστερο. Αν ειναι οπως στη φωτο, τοτε ειναι ιδιοι. Σε καθε πριπτωση αν ειναι φθαρμενοι πολυ θα πρεπει να αλλαξεις και τους δυο, ζητα και τη γνωμη ενος μηχανικου.

Re: Κλειδαρια δισκοφρενου - δισκος: 1-0  

  Από: chth στις 19/05/2009 10:34 πμ.

ναι alki το το γνωριζω αυτο,ευχαριστω πολυ,τελικα μαλλον θα κανω express παραγγελια αφου η τιμη ειναι παρα πολυ καλη....ευχαριστω κ παλι.

Re: Κλειδαρια δισκοφρενου - δισκος: 1-0  

  Από: TASOS στις 21/05/2009 1:43 μμ.

Εάν δεν έχεις παραγγείλει ακόμα και ενδιαφέρεσαι,πουλάω τον δικό μου(αριστερός αν και δεν έχει σημασία νομίζω),από tiger 07 σε πολύ καλή κατάσταση,στην τιμή που τον βρήκε και ο alki_viades(δεν ξέρω πόσο αλλά θα μας πει΄ φαντάζομαι να αξίζει αλλιώς θα τον κρατήσω ποτέ δεν ξέρεις ).

Re: Κλειδαρια δισκοφρενου - δισκος: 1-0  

  Από: alki_viades στις 21/05/2009 2:31 μμ.

TASOS",στην τιμή που τον βρήκε και ο alki_viades(δεν ξέρω πόσο αλλά θα μας πει"


130€