Triumph RAT weekend 2009 - Σερρες

 

  Από: nfot στις 31/05/2009 10:23 μμ.

Τελικα, οντως ξυπνησα 6,30 πρωινη, ετοιμαστηκα και κατα τις 8+ ειμαι στο δρομο.
Λιγο μετα τη Θεσ/κη, βλεπω σε βενζιναδικο, μοτοπαρεα 3 ατομων - μοτο, απο 2 Aprilia & 1 Striple. Οπως αποδειχτηκε, το striple το καβαλουσε Η συζυγος ενος εκ των Απριλιανων.
Συνεχιζουμε μαζι μεχρι τις Σερρες, οπου και γνωριστηκαμε καλυτερα.

Η εκδηλωση, κατα τη γνωμη μου, ΜΕΓΑΛΗ ΦΟΛΑ !!!
Για 60 ευρω, ειχα τις εξης παροχες:
1 T shirt διαφημηστικο της εκδηλωσης.
20 λεπτα με τη μοτο μου μεσα στην πιστα.
20 λεπτα με ενα Striple R για test ride, μεσα στην πιστα επισης.
Επειδη το ζητησα - πιεσα, μου εδωσαν κι ενα κουπονι για 2 αναψυκτικα & 2 νερα !!! (Το οποιο προβλεπονταν, αλλα η υπευθυνη δεν το ηξερε !!!).
Εν τω μεταξυ, αν πηγαινα το Σαββατο, οπως ειχα αρχικα δηλωσει, θα μου παρειχαν και γευμα στην πιστα και γευμα σε ταβερνα το βραδυ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ !!!

Και το πιο γελιο ολων:
Γενικοτερα στην πιστα, υπηρχε οργανωμενο track day απο σχετικη εταιρια. ΑΝ ελεγες οτι εισαι απο την Triumph, πληρωνες 70 ευρω και σου εδινε η Triumph πισω τα 20.
ΑΝ ΔΕΝ το ελεγες, απλα πληρωνες 50 ευρω και εμπαινες στα σχετικα γκρουπακια που ειχε ορισει η διοργανωτρια εταιρια, αναλογα με το γυρολογιο σου.

Εν κατακλειδι,
θες κυρα Ηλιοφιλ να κανεις εκδηλωση για ιδιοκτητες Triumph, νυν και μελλοντικους;
ΚΛΕΙΣΕ για παρτυ σου την πιστα, μονο για Triumph μοτορια και κανε παιχνιδι. Αρχοντικα πραγματα, οχι γυφτιες.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Triumph RAT weekend 2009 - Σερρες  

  Από: ATN PANOS στις 01/06/2009 12:13 πμ.

κοιτα και μονο οτι εκανες βολτα το R ειναι αρκετο
πηρες και το t-shirt
φαγητο αναψυκτικο,δοκιμασες και την καλη σου...
τι αλλο θες??


αντε και του χρονου!!!
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.