Έχει τύχει να σας σβήσει εν κινήσει;

Re: Έχει τύχει να σας σβήσει εν κινήσει;  

  Από: mixalakis στις 25/01/2010 7:25 μμ.

Cpt. Haddock"
επι τη ευκαιρία ρυθμίστηκε και το stepper.
Όλα καλα (και ελπιζω να μην το ξαναπαρουσιάσει )
"


Με αυτό το πλευρό να κοιμάσαι καπετάνιο!!

Σε κάθε μεγάλο σέρβις (10.000) το ρυθμίζει ο Σάκης και μετά από 6.000-7.000 το ξαναπαρουσιάζει. Όσο περνάνε τα χιλιόμετρα χειροτερεύει. Τώρα έχω 39.500km και αν δεν κρατάω ψηλά τις στροφές στα φανάρια και στην νεκρά θα σβήσει σίγουρα!

Έχω στείλει mail δύο φορές στην ελιοφίλ και έχω πάρει και τηλέφωνο και με έχουν γράψει κανονικά!!
Θα δοκιμάσω άλλη μία φορά πριν πάω για το σέρβις των 40.000km και αν συνεχίσουν τα ίδια, θα έχουμε κακά ξεμπερδέματα...

Re: Έχει τύχει να σας σβήσει εν κινήσει;  

  Από: Cpt. Haddock στις 26/01/2010 10:35 πμ.

mixalakis"Με αυτό το πλευρό να κοιμάσαι καπετάνιο!!"


"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Έχει τύχει να σας σβήσει εν κινήσει;  

  Από: mixalakis στις 24/02/2010 12:07 πμ.

Τελικά καπιταν μπορείς να ελπίζεις!

Από όσο μίλησα με την αντιπροσωπεία και με τον Σάκη όπου πήγα για το service των 40.000χλμ και για τη ρύθμιση των πεταλούδων πάλι, μόνο σε εμένα και σε έναν ακόμα εμφανίζεται ξανά και ξανά!
Σε όλους τους άλλους έχει λυθεί οριστικά.

Re: Έχει τύχει να σας σβήσει εν κινήσει;  

  Από: giannisx στις 24/02/2010 10:53 πμ.

Και το δικό μου εδώ και ενάμιση μήνα που το ρύθμισε ο Φίλιππος δουλεύει άψογα...
Βέβαια δεν έχω κάνει πολλά χιλιόμετρα, λόγω χεριού, αλλά δείχνει να δουλεύει καλύτερα από κάθε άλλη φορά...
Περισσότερα νέα προσεχώς...Stay tuned...

Re: Έχει τύχει να σας σβήσει εν κινήσει;  

  Από: Aek1924 στις 28/02/2010 8 μμ.

mixalakis"Τελικά καπιταν μπορείς να ελπίζεις!

Από όσο μίλησα με την αντιπροσωπεία και με τον Σάκη όπου πήγα για το service των 40.000χλμ και για τη ρύθμιση των πεταλούδων πάλι, μόνο σε εμένα και σε έναν ακόμα εμφανίζεται ξανά και ξανά!
Σε όλους τους άλλους έχει λυθεί οριστικά."

Eχω και εγω το ιδιο προβλημα Μιχαλη απο την πρωτη μερα που το πηρα.Εχω φτασει τις 23.000χλμ και αφου μου το εφτιαξε στο servis των 20.000χλμ μετα στις 22.000 αρχισε τα ιδια,βεβαια εμενα δεν μου αλλαξε πεταλουδες οπως εσενα αλλα το εβαλε στο pc και το ρυθμισε απο εκει,τωρα για τις πεταλουδες που λες δεν ξερω τι παιζει παντως και εγω εχω εκνευριστει με το θεμα αυτο και μιας και τελειωνει και σε κανα 4μηνο η εγγυση πρεπει να λυθει,μηπως πρεπει να μιλησουμε κατευθειαν με Triumph Αγγλιας,γιατι εδω δεν βλεπω φως.

Re: Έχει τύχει να σας σβήσει εν κινήσει;  

  Από: Aek1924 στις 28/02/2010 8:02 μμ.

giannisx"Και το δικό μου εδώ και ενάμιση μήνα που το ρύθμισε ο Φίλιππος δουλεύει άψογα...
Βέβαια δεν έχω κάνει πολλά χιλιόμετρα, λόγω χεριού, αλλά δείχνει να δουλεύει καλύτερα από κάθε άλλη φορά...
Περισσότερα νέα προσεχώς...Stay tuned...
"

Μαλλον εχει σχεση με τα χιλιομετρα απο οτι εχω καταλαβει οταν περασεις τις 2.000 αρχιζει παλι τα ιδια